Kilkadziesiąt zamaskowanych osób napadało na uchodźców w centrum Sztokholmu

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Mieszkańcy poszczególnych państw Europy czują się zagrożeni przez tzw. uchodźców. Wraz z ich przybyciem, na naszym kontynencie regularnie dochodzi do gwałtów i morderstw, lecz te przypadki nie są traktowane jako rasizm wobec białych. Tymczasem gdy mieszkańcy danego kraju, nawet gdy stają się ofiarami i działają w samoobronie, są oskarżani o rasizm i "islamofobię".

 

Wczoraj wierczorem w Sztokholmie w pobliżu dworca centralnego pojawiła się grupa zamaskowanych mężczyzn, licząca około 50 osób. Jak informują media, ci "neonaziści i rasiści" atakowali wyłącznie osoby o ciemnym kolorze skóry. Wcześniej rozdawano także "rasistowskie ulotki", w których stwierdzono że Szwecja przestała już być bezpieczna a policja nie reaguje na popełniane przez imigrantów przestępstwa, dlatego to Szwedzi "muszą rozwiązać problem".

Źródło: Twitter

Tłum wściekłych ludzi miał pobić kilka osób i była to odpowiedź na ostatnie zabójstwo w ośrodku dla uchodźców, którego dopuścił się młody Somalijczyk. Policja zatrzymała kilku członków tej grupy i oskarżono ich o pobicie oraz zakłócanie porządku publicznego. Rozpoczęto również śledztwo w sprawie ulotek, które zdaniem policji nawoływały do przemocy wobec uchodźców.

 

Lokalne media wskazują, że na celowniku tej grupy byli młodzi bezdomni Marokańczycy, którzy żyją w okolicach dworca i od miesięcy dokonują rozbojów i przestępstw na tle seksualnym w stolicy Szwecji. Dziwnym zbiegiem okoliczności policja nie zajmuje się działalnością nieletnich złodziei, ale napastników opisuje jako pseudokibiców i rasistów. Jeśli podobne incydenty będą miały miejsce w innych krajach, będziemy o krok bliżej od wybuchu wojny w Europie.

 

 

Źródła:

http://www.aftonbladet.se/nyheter/article22176513.ab

http://www.friatider.se/maskerade-huliganer-angriper-marockanska-g-ng-i-stockholm

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Elity europejskie i

Elity europejskie i amerykańskie wystepuja przeciwko własnym Narodom  zmuszając je do  tolerowania, tak jak one,  przestepstw róznego rodzaju, a to zmierza  w koncy do walk  miedzy  przybyszami  i miejscowymi.
Elity  schowaja sie w przygotyowane kryjówki pod ziemi a i będa sie przyglądały jak walcząze soba obydwie strony. Trzeba ich wykorzyc z tych kryjówek  i posłac na pierwsz ą linię  toczących sie walk.

Portret użytkownika zniesmaczony

Ja pisalem wielokrotnie ze

Ja pisalem wielokrotnie ze trzeba ich informowac ze jak nie znajda pracy to zycie bedzie nie do zniesienia jak juz dla wielu niemcow.Obiecany dom i samochod to ,ser dla myszy ! ta zdrajczyni powinna wisiec , ona moglaby podac sprostowanie ,ze to nie jest tak jak oni mysla male ona tego nie zrobi bo jeszcze jest ich za malo by zaczac z wojna domowa a potem swiatowa !

Portret użytkownika zniesmaczony

Ja pisalem wielokrotnie ze

Ja pisalem wielokrotnie ze trzeba ich informowac ze jak nie znajda pracy to zycie bedzie nie do zniesienia jak juz dla wielu niemcow.Obiecany dom i samochod to ,ser dla myszy ! ta zdrajczyni powinna wisiec , ona moglaby podac sprostowanie ,ze to nie jest tak jak oni mysla male ona tego nie zrobi bo jeszcze jest ich za malo by zaczac z wojna domowa a potem swiatowa !

Portret użytkownika achiles

SOBOTA, MASOWE DEMONSTRACJE W

SOBOTA, MASOWE DEMONSTRACJE W EUROPEJSKICH STOLICACH:
PARYŻ, DEMONSTRACJA LUDZI PRZECIWKO PRZEDŁUŻANIA STANU WYJĄTKOWEGO, KTÓRY WEDLE ICH OCENY, NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PRZECIWDZIAŁANIEM TERRORYSTYCZNYM W TYM KRAJU, A JEST SKIEROWANY PRZECIWKO ZWYKŁYM FRANCUZOM I ICH PRAW OGRANICZANIEM, PRZEZ RZĄDZĄCYCH LEWAKÓW W TYM KRAJU ( kilkanaście tysięcy demonstrantów )
SZWECJA, ZAMIESZKI PRZECIWNIKÓW ISLAMIZACJI KRAJU Z SIŁAMI PORZĄDKOWYMI. WILEU ZATRZYMANYCH DEMONSTRANTÓW, W TYM I TRZECH POLAKÓW W MŁODYM WIEKU ( kilkuset demonstrujacych w radykalnym wydaniu )
WŁOCHY-RZYM, DUŻY PROTEST, PRZECIWKO ZMIAN W TAMTEJSZYM PRAWIE, KTÓRE PRZEWIDUJĄ MOŻLIWOŚĆ ADOPCJI DZIECI, PRZEZ PARY HOMO ZMIENIANE, PRZEZ TAMTEJSZYCH LEWAKÓW, OBECNIE SPRAWUJĄCYCH WŁADZĘ W TYM KRAJU ( kilkanaście tysięcy demonstrantów, demonstrowało jeszcze w pokojowy sposób ) .

