Kandydat na Sekretarza Stanu USA popiera zmianę reżimu w Iranie

Kategorie: 

Źródło: Gage Skidmore/CC BY-SA 3.0

Wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA nie jest tak zły, jak przedstawiają to zachodnie media. Za kadencji Baracka Obamy zdestabilizowano Syrię i Irak. Mimo przegranej Hillary Clinton, Stany Zjednoczone wciąż mogą wyruszyć na kolejną upragnioną wojnę - tym razem na celowniku jest Iran.

 

Donald Trump jest bardzo negatywnie nastawiony do Iranu. Jego zdaniem umowa nuklearna to katastrofa i w dalszym ciągu pozwala na zbudowanie własnej broni nuklearnej. Podczas gdy Barack Obama, wbrew woli Izraela i Arabii Saudyjskiej, postanowił negocjować z Iranem, Trump popiera bardziej radykalne rozwiązania.

"Kiedy zostanę prezydentem, przyjmę strategię która skupi się na trzech rzeczach gdy chodzi o Iran. Po pierwsze, postawimy się irańskiej agresywnej chęci destabilizacji i dominacji w regionie. Iran jest problemem w Iraku, problemem w Syrii, problemem w Libanie, problemem w Jemenie i będzie bardzo, bardzo kluczowym problemem dla Arabii Saudyjskiej. Dosłownie każdego dnia Iran zaopatruje więcej i lepszą broń by wspierać swoje kraje marionetki. Po drugie, kompletnie rozmontujemy irańską światową sieć terroru, która jest wielka i potężna, ale nie tak potężna jak my. Po trzecie, przynajmniej musimy narzucić warunki poprzedniej umowy by zobowiązywały Iran całkowicie do odpowiedzialności. I wymusimy to, jak jeszcze nigdy nie widzieliście żadnego kontraktu tak narzuconego." - powiedział Donald Trump w marcu 2016 roku podczas konferencji Amerykańsko-Izraelskiego Komitetu do Spraw Publicznych (AIPAC).

Już za dwa miesiące, Stanami Zjednoczonymi będzie przewodził nowy człowiek. W sobotę, Donald Trump spotykał się z potencjalnymi kandydatami do jego administracji. Wśród nich znajduje się John Bolton, były ambasador Stanów Zjednoczonych przy ONZ, który może objąć urząd Sekretarza Stanu. Gdyby faktycznie tak się stało, najnowszy wywiad z "dyplomatą" pokazuje jaką drogę może obrać nowy amerykański rząd.

 

Bolton stwierdził kilka dni temu, że jedynym rozwiązaniem dla Iranu jest zmiana reżimu. W jego przekonaniu, Irańczycy od dawna pragną zmian. Polityk dodał, że ajatollahowie są głównym zagrożeniem dla globalnego pokoju, stabilności oraz całego Bliskiego Wschodu i należy ich obalić. To oczywiście będzie wiązało się z poważnymi zagrożeniami dla całego regionu, ale "wyeliminujemy główne zagrożenie".

 

W Iranie w maju 2017 roku odbędą się wybory prezydenckie. Obecny prezydent Hasan Rouhani, posiadający umiarkowane poglądy, będzie ubiegał się o reelekcję. Jego największym przeciwnikiem będzie Mahmud Ahmadineżad. Zachód może oczywiście wpłynąć na przebieg wyborów, lub dokonać zamachu stanu i podobnie jak w 1953 roku, może umieścić tam swój marionetkowy rząd.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (6 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Iran to państwo, które nikomu

Iran to państwo, które nikomu zła nie czyni. Podobnie jak do niedawna Libia. Ludzie żyją tam w miarę szczęśliwie. Dlatego SZA muszą pragnąć dokonania demokratyzacji tego kraju, by obrócić go w ruinę a ludziom zgotować nieszczęścia.

Portret użytkownika inzynier magister

Znana obrończyni demokracji

Znana obrończyni demokracji poskomunistycznej sorosa, pani Holand oświadczyła że wie dlaczego Trump wygrał ! jej słowa "Wyczuwałam wk*rw i jednocześnie nadzieję, że jak coś się zmieni, to im się polepszy, znów staną się ważni. (…) Większość z tych, którzy głosowali na Trumpa to biali mężczyźni. Ci ludzie nie chcieli utracić resztek swojej pozycji, swojej władzy "

to oznacza że ona jest za tym by zlikwidować białą rasę !? Straszne do czego doprowadza ludzi nienawiść i brak wiary w Jezusa !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Czyli zaniedługo się Iran

Czyli zaniedługo się Iran dowie ile jest warty pakt z rosją czy komokremlowskim kacykiem....

gdyż wedle planów klubu rzymskiego ma być zmieciony w strefę rządzoną przez nazilandię

i już tylko on pozostał z tej strefy jako niezależna i nieobjęta wojną część docelowego HAM'ickiego kibucu.

.

Europejski kibuc też już prawie pobudowany, tylko potrzeba troche dymu, trochę zamieszek, trochę rzezi białasów i sami polecą pod opiekuńcze skrzydełka swoich komokremlowskich katów, nowego globalnego policmajstera. Strefa 5 się kłania.... maciora da znak, podobnie jak jp1 w 1919, podkładając się trockistom w ich dziele podporządkowywania biblijnej bestii jezusowi (jehowie, plejadanom) świata. Wystarczy dokończyć gazociąg NS2 i żegnaj wolności....w międzypaszczowych krajach goim.... W krajach ściskanych zarówno przez rosyjską jak i brytyjską szczękę wyzysku. Oczywiście z nazwy bo i tu i tam kalectwo rządzi tłuszczą.

