Kandydatka w wyborach prezydenckich, Hillary Clinton, zasłabła i przerwała kampanię

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Potwierdzają się nasze informmacje o słabym stanie zdrowia, Hillary Clinton. Cała Ameryka rozprawia o dziwnej niedyspozycji kobiety aspirującej do najwyższego stanowiska w USA. Wczoraj podczas uroczystości z okazji 15 rocznicy zamachów na Nowy Jork i Waszyngton, kandydatka w wyborach prezydenckich zasłabła i została niemal wyniesiona przez członków swojego sztabu.

 

Jak wiadomo prędzej czy później każda porządna teoria spiskowa może się okazać prawdziwa. Wygląda na to, że ta wskazująca na słaby stan zdrowia Hillary Clinton, uniemożliwiający jej kandydowanie, została właśnie potwierdzona. Nie wiadomo tylko na co cierpi, ale jej ostatnie przypadki niedysponowania mogą wskazywać na poważne problemy zdrowotne, które są ukrywane.

 

Po wczorajszym incydencie poinformowano oficjalnie, że przyczyną zasłabnięcia Clinton, było przegrzanie organizmu skutkujące odwodnieniem. Jednak Amerykanów to dziwi, bo wczoraj nie było upalnie i temperatura w ciągu dnia doszła do 25 stopni, skąd zatem odwodnienie i przegrzanie?

 

Osobista lekarka pani Clinton poinformowała, że jej pacjentka nabawiła się również zapalenia płuc i teraz ma zalecenie, aby zmienić plany na najbliższe tygodnie. Jej stan jest jednak na tyle poważny, że odwołano już wszystkie spotkania w najbliższych dniach. O dziwo mimo to Hillary Clinton pojawiła się publicznie, ale wyglądała niekorzystnie, mimo makijażu i sprawiała wrażenie osoby pod wpływem silnych farmaceutyków.

Jeśli podsumuje się to, co według rozmaitych doniesień, może dolegać kandydatce Partii Demokratycznej, najwięcej poszlak wskazuje na jakiś problem neurologiczny. Sugeruje się przeważnie chorobę parkinsona, co powoduje, kłopoty w poruszaniu się i co uzasadnia jej niezwykłą ostatnio mimikę twarzy.

 

Jakby tego było mało pani Clinton zasłynęła też przed kilkoma dniami publicznym wypluciem do szklanki dziwnej zielonej mazi. To oczywiście ponownie rozpaliło teorie spiskowe. Lekarze kandydatki twierdzą jednak, że Hillary jest zdrowa, miała tylko problemy z ... alergią.

Ostatnio pojawiły się też dowody na to, że Hillary Clinton nosi cewnik, czyli ma problemy z utrzymywaniem moczu. Może mieć to związek z postępującą chorobą parkinsona. Miliony Amerykanów zadaje sobie teraz pytanie czy ktoś o tak wątłym zdrowiu jest w stanie podołać trudom ciężkiej pracy na stanowisku prezydenta USA? Lewicowe media będą musiały się bardzo natrudzić, aby wszystko to jakoś objaśnić.

 

Wygląda na to, że spektakularne zasłabnięcie Hillary Clinton w 15 rocznicę ataków z 11 września 2001 roku, pogrzebało jej szanse na wygranie w listopadzie z Donaldem Trumpem. Kto wie do jakiej jej zapaści zdrowotnej jeszcze dojdzie do końca kampanii. Jeśli jej stan zdrowia jest tak zły jak widać, to prawdopodobna jest nawet zmiana kandydata lewicy w wyborach. Dla Polaków, kłopoty obozu politycznego usiłującego wysłać nas na wojnę z Rosją, to bez wątpienia dobra wiadomość.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.6 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika nekromancer

Przecież to jest bardzo

Przecież to jest bardzo proste to wszystko jest ustawione. Choroba jest pretekstem żeby odwolać wizytę w Californii w dniach 13-14 września bo wtedy będzie wielkie trzęsienie w tym miejscu i nie może jej tam być. Wszystko jest dobrze przemyślane.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

To oczywiste, że  wybory

To oczywiste, że  wybory wygra Clintonowa i zaraz umrze, by Prezydentem został wiceprezydent, najgorszy z mozliwych Iluuminatów. On rozpocznie wojnę poprzez atak nuklearny na Rosję.

 Wybory będą sfałszowane. Od dnia wyborów możemy liczyć godziny do światopwegokonfliktu. Wszystko jest zaplanowane.

Portret użytkownika inzynier magister

tu jest to słynne kazanie

tu jest to słynne kazanie które wyborcza chce zaskarżyć do sądów i do watykanu ! Ksiądz mówi że ONR to miłość a nie nienawiść !!!! Przecież miłość do swojej wiary, ojczyzny i do swojego narodu to miłość ! "Kazanie ks. Romana Kneblewskiego o „inwazji najeźdźców islamistów” zostanie przetłumaczone i wysłane do Watykanu. Dzięki internetowej zbiórce błyskawicznie zebrano potrzebne pieniądze – donosi portal „Gazety Wyborczej”. Aktywność i przekonania kapłana nie po raz pierwszy wzbudzają zainteresowanie medium z ulicy Czerskiej.Nagranie z homilii wygłoszonej już rok temu w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy wzbudziło nagłe zainteresowanie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. O sprawie skrzętnie poinformował portal „Gazety Wyborczej”. Jakież to „straszliwe” słowa padły z ust księdza prałata? Między innymi te, w których duchowny mówi – jak czytamy na gazeta.pl - o „inwazji najeźdźców islamistów”:Kochani w Chrystusie bracia i siostry. Byłem parę dni u naszych braci na Węgrzech i dziękuję panu Bogu za to, że sytuacja jest tam opanowana. Nasi bracia Węgrzy mężnie odparli atak najeźdźców szturmujących ich i nasze granice. Po drodze byłem na manifestacji organizowanej przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny.http://www.pch24.pl/ksiadz-kneblewski-narazil-sie-zawodowym-antyrasistom--wyborcza-zaciera-rece,45908,i.html#ixzz4K41WHHNu

tam ksiądz mówi o tym jak Peło zabrała kase dla chrześcijańskich emigrantów i dała dla islamistów !!! Inwazja Islamu na Polskę kazanie ks. Romana Kneblewskiego

https://www.youtube.com/watch?v=69LdDVGLV9Q

Ksiądz Roman Adam Kneblewski kocham młodych nacjonalistów

https://www.youtube.com/watch?v=0TsSFVLhjqQ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dziadzio z doświadczeniem