Portret użytkownika Mojeimię44

 Myśleli, że uda im się

 Myśleli, że uda im się zagłasakać bestię. Czy widzieliscie kiedyś w pełni oswojone dzikie zwierze? Nigdy. To samo jest z ludźmi. Oni mają swoją kulturę i swoję przekonania. Nawet jak będziemy ich głaskać, pucować itd, to się coś i tak prędzej czy później jednemu czy drugiemu odwidzi. Nie ma szans, żeby było inaczej. Spójrzcie na Francje. Przecież tam co chwila dochodziło do konfliktów w gettach. Palenie samochodów na ulicy, tłuczenie witryn sklepowych itd. Tylko, że wtedy było ich mniej. Teraz nie dość, że się rozmnożyli to jeszcze nowe hordy przywędrowały. Zegarek tyka do godz. 0.  Ale to jest małe piwo. Znowu zaczynają się problemy w relacjach Rosyjsko- Tureckich i tu szukajcie problemów. Z islamistami rzucającymi kamieniami i koktailami mołotowa da się jakoś wygrać nawet jak któryś od czasu do czasu się wysadzi ale z wojskami dzikusów uzbrojonymi po uszy w amerykańską broń zbyt łatwo już nie będzie. Ty ich żołnieżowi darujesz życie jako człowiek cywilizowany a on ci w podziękowaniu nóż w plecy wsadzi. Wojna religijna rozpoczyna się na całego. Teraz tylko lecieć po popcorn. Usiąść przy TV i oglądać tę grę z nadzieją, że nie przerodzi się ona w grę z rzutu w pierwszej osobie w real 3d i z prawdziwym dollby digital soround oraz z jednym życiem. 

Portret użytkownika Zenek :)

A ja tylko czekam kiedy

A ja tylko czekam kiedy ludziska wreście zmądrzeją i zaczną obalać bałwany z DEMONEM jezusa, niszczyć jego "świątynie" i wreście ukoronują CHRYSTUSA na Króla Polski.... notabene którego od dawna w postaci emblematu mają na swojej fladze.... czy jako jednego z Lechów na liście swoich królów.

Ciekawe czy zdążą nim ich wyrżną ich bracia w obrzezanej herezji w ustawce żydowskich satanizmów.

Portret użytkownika Robaczkowa

   To ja Ci odpowiem   w tym

   To ja Ci odpowiem
  w tym roku w listopadzie w Krakowie w Łagiewnikach ma się odbyć ta intronizacja Jezusa. To już sprawa zaklepana. Ja nie mogę tu wrzucić żadnego linku. Od jakiegoś czasu coś mi się blokuje ale wpiszcie w google np : 2016 intronizacja Łagiewniki Kraków  ... to się wszystkiego dowiecie. Ja nie wiem co mam o tym myśleć. W sumie to już w historii na mniejszym lub większym szczeblu odbyły się już 3 takie intronizacje.
   Dla niektórych ludzi ta intronizacja jest bardzo ważna, bo mówią o niej liczne przepowiednie. Między innymi Celakówna miała wizję intronizacji i ją dokładnie opisała.  Opis Celakówny raczej nie jest realny do spełnienia w tym roku, wydaje mi się zbyt ,,odjechany" - no chyba że pewne rzeczy widziała w formie symbolicznej, co u wizjonerów jest zjawiskiem dość pospolitym.
 Aby odszukać w necie wizję Celakówny dotyczącą przebiegu intronizacji przydadzą się kluczowe słowa  np. ,, Celakówna intronizacja Jezus planty Żydzi kwiaty koszyki robotnicy".

Portret użytkownika Zenek :)

Pamiętaj... JEZUS to nie

Pamiętaj... JEZUS to nie CHRYSTUS.... to jego PRZECIWNIK....

Dawno dawno temu tj około 3600 lat temu przy poprzednim wielkim wymieraniu żydów odbyła się walka....

JEZUS (znany też jako jozue czy józef) KONTRA CHRYSTUS znany też jako Marduk

była walka JEZUS KONTRA CHRYSTUS

bądź w innym zapisie

JEZUS KONTRA INRI (INDRA)

czy JEZUS KONTRA al-LACH

Później żydoidy celowo wytarły z tego napisu słowo KONTRA by goje przyjęły DEMONA na swojego boga..... Intronizacja spowoduje iż z Polski i z was nie zostanie nawet pierze.... ale "koronujcie"..... Se popatrzę, się pośmieję....

Strony

Skomentuj