Kilka konwojów wojskowych US Army przejedzie przez całą Polskę i Czechy

Kategorie: 

Źródło: twitter

Wojenna atmosfera w Europie cały czas narasta. Zarówno Rosja jak i USA prowokują się nawzajem do konfliktu, który z dużym prawdopodobieństwem będzie się rozgrywał między innymi na terenie Polski. Obecnie trwa przejazd dziewięciu amerykańskich kolumn wojskowych, które manifestacyjnie przejadą 1800 km do bazy Vilseck w niemieckiej Bawarii.

 

Trudno nie odbierać tej operacji jako manifestacji dla Rosjan. Przejazd amerykańskich wojsk biorących udział w ćwiczeniach Atlantic Resolve nazywany jest Operacją Rajd Dragonów (Operation Dragoon Ride). Jest to duże wyzwanie logistyczne, bo pokonanie tak dużego dystansu za pomocą transporterów opancerzonych typu Stryker i wielu wozów specjalnych nie jest rzeczą prostą. Konieczne jest na przykład zapewnienie bezpieczeństwa na drogach, co na terenie Polski zapewnia Żandarmeria Wojskowa. Trzeba też zapewnić nocleg dla podróżujących żołnierzy.

 

Dystans jaki mają do przejechania Amerykanie jest bardzo podobny do tego jaki dzieli Warszawę i Moskwę. Cała relokacja potrwa do 10 dni i w tym czasie mieszkańcy wielu miast w Estonii, na Łotwie, Litwie w Polsce i w Czechach, będą świadkami demonstracyjnego przejazdu amerykańskich żołnierzy.

 

Niektórzy twierdzą, że ten przejazd potwierdza poważne zaangażowanie USA w naszej części Europy, chociaż z badań sondażowych wynika, że tylko co trzeci Polak wierzy w to, że NATO przyjdzie nam z pomocą gdyby doszło do inwazji rosyjskiej na nasz kraj. W Czechach za to panują raczej pacyfistyczne nastroje i w niektórych miejscach pojawiły się nawet okolicznościowe quasi znaki drogowe z napisem "Tanks? No Thanks".

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Zachęcam forumowiczów, aby

Zachęcam forumowiczów, aby przedstawili wspomnienia z strasznych czasów bolszewizmu, gdzie w waszych rodzinach były wypadki zydowskich NKWD-owskich przesladowań i przychylnosci oficerów rosyjskich w tym zestawieniu.
Tak jak moją rodzinę uratował oficer rosyjski przed NKWD.
Takich przypadków było zapewne więcej - Przedstawcie je tym gnidom co judzą nieniwiścią do naszych słowiańskich braci!
 Wykażcie, że bolszewicka Rosja to żydowska Rosja!
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tak czytam sobie wpisy tego,

Tak czytam sobie wpisy tego, jak mu tam Wlodiego, Klausa, Delta force a obecnie Mistersikawnocnik i myslę do jakiej granicy można dojść w braku samokrytyki i jak bardzo trzeba być tępym aby nie widzieć swojej różnicy intelektualnej z adwersarzami, zabierac głos w sprawach o których nie ma się pojęcia i jeszcze obrażać się na tych co delikatnie ów imbecylizm wytykają..
 Niestety takie gnioty to mają. Niestety z takimi gniotami przyszło Polakom współistnieć.
 Ale jest na to rada: Wybrać Putuina na Prezydenta Polski a Grzegorza Brauna na Premiera..
 Szybko tacy komputerowi wojownicy dostaliby kopa w dupę i wyjazd na wieczne wakacje...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No to znowu coś się

No to znowu coś się dowiedziałem... Dziękuję za info.
Chyba jednak Braun z Putinem by sie nie dogadali...
 Osobiście uważam KK za fałszywy, jako, że zbudowany przez zydowskich rabinów i cesarza Konstantyna, ale nie chcę polemizowac w tym drugorzędnym dla mnie temacie. - Pozdrawiam serdecznie

Portret użytkownika odważniak

Codziennie zasypiam ze

Codziennie zasypiam ze słowami w duszy: Dobry Boże, spraw, żeby źli ludzie stali się dobrzy. Żeby na Ziemi był pokój i żebyśmy mogli spokojnie żyć i cieszyć się pięknem.

Kiedy dobro walczy ze złem, przestaje być dobrem i zaczyna być złem. Walka wiąże się z krzywdzeniem oponenta, a to samo w sobie jest złem.

Niemniej jednak, kiedy ktoś zechce mię zaatakować, to żywcem mnie nie wezmą i przy okazji zaciukam ile zdążę. Jeżeli zaś wyczuję dobre zamiary, to i wódką ugoszczę i żurkiem z dobrą wkładką, ale bieda tym, którzy są dwulicowi. Mówią co innego, a robią inaczej.

Życie mnie nauczyło, że absolutnie nie wierzy się tym, którzy obiecują. Ja niczego nie obiecuję, działam, bo o niebo lepszy efekt jest, kiedy zamiast obietnicy da się komuś to, co chciałoby się najpierw obiecać. Rozłóżmy obiecanki na części. Obiecuję dziecku, że jutro pójdziemy na lody. Dziecko się cieszy, a ja już się zobowiązuję. Jutro jednak pada deszcz i nie ma czasu, bo coś tam. Ja się źle czuję, bo się obiecało. Dziecko smutne, bo miało obiecane i guzik dostało, atmosfera zdechła. Zupełnie lepiej jest nie obiecywać, tylko po prostu, iść na te cholerne lody akurat wtedy, kiedy się da.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Boć słowiańska w tobie

Boć słowiańska w tobie dusza... Tym się od ścierwojadów różnimy..
 Powiem wam tak:. parchaci Syjończycy od wieków mieszając się ze Słowianami liczyli, że w końcu wszyscy na tych ziemiach zostaną ścierwojadami, ale tu boska natura zrobiła im psikusa: Ich gen jest uszkodzony i w połączeniu ze słowiańskim ginie, pozostawiając dalej Słowianina..
 Dlatego też poszli w swoich szatańskich planach na wytracenie Słowian, gdyż jesteśmy dla nich genetycznie niepokonani.
Slava!!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

 Pytanie do syjonistycznej

 Pytanie do syjonistycznej agentury na ZnZ:
Wymieńcie mi i wszystkim tu obecnym, chociaż jeddno państwo, w którym bytność armi amerykańskiej nie skończyła się tragedią ludności wyzwalanego przez nich kraju!!
 CHOCIAŻ JEDEN!!!
 Z CZEGO WY SIE GNOJKI CIESZYCIE, NA CO GNOJKI LICZYCIE...KOMU WCISKACIE TEN GÓWNIANY KIT??!!

Portret użytkownika Mark

Niemcy, Włochy , Francja ,

Niemcy, Włochy , Francja , Holandia , Austria , Grecja ,Hiszpania Japonia , Filipiny ...te kraje były wyzwolone miedzy innymi przez / lub USA jak po 1942 USA zaczęła działania wojenne po napadzie Japończyków na Pearl Harbor. Gdyby nie USA to Anglia by upadła. Gdyby nie konwoje amerykańskie do Rosji w II wojnie to i może i Rosja by upadła tez. Korea jak i Wietnam głodowały by tak jak komunistyczne części tych krajów dzisiaj. Na początku 1990 lat gdy Irak napadł na kuwejt który poprosił i można powiedzieć z finansował wojkawa akcje odbicia kraju. Może trochę zadaleko posunęli się w Iraku czy Afganistanie po 2011. Wiec jak widzisz kolego nie jeden kraj Ameryka pomogła i ludzie żyją do dziś bez wojen.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Acha... Nie zwróciłem

Acha... Nie zwróciłem pierwotnie uwagi na tę "wyzwoloną" Japonię...
 Ty chyba naprawdę zwariowałeś.. Do dziś "wyzwoleńcza" bomba atomowa zrzucona na Hiroszymę i Nagasaki uszkadza genetycznie płody japońskiego społeczeństwa w tym obszarze..
 No większego idiotyzmu i zakłamania historii nikt z nas chyba nie widział...
A może teraz wg nowo napisanej żydowskiej historii świata tę bombę zrzucili Rosjanie??

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

uderz w stół a nożyce

uderz w stół a nożyce zadzwonią...
 Ty mi tu nie bajdurz, bo po pierwsze przedwojenne USA to było jeszcze amerykańskie a nie zydowskie a po drugie budowanie silnej Europy było w interesie Ameryki w obawie przed bolszewizmem. Ja się pytam o czasy współczesne amerykofilu.
 Rotchildowska pomoc Rosji po pierwsze, to był dosłownie złoty interes, bo Rosja płaciła złotem przecież a po za tym Hitler zrobił swoje  i mógł zagrozić zarówno Ameryce jak i Europie.
"Może trochę zadaleko posunęli się w Iraku czy Afganistanie po 2011."
 buhahhaaa... O czym ty kłamco mówisz?
 Irak nie posiadał broni masowej zagłady, tylko ropę, którą teraz marionetkowy rząd Iraku oddaje usrańcom za darmo. Kuwejt to dawne irackie terytoria zagarnietę przez przekupionych przez USA zdrajców arabskich - szejków a Afganistan to strategiczny obszar USA w rejonie Chin i Rosji.
 Więc nie pitol mi tu znawczyku syjonistycznej polityki o ideałach syjonistycznych obecnie terrorystów USA
 P.S. "działania po "napadzie" Japończyków na Perl Harbur..." Czy ty naprawdę taki głupi jestes, czy wciskasz kit dla naiwnych?
 Ten napad Japończyków to zydowski False flag, jak 11 09!   Cwany żydek Rooseveld, dobrze wiedział, że ten atak nastapi i bardzo mu to pasowało aby pacyfistyczne społeczeństwo amerykańskie przekonac do wojny na tym obszarze!
 Następnego dnia po tym ataku wygłosił orędzie sporządzone UWAGA: DWA DNI PRZED TYM ATAKIEM!!!
POCAŁUJ NAS WSZYSTKICH W DUPĘ SWOIMI WYWODAMI.
P.S wymienione "uwolnione" państwa europejskie w II W.Ś nie miały ropy....

Strony

Skomentuj