Kandydat na papieża stwierdził, że pedofilia w Kościele to sprawa dotycząca białych

Kategorie: 

Kardynał Turkson - źródło: wikipedia.org

Jeden z potencjalnych kandydatów do objęcia przywództwa kościoła, kardynał Peter Turkson z Ghany, w dość bezpretensjonalny sposób odniósł się do skandali pedofilskich w Kościele. Uznał on, że to problem białych i wśród czarnoskórych duchownych takie praktyki nie mają miejsca, ponieważ są kulturowo zabronione.

 

Dalej robi się jeszcze ciekawiej, ponieważ Turkson stwierdza, ze skandale pedofilskie w Europie Zachodniej i w Ameryce to tak na prawdę skandale gejowskie. Ponieważ zidentyfikowane przypadki dotyczą duchownych o białym kolorze skóry Turkson stwierdza, że Afryka nie powinna mieć takiego problemu.

 

Niektórzy w Afryce zachowują się jeszcze bardziej radykalnie względem homosiów. Na przykład w Ugandzie wprowadzono drakońskie prawo z karą śmierci lub dożywotniego więzienia za homoseksualizm. To szokująco surowa penalizacja tego typu zachowań. W porównaniu do sytuacji w Europie w Ugandzie znajdują  się chyba na innym biegunie.

 

Turkson tłumaczy w jednym z wywiadów, że w Afryce ten rodzaj stosunków seksualnych  jest bardzo mocno stygmatyzowany. Kardynał sugeruje, że to raczej zachodni styl życia spowodował negatywne zmiany społeczne, które dotknęły również Kościół. Skoro w Afryce nadal jest tradycyjnie to według Turksona nie grozi tam eksplozja takich postaw. Zwraca uwagę kolejna już adnotacja do "gejów" w Kościele. To samo znajduje się podobno w tajnym raporcie dla Papieża Benedykta XVI. Miał pozostać tajny, ale oczywiście zdołał wyciec z Watykanu. Wątek grupy duchownych o skłonnościach homoseksualnych niestety ciągle wraca jak bumerang.

 

Radykalne osądy wygłaszane przez kandydata na czarnego papieża z pewnością nie zdobędą mu przychylności w zbliżającym się konklawe. Może trochę dziwić taki zupełny brak polityki w wykonaniu kardynała z Ghany. Wiele wskazuje na to, że hierarchowie kościelni mogą być mocno zantagonizowani. Już teraz słychać sprzeczne informacje, co do najbliższej przyszłości a tym samym nie wiadomo ile potrwa Sede Vacante. Podobno jedna grupa kardynałów chce szybkiego wyboru nowego papieża a druga woli przedyskutować najpierw to, co dzieje się w Kościele, a jest, o czym rozmawiać.

 

 

Źródła

http://americablog.com/2013/02/cardinal-turkson-pope-scandal-gay.html

http://www.motherjones.com/mojo/2010/08/gay-white-european-thing-not-african

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Iwanttobelieve

Wydaje mi sie, ze powinnismy

Wydaje mi sie, ze powinnismy oddzielic problem homoseksualizmu od pedofilli, ktora jest jawnym zlem. Na akt homoseksualny decuduje sie dwoje doroslych mezczyzn-fair enough, ale kiedy dorosly zmusza do aktu seksualnego dziecko, to powinno nas wszystkich szokowac, brzydzic i nie mozemy przymykac na to oczu - bez wzgledu czy jestemy chrzesciajnami czy tez nie! 
Nie ma na to wytlumaczenia, zreszta tak jak na gwalt! Dziekuje

Portret użytkownika Roni Tornado

Niech ten Turkson nie bredzi,

Niech ten Turkson nie bredzi, że w Afryce jest normalnie. Tam ludzie umierają z głodu i pragnienia, zdarza się kanibalizm, niewolnictwo, okaleczanie ludzi : obrzezanie ( kobietom potrafią amputować zewnętrze narządy płciowe ). U nich też jest dzicz. Po co on się czepia homo ? Po co on chce się wtrącać innym do życia prywatnego ?