A wolność, równość i demokracja znowu zbierze swoje żniwo w postaci milionów trupów....

Który to raz jełopy się dały złapać tym WĘŻOWYM hasełkom, który.....

 

 

Portret użytkownika ACHILES

A ile to ja już razy, jeszcze

A ile to ja już razy, jeszcze przed szatańskimi wyborami, Wam tu pisałem, że nie ma co się ekscytować szatańskim wyborem, między dżumą, a cholerą .

Przecież to dla każdego w miarę wiedzą historyczną i instynktem samozachowawczym było do przewidzenia, że ktoś, kto się wywodzi z kręgu partyjnego, za rozwaleniem w swoim kraju wierz WTC i rozpętaniem wojen w Afganistanie, a potem w Iraku, NIE MOŻE PRZYNOSIĆ NIC DOBREGO ZARÓWNO DLA SAMYCH szatanów, JAK I RESZTY ŚWIATA CAŁEGO. 

ZŁO, TO ZŁO I SIĘ NIGDY W DOBRO SAMO, NIE PRZEMIENI, CHOĆBY NIE WIEM JAK SIĘ ZMIENIĆ CHCIAŁO ( na pokaz masom )  !!!

Pamiętacie chyba, jakie LUDZKOŚĆ WIĄZAŁA WIELKIE NADZIEJE, po wyborze po zbrodniarzu buszu obamy ( sam wówczas też się zwieść dałem ), więc przy obecnych szatańskich wyborach, już się, nie ekscytowałem i zwieść się, nie dałem .

BO JAKIEŻ TO NIBY WYBORY MIAŁY MASY W szatanach zjednoczonych, GDZIE MIELI WYBÓR MIĘDZY MORDERCZYNIĄ DOTYCHCZASOWĄ kilarzycą, A SĘPEM FINANSOWYM, CO JUŻ NIEJEDNEGO W SWOIM ŻYCIU CZŁOWIEKA W SAMYCH trampkach ZOSTAWIŁ, PO JEGO WCZEŚNIEJSZYM DO CNA WYDYMANIU. 

I dlatego mamy jako Kraj i Naród powody, do tego, by się czuć z obecnego wyboru BARDZO ZANIEPOKOJENI, ponieważ, to wyrachowany i cwany CYNIK, który jeśli uzna, że opłaci się nas ZŁOŻYĆ NA OŁTARZU OFIARNYM, JAKO KRAJ I NARÓD, to bez zmrużenia okiem to uczyni.

Ale by było jeszcze bardziej ciekawe to wszystkiemu temu są winne niby Nasze poprzednie i obecne władze, które szatanom robiły i nadal robią ŁASKĘ, za friko, wierząc w cuda, że są strategicznym partnerem tego szatańskiego pomiotu. 

A przechodząc do meritum powyższego artykułu, dodam jedynie, że jak szatany ruszą, na IRAN, to z całą pewnością i w moim przekonaniu będzie to ich ostatnie ruszenie i nigdy więcej się po tym akcie barbarzyńskiego następnego podboju już się nie podniosą .

PÓJDĄ NA SAMO DNO, JAK I W PRZESZŁOŚCI POSZŁO CESARSTWO RZYMSKIE, KTÓRE TO TEŻ SIĘ KIEROWAŁO MANIĄ WIELKOŚCI SWOJEJ POTĘGI I SIŁY, podobnie jak to też miało miejsce w przeszłości w III rzeszy, w związku republik radzieckich I WIELU, WIELU PODOBNYCH IMPERIÓW KTÓRE NIEGDYŚ SIĘ ZA NIE UWAŻAŁY I SĄDZIŁY, ŻE PO WSZE CZASY NIMI ZOSTANĄ . 

p.s W moim osobistym odczuciu opartym, na wiedzy, jaką dotychczas zdobyłem we własnym zakresie, JESTEM NIEMAL PEWIEN, że zarówno Rosjanie, jak i Chiny, nigdy samego sobie na pastwę szatańskiego HEGEMONA, nie pozostawią i między BAJKI możecie sobie wstawić opowieści dziwnych treści i dyrdymały, że SMOK CHIŃSKI KIEDYKOLWIEK W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI WBIJE NÓŻ W PLECY, DLA NIEDŹWIEDZIA. 

 A ci co mają dar używania własnego rozumu, zamiast dawać się karmić propagandowymi sloganami ze ŚRODKÓW MASOWEGO MAS OGŁUPIANIA, mogą to zobaczyć i wyciągnąć podobne do moich wniosków, na filmie zamieszczonym prze zemnie poniżej :

parada wojskowa w Pekinie 2016 https://www.youtube.com/watch?v=i_CTLkpUr5g&t=603s

parada wojskowa w Moskwie 2015   https://www.youtube.com/watch?v=A9JkwIliq64

I DLA NIEWTAJEMNICZONYCH PRZYPOMINAM, że to mało, że obaj przywódcy obok siebie jako goście HONOROWI SIEDZĄ, ONI, OBOK PARAD, po dwie doby z sobą bezpośrednio spędzali u swych GOSPODARZY, a to oznacza, że to nie były rozmowy grzecznościowe o pogodzie i fascynacji paradą i  KRAJEM GOSPODARZA . 

Strony

Skomentuj