Co do drugiego filmiku. Pani

Co do drugiego filmiku. Pani nosi sztuczną szczękę, ma przy tym problem z suchością podniebienia. Te two green object to nie jest żadna ektoplazma tylko 2 landrynki, wystarczy uwaznie sie przyjżeć. Ssanie landrynek zalecają stomatolodzy-protetycy właśnie przy problemie z suchym podniebieniem.

Portret użytkownika Gienek Szamajew

Też mi na to wygląda. Ponadto

Też mi na to wygląda. Ponadto youtubowa "plama na języku" nad którą się niektórzy trzepali, że syfilis, że k#%wa demon z plamy wyjdzie, że jej tam bochemian grove sowa [email protected]ła, wygląda też na landrynkę w daleko posuniętym stadium zessania. Suchość w gębie, albo halitoza. Co nie znaczy, że baba nie jest przytyrana chorobami i trybem życia...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Odważniak

100% moich amerykańskich

100% moich amerykańskich znajomych jest oburzona tym, co się odbywa w, jak to prawdziwie nazwałeś, Chłameryce. Głosują na Kaczkę, albo w ogóle. Jeżeli wygra jędza, to będzie to przekręt stulecia i kto wie, czy nie będzie jakiejś grubszej awantury, bo i małpa ogłosiła już wrzesień jako miesiąc podwyższonego terroryzmu, i jaki to problem przesunąć na październik i listopad, a wtedy przydadzą się baraki w obozach, bo i ludność sama zgłosi się po żarcie, jak tylko jedyny sklep w okolicy zostanie pozbawiony nowej dostawy. Wystarczy lekki kryzys paliwowy, bo tu wszystko wożone samochodami. Ciężcy idioci! Zero pociągu, hipermarket jeden na 10 000 ludzi tak na oko, zero zapasów, bo fastfood co sto metrów, do których jedzie się autem, bo kto by tam gotował jeszcze, nie opłaca się i lepiej poślęczeć w ekran. Nie ma już w większości chłameryki sklepików prowadzonych przez właściciela, chyba, że monopolowy do 22. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak wrogie pieszemu jest to miejsce. Zero transportu podmiejskiego, a bez dowodu z nazwiskiem nie kupisz biletu na pociąg, czy autobus, na który musi cie zawiezc kumpel godzinę autem. Jak można tak się od jednego paliwa uzależnić? Szczególnie postsamochodówka, gdzie starą kolejkę przemianowano na ścieżkę rekreacyjną, a tramwaj łączący osady zaaswaltowali panowie Dodge, Chrysler i Ford. Teraz ten uber trochę pomaga, ale i tak amerykańskie społeczeństwo uwięzione jest w samochodach połowę życia, bo daleko wszędzie. Tyle miejsca zajmują te wystrzyżone na benzynie cholerne pustynne trawniki, że to jest po prostu niemożliwe. Co za durna moda dom na pustyni i napierdzielasz co tydzień drażniąc swoim silnikiem spalinowym okoliczne ptactwo, o ludziach nie wspominam, normalnie mam ochotę lać idiotów napierdzielających traktorkiem nieużywane boisko pod domem co tydzień, ale żaden pożytek ze mnie w dwudziestoletnim areszcie. Mam alergię na głupotę.

 Chodzi o niemożność wyborów podczas stanu wyjątkowego, czy wojennego i wtedy jeszcze parę lat pociągną. Ale się uczepiły s..ny, jak kleszcze. Z tym, że ruchy ich są - coraz bardziej komiczne i czytelne - są w panice. Więc, sami w tej panice wykitują ze stresu, a my przeczekamy, by pozamiatać, co zresztą już widać bo jędza odpłynęła w bezwład. Stary Bil Dupcyngiel już na ostatniej parze, wygląda jak syf, jak i reszta dziadów. Ponadto, nie wyglądają na miłych i pewnie ludzie, po latach strachu i nerwów, którzy mieli z tym państwem opętanym do czynienia, zaczynają gadać. Na szczęście charakter wychodzi na starczej twarzy - na to się pracuje całe życie - i widać, kto jest bucem, a kto jest arcyzły. Stare dziady zostały chyba powystawiane na pokaz przez młodych pociotków, żeby przedśmiertnie zgarnąć winę za całe zło, wtedy pojawią się młodsze gady, podobne, z tej samej familii, synowie i wnuki spreparowane przez te zasyfiałe pomioty typu ten, co wsztstko sporosnuje kasą wyssaną z biedaków.. I karawana jedzie dalej.

Pojawią się ich zamaskowani pokazowym wyszczerzeniem zwanym "uśmiechem maski" krewni, by powiedzieć, że tak, że wszystko zło to staruchy, a my teraz zaczniemy od nowa, tylko dajcie nam szanse... No i niewiele się zmieni. Fluor w wodzie przez trzy pokolenia zrobił swoje, plus glifosat i tfu! Edukacja. 

Z tym, że moi znajomi potrafią czytać i pisać...

 

Strony

Skomentuj