Portret użytkownika ZBIAL

A Ty popierasz rasistów

A Ty popierasz rasistów !
Czarne jest piękne, białe to pedo i homo, jak powiedział kandydat na Papieża.
Jak Ci dobrze z inną rasą to przeprowadz się do Afryki, tam znajdziesz pięknych i dobrych ludzi. Będziesz mógł dowoli nacieszyć się ich kobietami Smile tam nie ma rozwodów, zboczeń, panuje miłość i zgoda. Tam jest jedyny HETERO raj dla Ciebie , serdecznie polecam !
Mam coś dla Cebie ekstra !
Trzech ludożerców umówiło się na grila:
Jeden przynosi noge kobiety, drugi reke kulturysty, a trzeci niesie urne z prochami.- Ej co ty stary zglupiales?  Urne z prochami?- Ja dzisiaj mam gorący kubek ...

Portret użytkownika Zenek

"Kandydat na papieża

"Kandydat na papieża stwierdził, że pedofilia w Kościele to sprawa dotycząca białych"
 
- zgadnijcie białasy co to niesie w dalszej kolejności. Pamiętacie, że już padło w mediach że NIEWOLNICTWO CZARNYCH TO SPRAWKA BIAŁYCH. I nieważne iż korzyści czerpali z tego zydzi. Ważne jest iz w ramach "pokuty za grzechy" z czym wyskoczy kolejny pejsaty bobek będziecie indokrynowani w wyrażaniu zgody na bycie murzyńskimi niewolnikami by ODPOKUTOWAĆ ŻYDOWSKIE PRAKTYKI ŁAPANIA MURZYNÓW I HANDLU NIMI. Tak, tak, idzie nowe. Nowa totalna wojna czarnego i pasiastego z białymi. I światopoglądowa i religijna i co najwazniejsze militarna. Jak myślicie czemu w krajach najbardziej zmilitaryzowanych udział kolorowych w armiach czy społeczeństwach jest tak wysoki i wyższy nawet niż populacja V kolumny zdrajców zwanych "sąsiadami" w Polsce w przededniu 2 Wojny Światowej. Myślicie iż to multi-kulti to było tak bo ktoś się naprawdę z kimś chciał bratać? NIE. Chodziło o przygotowanie do wojny satanistów yahwe (murzyni i ich żydowskie przydupasy) kontra chrześcijanie (nie katoobłudnicy chyba że się nawrócą podobnie jak protestanci). O tę zapowiedzianą w Apokalipsie wojnę. I na jakich pozycjach z powodu zdrady swoich nierządów białasy stoją? Atomowej bo konwencjonalna mają demograficznie juz przegraną o co angielskie świnie już zadbały prowadząc i wymuszając odpowiednią politykę wymordowywania populacji Europy od ponad 100 lat. I po to te multi-kulti było zaprowadzone, by cichcem jak zyd nocą zarżnąć wrogów yahwe dla chwały globalnego królestwa szatana o czym i dr. Keshe się niedawno chwalił. A wy jak głupole nadal wierzycie iż waszym życiowym wrogiem jest ruski bo tak jakiś wykastrowany męędrzec w TV prawił, nie?
 
Teraz czekają was kolejne wstrząsy, na odcinku religijnym jak nowy papież będzie unowoczesniał (łamał) podstawy waszej wiary byście jak bezbronne owieczki poddali się losowi (czipowanie, obrozowanie, obozowanie,....) bo BÓG od was tego wymaga (BLUE BEAM) oczywiście bo jak żeby inaczej.  Wszystko oczywiście przy zgodnym jazgocie światowych męedrców - tego .... hm... "sumienia narodów". ;) 
 
 

Portret użytkownika oli

Ludzkosc boi sie nadejscia

Ludzkosc boi sie nadejscia antychrysta. A mozy antychryst rzadzil swiatem do naszych czasow - dlatego bylo tyle nieszczesc na ziemi. TERAZ zostanie wybrany papiez ostatni - PETER TURKSON.  czyli  PIOTR Z WOLI BOGA, KTORY WPROWADZI normalnosc na swiecie. I W TYM POMOZE MU BOG aby swiatem rzadzili ludzie uczciwi i sprawiedliwi a nie jak do tej pory cwaniacy i zlodzieje. 

Strony

Skomentuj