Katastrofa rządowego rosyjskiego tupolewa na Morzu Czarnym, zginęli wszyscy w tym cały Chór Aleksandrowa

Kategorie: 

Źródło: military wiki

Jak informuje rosyjskie ministerstwo obrony narodowej, jeden z należących do nich samolotów Tu-154 rozbił się chwilę po miedzyladowaniu w Soczi. Na pokładzie znajdował się cały 64 osobowy wojskowy Chór Aleksandrowa.

Samolot leciał z Moskwy do syryjskiego miasta Latakia, gdzie miał się odbyć noworoczny koncert dla Rosjan pracujących w znajdującej się tam bazy wojskowej. Niestety Chór Aleksandrowa przestał istnieć, ponieważ wszyscy 64 jego członkowie znajdowali się na pokładzie feralnego lotu.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną tragedii był albo błąd pilota, albo usterka techniczna. Miejsce katastrofy zostało już zidentyfikowane i działają tam odpowiednie służby poszukujące szczątków maszyny, unoszących się na powierzchni. Do tej pory udało się odzyskać tylko cztery ciała ofiar.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Chór Aleksandrowa  - chór

Chór Aleksandrowa  - chór powstały za rewolucji pażdziernikowej w 1926

na pamiątkę RYTUALNEGO MORDU NA CARZE ALEKSANDRZE

jako jeden z symboli ŻYDOWSKIEGO PANOWANIA nad Rosjanami

Teraz jest kaput co oznacza ZŁY OMEN nawet jeśli zestrzelono ten samolot
zły omen dla satanistów jacy z Kremla zrobili już swój 3 jerozolimgród.

Ale jak to mówią Pan Bucek daje Znaki a ludzie i tak sobie kopią groby
niepokalanie od rozumu wierząc w moc żydowskich guseł zwanych kabała.
Więc Rosja spłynie krwią bo kremlowskiemu kacykowi nie pozwolą
na zmianę kursu na antynazistowski...wszak to bliźniak telaviwskiego pajaca.

A Pan Bucek, jak głoszą bajki, nie daje 2 ostrzeżeń.... tylko już RUZGI.

PS.

Tak wiem Mikołaja zabili. Mikołaja ALEKSANDROWICZA Romanowa, Aleksander to ich LINIA RODOWA.... dlatego chór się tak nazywał... chór czyli TRĄBY JERYCHOŃSKIE z co za tym idzie LEW JUDY jaki POŻARŁ Aleksandrowów... bo takie to ma przełożenie na energie kabały. A teraz czar prysł i jest Hudson we have a problem....  (aha Mikołaja to jakoś tak teraz są imieniny... pewnie przez "prypadek")

 

PS.

Chce putin ruskich ocalić od wyginięcia.... to na Nowy Rok niech spali truchło lenina..... na Placu Czerwonym, w świetle kamer i tłumów... Tego babilońskiego maga, satanisty od judaizma.

Mission Imposible, czyż nie judaszu prowadzący ruskich na krzyż ?

 

Portret użytkownika nazwisko lub pseudonim

Ciekawe czy ktoś przygląda

Ciekawe czy ktoś przygląda się tym zakładom naprawczym w Samarze.
Po ostentacyjnej wypowiedzi jakiegoś amerykańskiego generała, że "uderzą w rosję w miejscu i w sposób w jaki wybiorą" - ta katastrofa naprawdę zaczyna mi wygladać na tradycyjną sprawkę usa: max tchórzliwe działanie wymierzone w najbardziej niewinnych, a jednak dające maksimum efektu.
Chór Aleksandrowa był największym towarem eksportowym Rosji. Jeszcze kilka tygodni temu sam sobie obiecywałem, że jak będą w Polsce to na 100% muszę ich zobaczyć.

Portret użytkownika ACHILES

TO NIE BYŁA KATASTROFA, A

TO NIE BYŁA KATASTROFA, A ZNOWU ZAMACH CELOWY zła sił mocy, ALE WŁADZE ROSYJSKIE ZACISNĄ ZĘBY I NIE POŚWIĘCĄ MILIARDÓW ISTNIEŃ LUDZKICH ZA TYCH PRAWIE STO DUSZY ZACNYCH ZAPEWNE, DLA ROSYJSKIEJ I ŚWIATOWEJ KULTURY. 

Strony

Skomentuj