Kaukaski mufti wzywa, aby obrzezać wszystkie kobiety na świecie

Kategorie: 

Źródło: tg

Ismail Berdijew, przewodniczący Centrum Koordynacyjnego Muzułmanów Kaukazu Północnego zlecił obrzezanie wszystkich kobiet w kraju i na świecie, podaje Interfax.

 

 

 

„Musimy obrzezać wszystkie kobiety, aby nie było rozpusty na Ziemi" - powiedział mufti.

 

Imam potwierdził jednocześnie, że w niektórych wsiach w Dagestanie praktykowane jest obrzezanie kobiet.

 

Zdaniem przewodniczącego, islam nie nakazuje obrzezania kobiet, ale jest ono niezbędne do zmniejszenia seksualności kobiet. Jeśli byłoby to zastosowane w stosunku do wszystkich kobiet, byłoby bardzo dobrze. Bóg stworzył kobietę, aby ta rodziła dzieci i wychowywała je. I to (obrzezanie) nie ma nic wspólnego z tym. Kobiety od tego nie przestają rodzić i korupcji byłaby mniej"- powiedział mufti.

 

W poniedziałek Berdjew powiedział stacji radiowej „Goworit Moskwa”, że zwyczaje takie są praktykowane w Dagestanie.

 

„O ile wiem, jest to robione, aby uspokoić zapędy młodych kobiet. Absolutnie nie szkodzi to ich zdrowiu”- powiedział Berdijew.

 

Dmitrij Gudkow, zastępca Dumy Państwowej, zauważył, że Ismail Berdijew jest członkiem Rady Współpracy ze Związkami Wyznaniowymi przy prezydencie Rosji. Deputowany jest oburzony wypowiedziami muftiego.

 

Przypomnijmy, że kilka dni temu obrońcy praw człowieka opublikowali raport na temat praktyki okaleczania żeńskich narządów płciowych w niektórych rejonach Dagestanu. Działanie to zmniejsza czułość i pożądanie seksualne u kobiet. Zabiegi przeprowadza się na dziewczynkach poniżej trzeciego roku życia, a w rzadkich przypadkach do dwunastu lat. Przy praktykach domowych często dochodzi do powikłań, które we współczesnym cywilizowanym świecie kwalifikowane jest, jako umyślne wyrządzenie szkody na zdrowiu dziecka.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika maniek111111111111111111111

skoro kobity robią go w hu...

skoro kobity robią go w hu.....ja to zaczy że lichy jest w te klocki... jak czytam o takich oszołomach to zaczynam uważać, że ilsam to samo zło!!! pedofilia, gwałty, niewolnictwo, tortury, a wszystko w imię religii...

Portret użytkownika Ogo Pogo

                    Natura

                    Natura jest doskonała.Bezbłędna.To oszołomy semickie , religijne postanowiły poprawić Naturę.Naturę dotyczącą  nie tylko  obrzezania  semickiego fiuta lecz również waginy uległej,poddanej ,zniewolonej semickiej.Do zabawy ajwaj ,ajwaj to tylko qrwy gojowskie ,radosne ,potrzebujące zdegenerowane przez semitów biedą , szantażem finansowym.

Otóż nie.Pan BÓG dał nam radośc  w misterium prokreacji i zbliżenia.AKTU (NIE KOPULACJI),misterium (nie żadnej gry seksualnej jak nam się wmawia),schodów do Nieba,uniesienia miłosnego,wzajemnego obdarowania siebie wszystkim swoim "swojectwem"

zbliżenia ujawniającego i potwierdzającego nasze współistnienie z mężem,żoną w jedności Boga .Dzieci rodzące się z głębokiej szczerej miłosci ,prawdziwego uniesienia  są geniuszami,ludżmi wrażliwymi ,boskimi.Te stworzone w prowincjonalnym akcie kopulacji, po kolacji,przypadkiem,beznamiętnej kopulacji ,wynikiem opuchniętych obrzezanych jaj, to bezduszne matoły łatwe w manipulowaniu,w degeneracji,indokrynacji.Taka forma jest preferowana.Nie bez znaczenia są słowa BOGA Miłość ponad wszystko,ponad to co małe,cuchnące nie tylko prowincją kaukaską(branką) ,lecz równiez małością i degeneracją kremlowską,łosińgtońską,brukselską bowiem wszystkie one z jednego sqrwiałego żydowskiego żródła.

Portret użytkownika mła

Nie zawsze można spotkać

Nie zawsze można spotkać prawdziwą miłość, która będzie połączeniem miłości duchowej i namiętnej. Taka miłość jest bardzo rzadko spotykana, raz na milion. Większości ludzi wydaje się tylko, że to miłość. Gdyby wszyscy czekali na tę prawdziwą, na świecie byłaby garstka ludzi.

Strony

Skomentuj