Kim Dzong Un planuje podbić świat za pomocą „seks - mikstury"

Kategorie: 

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wc7FuFt7dkI

Uciekinier z Korei Północnej Kim Hyun-Soo zdradził plany przywódcy Kim Dzong Una. Dyktator  planuje podbić inne kraje za pomocą specjalnej „seks – mikstury”, donosi Daily Star.

 

 

Cudowny lek, z którego pomocą koreański wódz planuje podbić świat, zawiera bulion z jeżozwierza, wyciąg z węży i grzyby nasączone alkoholem. Eliksir, nad którym obecnie trwają bardzo intensywne prace, ma na celu zwiększenie potencji u mężczyzn.

 

Kim Dzong Un przewiduje wprowadzenie tego specyfiku na rynki światowe, spodziewając się ogromnego popytu w różnych zakątkach naszego globu. Lek ma spełnić oczekiwania milionów odbiorców, a także poprawić miejsce Korei  Północnej w raitingu naukowym.

 

Wyjątkowość napoju polega na tym, że ten nie tylko zwiększa męską potencję, ale także korzystnie wpływa na organizm ludzki i jest bardzo przydatny w leczeniu chorób przewodu pokarmowego oraz poprawia apetyt. Ponadto, według Kim Hyun - Su,  naukowcy Korei Północnej opracowują maść na leczenie raka.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj