Kazik ostrzega przed nadchodzącą wojną z islamem

Kategorie: 

Kazik Staszewski - źródło: Bieniecki Piotr/CC BY-SA 4.0

Popularny w naszym kraju muzyk powiedział wprost co myśli o postępującej islamizacji Europy. Kazik Staszewski opowiedział o wojnie na tle religijnym, która według niego zbliża się wielkimi krokami.

 

W wywiadzie dla radia Wnet, Kazik przypomniał, że kiedyś w Dublinie był świadkiem "narkotykowo-alkoholowo-seksualnej zabawy" wśród studentów, którzy rozpoczynali rok akademicki. Dla muzyka był to szokujący widok i jak sam powiedział - dla muzułmanów takie zachowanie byłoby "wcielonym piekłem na ziemi", które należy zwalczać. Kazik wskazuje, że liczba wyznawców islamu w Irlandii i Wielkiej Brytanii jest coraz większa i prędzej czy później dojdzie konfrontacji między tymi pobożnymi muzułmanami a cywilizacją zachodnią, która jest przez nich postrzegana jako zdegenerowana i chyląca się ku upadkowi.

Polski muzyk przypomniał również o nowej mapie Państwa Islamskiego, ukazującej terytoria, które islamiści zamierzają zdobyć do 2020 roku. Zgodnie z tą mapą, ISIS chce zagarnąć spory fragment Afryki i Azji, a także część Europy. Widać na niej Polskę, która dzieliłaby swoje granice z kalifatem. Kazik uważa, że tuż za naszymi drzwiami może dojść do konfrontacji "z kimś, kto jeńców nie bierze".

Sytuacja w Europie wydaje się jednak bardziej ponura, niż pokazuje powyższa mapa. Dzięki zmasowanej nielegalnej migracji z Afryki i Bliskiego Wschodu, islam osiedla się również w zachodniej części naszego kontynentu. Wśród tzw. uchodźców znajdują się zwolennicy powstania kalifatu i zaprowadzenia prawa szariatu. Sondaże, które były przeprowadzane w ostatnich latach w niektórych państwach Europy Zachodniej pokazują, że część muzułmanów - w Niemczech niemal połowa z nich! - uznaje prawo szariatu za ważniejsze od praw narzucanych przez państwo.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika dizzy

Coś się nie zgadza? Człowiek

Coś się nie zgadza? Człowiek który rocznie sprzedaje w kraju nawet do kilkuset tysięcy płyt i od lat nierzadko ma komplety na koncertach - jak dla mnie to nie jest byle festynowy grajek. Popularność nie ogranicza się do bycia salonowym celebrytą.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Fakt. To może być plan

Fakt. To może być plan przeciw białej rasie jako takiej. Zupełnie nie jest ważne kto z jakiego ''państwa'' pochodzi - chodzi o całkowite zgwałcenie białej rasy. Tu nie idzie o jakieś ''państwa'' bo one nie od dawna istnieją, to są kibuce niewolnicze a nie państwa.

Portret użytkownika EkrudyDref

Kazik ma rację. Ale zasięg

Kazik ma rację. Ale zasięg wojny jest większy niż podaje mapa. Warto poczytać Centurie Nostradamusa. Wojna islamu przeciw Białym jest bardzo szeroko opisywana przez Nostradamusa - uznaje ją za jedno z najważniejszych wydarzeń w dziejach ludzkości od XVI wieku. To wojna wieloletnia, która ma skończyć się pokonaniem islamu, ale jednocześnie przynieść światu szereg różnych straszliwości, bo połączona będzie z III wojną światową.

 

--------
Howgh!

Portret użytkownika trywialny89

Kazik to dobry ziomek , dużo

Kazik to dobry ziomek , dużo naodwalał w życiu, dużo ćpał , ale prawdę mówi. Niestety to co obserwuje nasze pokolenie to wojna.. lub jej wersja demonstracyjna. 7 lat pracowałem w Niemczech i widziałem jak w około 5 lat miasto Bremen zmieniło się z fajnego na strefe NO-GO starsi ludzie i młodzi zakladający rodziny wypieprzają poza miasto na wieś mieszkać w mieście niegdyś były ulice pełne ludzi w nocy spacerujących jedzących w restauracjach dziś to miasto nocą wygląda jakby ktoś wysypał najgorszych dzikusów i prymitywów z Afryki dosłownie na bruk i "róbta co chceta" .. policja potrafi tam przyjechać na drugi dzien z interwencją Biggrin Także Niemiec , Szwecji i Francji już nie ma. Niestety z Niemiec konflikt kiedyś przeleje się na bardzo katolicki kraj jakim jest Polska

Ludzkość upadła , myśl upadła, kultura i tradycja Zachodu upadła, polski nacjonalizm nie upadł, nacjonalizm rośnie, nacjonalizmu nie da się złamać, bo to hardy duch , a jak walczyć z duchem ? 

Portret użytkownika Plan Elity

Plan jest prosty .

Plan jest prosty . Sprowadzili imigrantów bo niedługo mają zamiar zbankrutować Deutsche Bank i kiedy to  nastąpi , europejskie lewackie rządy nie będą miały pieniędzy na socjal. Wtedy to głodni imigranci porozrzucani równomiernie w całych Niemczech zaczną zabijać wszystkich białych, gwałcić i okradać. Wprowadzony zostanie stan wojenny na terenie lewackiej Uni Europejskiej i ten stan pozostanie na lata. Potem dorzucą do kotła epidemię i przymus szczepień skażonymi szczepionkami. Kto się nie zaszczepi nie będzie mógł się poruszać, ponieważ wojsko będzie sprawdzało każdego przy wjazdach do poszczególnych części miasta. Ludzie zostaną zachipowani.

Portret użytkownika Witek

nie mam złudzeń, wrogiem nie

nie mam złudzeń, wrogiem nie są muzułmanie, oni są tylko narzędziem, golemem w rękach starszych i mądrzejszych, wojna religijna ma zniszczyć religie (pisał o tym m.in. A. Pike) w celu wprowadzenia niewolnictwa czyli doktryny lucyferycznej. Obecne nakręcanie emocji odwraca uwagę od tych którzy ich zaprosili czyli budowniczych marksistowskiej Komunistycznej Unii Europejskiej tworzonej zgodnie z manifestem z Ventotene. Dziel i rządź ...

Portret użytkownika Orad

 ,,wojna religijna ma

 ,,wojna religijna ma zniszczyć religie '' Tak ,a przede wszystkim chcą zniszczyć naszą  silną wiarę ,która jest im solą w oku. Zło chce sprowokowanych oszczerstwami Polaków  wciągnąć w wojnę . Nie dajmy się ,musimy zachować spokój i jedność ,bo inaczej wszystko  się obróci  przeciw nam.

Strony

Skomentuj