Katastrofa lotu QZ8501 została przewidziana?

Kategorie: 

Poszukiwany samolot Airbus A320-200 - źródło: Jyi1693/en.wikipedia.com/CC-BY-SA-3.0
Nad indonezyjskim Morzem Jawajskim miała miejsce kolejna katastrofa lotnicza a najważniejsze jest teraz wydobycie ciał pasażerów i zlokalizowanie samolotu. Jednak czy można było temu zapobiec? Chiński bloger zdołał przewidzieć katastrofę dwa tygodnie wcześniej.

 

Wpis chińskiego blogera początkowo był raczej ignorowany. 15 grudnia w sieci pojawiła się wiadomość, że samolot malezyjskich linii lotniczych AirAsia zniknie, podobnie jak lot MH370, lub spotka go katastrofa. Bloger oskarżył organizację "Czarną Rękę" o porwanie lotu MH370 i zestrzelenie nad Ukrainą lotu MH17. Jego zdaniem samolot linii lotniczych AirAsia również czeka katastrofa a wszystko to ma na celu zniszczenie malezyjskich linii lotniczych. Nie powiadomił jednak który konkretnie lot ma ulec katastrofie.

 

Jego teoria wydaje się prawdopodobna biorąc pod uwagę, że ostatnie katastrofy lotnicze rzeczywiście dotyczyły tylko malezyjskich linii lotniczych. Chiński bloger najpierw ostrzegał ludzi aby unikali tego lotu i nie wchodzili na pokład samolotu. Dwa tygodnie później jego wpis stał się bardzo popularny na całym świecie - właśnie dlatego, że udało mu się przewidzieć katastrofę.

 

Pojawiła się teoria, że bloger jest w rzeczywistości hakerem bądź jest przedstawicielem służb bezpieczeństwa Chin, posiada dostęp do poufnych informacji i chciał w ten sposób uratować ludzi nie ujawniając swojej tożsamości. Jak inaczej wyjaśnić sytuację, w której zwykły bloger przewiduje katastrofę lotniczą, która po raz kolejny dotyczy Malezji?

 

 

Na podstawie: http://www.ibtimes.co.in/airasia-flight-qz8501-mysterious-china-man-predicted-disappearance-two-weeks-ago-618574

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Milewski

Panie "szakalu" bardzo sobie

Panie "szakalu" bardzo sobie "cenie" anonimowe wpisy.... A co do nazywania innych -idiota-...placa Panu za szybka i "taka wlasnie" ocene czy moze to brak czasu bylo na samodzielna edukacje, w koncu co "eksperci" dali do umuslowej "konsumcli" na etapie edukacji to jedno ale ze zycie grabi z czasu "atrakcjami" /telewizja, kino, imprezy, koncerty, mecze ilubionej druzyny itd.../ to drugie tez mozliwe objasnienie tak smutnego "rozwoju umyslu "inaczej" ".....

 

 

Portret użytkownika re1

A któraż to czarna ręka: 1.

A któraż to czarna ręka:
1. Црна рука   
2. capo di tutti capi
3. La Mano Negra
4. الكف الاسود
5. Czarną rękę ma Obama.
Na zasadzie dedukcji wykluczam pozycję 4, ale na zasadzie teorii spiskowych nie zaprzeczam i nie potwierdzam.

Portret użytkownika rent5555

Niewielu ludzi wie że Malezja

Niewielu ludzi wie że Malezja podobnie jak Holandia posiada  miendzynarodowy trybunał sprawiedliwośći który oskarża i poszukuje  Busha i Camerona za rozpetanie wojen na bliskim wschodzie i wymordowanie milionów ludzi.Tak więc już wiecie dlaczego im to robią 

Tym My Słowianie różnimy sie od was chazarów, że potrafimy pomagać innym nie oczekując niczego w zamian!

Portret użytkownika achiles

Nie tyle jeszcze Camerona, co

Nie tyle jeszcze Camerona, co Tonego BLERA, byłego premiera Brytani, okropnego rzeźnika, który to ponoć ciepłą posadkę w rządzie Egipskim sprawuje, dla podtrzymania Status Kwo i trzymania Egipcjan jako tako pod kontrolą i na smyczy. W tej ekipie są jeszcze Dic Czeny, Condoliza Rice, Pol Wolkowicz, Donald Ranzwelt, Colin Pawel, chociaż ten ostatni Pan w porę się połapał o co w tym wszystkim chodziło i w co został wmanewrowany, ale swoje zrobił w początkowej fazie jako dyplomata i Generał ( sorki za literówki w nazwiskach tych jegomości, ale pisałem je z głowy ). A co do tego lotu i tych przepowiedni Blogera Chińskiego, to może tłumaczyć rezygnację z lotu tym samolotem, około 20 pasażerów . A co do samych przepowiedni, to nie znam szczegółów, ale jeśli dobrze artykuł zrozumiałem, to dokładnie przewidział o który lot chodzi, a jeżeli tak było, to są tylko dwie możliwości, albo był jednym z tych, którzy to zorganizowali i zrealizowali, chcąc ostrzec tych co było trzeba, albo to taki odpowiednika naszego Pana Jackowskiego, jasnowidza. Tak czy siak, jedno jest dla mnie pewne, a mianowicie , że to nie był zwykły wypadek, lub katastrofa lotnicza, a celowe czyjeś działanie, podobnie jak wcześniejsze samoloty pochodzące z tego kraju i nigdy się tak naprawdę nie dowiemy, za naszego życia, co się z tymi statkami powietrznymi stało, A tak na marginesie, jaka to ironia życia, że Świat zamiast się rozwijać, to się cofa, bo jeszcze w latach 80, 90 i jeszcze na początku roku 2000, prawie każda katastrofa lotnicza była czasem wolniej, czasem szybciej, ale szczegółowo wyjaśniona, łącznie z podaniem przyczyn, o czym jest obecnie mnóstwo dokumentalnych programów, a od roku 2001 i akcji z WTC jakimś dziwnym trafem technika i ludzka wiedza w wyjaśnianiu tego typu zdarzeń wróciła do epoki KAMIENIA ŁUPANEGO. I dotyczy to zarówno wyjaśniania samych tych zdarzeń, jak i szukania szczątków zaginionych maszyn, a technika chyba zdaje się iść do przodu, co widzimy w reklamach i co jest nam ciągle wmawiane w różnych programach naukowych i newsach informacyjnych .? Oczywiście na koniec, to taka mała dygresja i ironia ( dodam dla tych mniej wtajemniczonych ).

Portret użytkownika Zenek :)

"A co do samych przepowiedni,

"A co do samych przepowiedni, to nie znam szczegółów, ale jeśli dobrze artykuł zrozumiałem, to dokładnie przewidział o który lot chodzi"
 
- każde zdażenie ma przypisaną pewną liczbę kabalistyczną. Zwyczajnie obstawia się te ulubione przez pustynnych nazistów jakie w judaiźmie coś magicznego znaczą jako podejrzane. Jak w jakimś "zdażeniu" następuje "kumulacja numerków" to ... trza czuwać albo płakać nad kolejnymi trupami.

Portret użytkownika do Srakala

A co Srakalu, niewygodne

A co Srakalu, niewygodne informacje szkodzą procesom trawiennym? Tak jest, wypieraj to z siebie dalej, że prawda jest zupełnie inna, niż ta zasiana w twym ptasim móżdżku przez czosnkowych psychopatów.

Portret użytkownika Zenek :)

  "Pojawiła się teoria, że

 
"Pojawiła się teoria, że bloger jest w rzeczywistości hakerem bądź jest przedstawicielem służb bezpieczeństwa Chin"
 
- o to to.
 
Normalni ludzie wykorzystują dowolną nawet nikłą możliwość by zapobiegać nazistowskim zbrodniom sfiksowanych degeneratów wielbiących urojenie czyli żydowskiego demona yahwe.
 
Oni walczą w przeciwieństwie do trzepiących bałwanki przed złotym cielcem projewrogejskich filowafli.
 
 

Strony

Skomentuj