Katastrofa w Brazylii. Statek staranował most, są ofiary śmiertelne

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Brazylii prom uderzył w most. Fragmenty obiektu runęły do rzeki. Liczba ofiar nie została jeszcze ustalona. Nurkowie wciąż kontynuują prace ratownicze w północno brazylijskim stanie Para.

 

W Brazylii zawaliła się część mostu nad rzeką Moju (Mohju) w stanie Para. Przyczyną upadku był prom, który uderzył w dwustumetrową przeprawę akurat nieszczęśliwie w sam środek konstrukcji. Naoczni świadkowie donoszą, że co najmniej dwa samochody wpadły do rzeki wraz z upadającym mostem.

Źródło: Twitter

Dokładna liczba ofiar nie jest obecnie znana. Media donoszą o pięciu ocalałych. Nurkowie nadal sprawdzają zbiornik, szukając bardziej prawdopodobnych ofiar. W stanie w rejonie wypadku władze lokalne ogłosiły stan wyjątkowy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj