Katastrofa pociągu w USA mogła być zamachem terrorystycznym?

Kategorie: 

Źródło: twitter

W wyniku katastrofy kolejowej co najmniej jedna osoba zginęla. Jest też około setka rannych. Władze twierdzą, że nie znają jeszcze jej przyczyny,  ale pojawiły się już spekulacje, że może to być atak terrorystyczny.

 

Ponad 100 ludzi zostało rannych, a co najmniej jedna zmarła po tym, jak pociąg uderzył w podmiejski dworzec w Hoboken w stanie New Jersey. Do katastrofy doszło około 8:30 rano, pasażerowie opisywali, że przed zderzeniem pociąg gwałtownie spowolnił

 

Fotografowie z miejsca wypadku pokazują uszkodzenia wagonu i rozległe uszkodzenia konstrukcji torów do stacji w Hoboken. Ruch pociągów przejeżdżających przez stację został wstrzymany, o czym służby ratunkowe poinformowały na Twitterze.

 

Bardzo możiwe, że nagłe zdarzenie ma jakiś związek z panoszącym się niedawno za oceanem terroryzmem. W serii zamachów bombowych rannych zostało wtedy kilkadziesiąt osób. Prawdopodobnie to zdarzenie z Hoboken jest kolejnym z serii zamachów.

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika zdzichumichu

W USA niemal codziennie

W USA niemal codziennie dochodzi do zamachu.Media są skutecznie wyciszane a społeczeństwo dezinformowane.Prawda jest taka ,że w USA  wybuchają bomby,strzela się do ludzi a teraz jeszcze doszło celowe rozwalenie pociągu...dokonują tego "rdzenni Amerykanie" z Turcji,Syrii i Afganistanu.Co ciekawe rząd USA również w tym feralnym dla nich miesiącu wyjątkowo ostro zaatakował Rosję za rzekome bombardowanie cywili.Odwracanie uwagi.

Portret użytkownika zborus

Witam,

Witam,

zastanawia mnie to, że w XXI wieku w Stanach przy tak rozwiniętej technologi często nagrania z miejsc zdarzeń pojawiają sie w tragicznej jakości kręcone jakby aparatem VGA.

Skomentuj