Kijów rozpoczął kampanię „Krym - to Ukraina"

Kategorie: 

youtube.com
Ministerstwo Polityki Informacyjnej rozpoczęło Kampanię informacyjną „Krym - to Ukraina". W ramach akcji ministerstwo chce przyciągnąć uwagę obywateli do kwestii aneksji półwyspu i łamanie praw Ukraińców na Krymie, donosi BBC.

 

 

Pierwsza na stronie ministerstwa i na portalu społecznościowym Facebook wypowiedziała się w tej sprawie znana piosenkarka Jamala. Emine Dżeppar, doradca ministra polityki informacji, powiedziała na konferencji prasowej że na początku marca w Kijowie i innych miastach Ukrainy pojawią się billboardy.

„Na tych tablicach znani ludzie będą mówić o swoim stosunku do Krymu" - powiedziała.

Ponadto ministerstwo rozpoczęło produkcję filmu dokumentalnego o aneksji Krymu, podaje Interfax-Ukraina. Krym został przyłączony do Rosji wiosną 2014 roku. Kijów i społeczność międzynarodowa nadal wierzą, że półwysep będzie ukraiński.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Jaś

Podsycanie nienawiści między

Podsycanie nienawiści między narodami nigdy do niczego dobrego nie doprowadziło i tworzy jedynie gruzy. Tylko wspólne budowanie da efekty. Tylko potężna Polska razem z odbudowaną i mocną Ukrainą mogą oprzeć się wrogom. Za nami bardzo smutna i krwawa historia ale przyszłość może być piękna. Wszystko zależy od Nas.
Przejrzyjcie na oczy. W Nowym Testamencie przebaczenie bliźnim win staje się jednym z istotnych tematów nauczania Jezusa. Staje się ono ważną koniecznością. Każdemu chrześcijaninowi przypominają o tym słowa Modlitwy Pańskiej: „Odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom”. Piotrowi obawiającemu się o zamienienie łaskawości w przebaczaniu w łatwowierność Jezus przypomina, że trzeba wykraczającym przeciwko chrześcijaninowi braciom wybaczać nawet 77 razy (Mt 18,22). Co więcej, Jezus nakazuje także modlić się za swoich nieprzyjaciół. Tak czyniąc chrześcijanin staje się synem Ojca, który jest dobry dla sprawiedliwych i niesprawiedliwych (Mt 5, 43-48). Zaleca także, by chrześcijanin był gotów raczej stracić, niż okazać się zbyt surowym wobec krzywdzicieli (Mt 38-42). W tym duchu utrzymane jest pouczenie, którego św. Paweł udziela w liście do Rzymian. Nakazuje on zawsze odpłacać dobrem za zło, a pomstę zostawić Bogu.  Jak w obliczu słów Boga i jego wiernych wyznawców wyglądają rzeczy które piszecie? Nawoływania do nienawiści? Chęć krzywdzenia drugiego człowieka epatująca z każdego zdania? Czyż świat nie będzie piękniejszy jeżeli skupimy się na takich słowach jak „przyjaźń”, „miłość” i „wybaczenie”. Stwórzmy własnymi rękami raj tu na ziemi żeby ten do którego się udamy po śmierci nie był tylko niedoścignionym wzorem a jedynie bliźniaczym odbiciem świata w którym żyjemy. Pokój z Wami.

Portret użytkownika achiles

Gdzie wsiąkają pieniądze

Gdzie wsiąkają pieniądze Pentagonu?

Budżet tzw obronny USA w roku 2015 wyniósł 581 mld usd. Aby zrównoważyć taką masę pieniędzy, armie 12 następnych krajów świata w rankingu, musiałyby się zrzucić do wspólnego worka ze swoimi budżetami wojskowymi.
 
Z tego zestawienia, powinna wynikać przerażająca przewaga technologii wojskowej usa nad pozostałymi krajami. W zasadzie, taka przewaga pozwalałaby Waszyngtonowi swobodnie i bez przeszkód realizować swoją politykę, bez oglądania się na jakichkolwiek sojuszników. Po co zbieranie koalicji na Syrię? Po co szeroki front do wojny z Saddamem? Ja rozumiem, że udział w wojnie pociąga za sobą współodpowiedzialność uczestników za ewentualne nieszczęścia, oraz dopinguje amerykańskich chłopców do rzetelnej walki, bo pół świata niesie „demokrację” do tzw rought states, a więc racja musi być po naszej stronie.
Jednak patrząc obiektywnie na możliwości militarne USA, a bywają momenty, kiedy oni po prostu muszą się sprężyć i zareagować szybko oraz skutecznie i wtedy pokazują nam rzeczywisty obraz ich możliwości, widzimy obraz raczej mizerny. Zaraz przypomina mi się scenka z bajki o Czarowniku z OZ, w którym bohater tytułowy okazuje się zręcznym pozorantem własnej potęgi. To przecież taka Rosja, z budżetem w wysokości 46,6 mld usd – czyli 12-krotnie mniejszym od usa, swoimi sukcesami w Syrii, robi wrażenie siłacza wobec ameryki.
 
Czyli pojawia się pytanie, na co Pentagon przeznacza swój ogromny budżet? Raczej na pewno nie na bronie konwencjonalne – bo byłoby to widoczne. Czy tzw „czarne projekty” pochłaniają lwią część budżetu? Jednak Pentagon otrzymuje pieniądze tirami już od wielu lat, a żadnej nowinki jakoś jeszcze nie zaprezentowali.
A może nie na broń idą te pieniądze, tylko z uwagi na skuteczność zachowania tajemnicy w wojsku, na nowe technologie, ogromne schrony, tak aby po wojnie światowej, wybrani mogli bez przeszkód władać Ziemią.
http://12345-abcde.neon24.pl/post/129905,gdzie-wsiakaja-pieniadze-pentagonu
Gdzie idze kasa ? Do prywatnych kieszeni.
Tych kieszeni jest wiele od ogromnych do mniejszych.
Przemysł zbrojeniowy jest sprywatyzowany.
To lobby przemysłowe jest żywo zainteresowane wojnami i "rozwojem zbrojeń" bo kasy nigdy za wiele.
Tak dochodzi to takich opisywanych patologii że zwykła śrubka za 5 centów w hipermarkecie kosztuje dla programu wojskowego 5$.
I tak jest ze wszystkim czego potrzebuje armia.
I dlatego Rosja może tyle samo wyprodukować co USA za mniej niż 10% kwoty którą wydadzą amerykanie.
A Chiny za jeszcze mniej tyle że Chiny nie mają wszystkich technologii.

Stąd ogromna dysproporcja wydatków i prawie żadna dysproporcja możliwości. Koszty USA dalej rosną, technologie się starzeją (starzeją się twórcy tych technologii) a w Rosji dokładnie odwrotnie.
Koszty spadają bo serie produkcyjne się wydłużają i eksport rośnie a technologie są unowocześniane (młode rosyjskie kadry).
USA budowało swoje technologie na drenowaniu mózgów całego świata.
Dzisiaj mózgi świata wolą pracować dla własnych krajów przynajmniej w Rosji i Chinach i wielu innych w Polsce jeszcze nie.

p.s No i na zamachy stanu w niepokornych KRAJACH, też sporo wydają, na sam MAJDAN, poszło przecież 5 MILIARDÓW BAKSÓW, do czego się sami przyznali. 

Portret użytkownika Darth Coder

Niech im będzie. Nie dbam o

Niech im będzie. Nie dbam o Krym. Ale jeśli Krym to Ukraina, to po stokroć bardziej WOŁYŃ TO POLSKA! LWÓW TO POLSKA! I informacja dla nieznających historii Litwinów - WILNO TO TEŻ POLSKA! Zapamiętajcie dobrze, banderowcy. MY NIGDY NIE ZAPOMNIMY O KRESACH!!! Kiedyś odzyskamy nasze ziemie, nikczemnie ukradzione przez czerwoną zarazę, a konkretnie jednego wąsatego mordercę kilkudziesięciu milionów ludzi, przy cichej akceptacji pewnego amatora cygar oraz starszego pana na wózku.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika achiles

To PRAWDA UPAdlino, że są

To PRAWDA UPAdlino, że są zadowoleni KRYMCZANIE, wystarczyło wczoraj popatrzeć, jak HUCZNIE I WESOŁO, ŚWIĘTOWALI, drugą rocznicę z Rosją połączenia, a TATARZY świętowali, że po raz pierwszy ich dzieci, mają możliwość nauki w szkołach ze swoich własnych podręczników w ich języku napisanych, OD TYLU TYLU LAT, JAK ZAMIESZKUJĄ, NA KRYMIE. 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika achiles

Sonda w Charkowie,

Sonda w Charkowie, „uradowani” mieszkańcy miasta dzielą się informacjami jakie im przysłano rachunki za „opłaty komunalne”, a które są większe niż ich pensje, a następne podwyżki opłat „już w drodze”…
>https://www.youtube.com/watch?v=PJd3RQO0pl4
Skakać dalej SKAKUASY na majdanach !
wiedzieć, co się tak naprawdę dzieje, to coś więcej, jak oddychać tylko powietrzem samym . 

Strony

Skomentuj