Kandydat antyimigranckiej, eurosceptycznej partii politycznej może wygrać wybory prezydenckie w Austrii

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Napływ muzułmanów do Europy powoduje w poszczególnych państwach radykalne zmiany. Kto wie czy nie są to przypadkiem zamierzone działania. Do władzy powoli zaczyna dochodzić prawica, która wyraźnie jest przeciwna islamizacji i cechuje się eurosceptycyzmem.

 

W Austrii odbywają się właśnie wybory prezydenckie. W pierwszej turze zwycięstwo odniósł Norbert Hofer, kandydat Austriackiej Partii Wolności, który otrzymał prawie 37% głosów - zdecydowanie więcej od swoich przeciwników. Jest to pierwszy tak wyraźny sukces tamtejszej prawicy, ale warto zaczekać na drugą turę głosowania, która odbędzie się 22 maja.

 

Austria nie jest tu jakimś wyjątkiem. Antyimigranckie i eurosceptyczne partie zyskują coraz większą popularność np. w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Szwecji oraz w samych Niemczech a także poza Europą, tj. w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce na naszym kontynencie może dojść do radykalnych zmian, które mogą doprowadzić między innymi do upadku tworu zwanego Unią Europejską.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Zgadzam się z autorem w tym

Zgadzam się z autorem w tym zdaniu " Kto wie czy nie są to przypadkiem zamierzone działania." Te działania mają prowadzić do zniszczenia cywilizacji chrześcijańskiej i potem chcą inżynierowie społeczni od lucyfera przewrotu i zniszczenia chrześcijaństwa ! Potem wprowadząreżim NWO i zaczną prześladowania ! Już w niemcacach są prześladowani ci którzy mówią prawdę ! Gdyby admin taki portal prowadził u Niemców to by już siedział w pace za teksty o islamistach i uchodzcach ! To tylko pokazuje jak niebezpieczne są środowiska lewacko masońskie ! W Polsce właśnie byli prezydeńci którzy oficjalnie mówili o połączeniu Polski z Niemcami w jedno państwo kosztem Polaków którzy mieli zostać niewolnikami i robolami u Niemca wydali tajne oświadczenie z zakodowanymi instrukcjami dla agentury NWO ! W tym liście prezydentów od NWO jest mowa o karaniu PiSu i o robieniu przewrotu demokratycznie wybranej władzy ! NWO-wcy jak Komorowski,Wałęsa i Kwachu straszą i twierdzą że za chwilę przejmą władzę ! Piszą tak " Przypominamy, że za łamanie Konstytucji winni poniosą odpowiedzialność." czyli za już niedługo planują przejąć władzę ! Ciekawe czy nie planują znowu jakiejś brzozy czy co bardziej prawdopodobne trotylu ?! Dziś widziałem panią premier Szydło i miała strasznie podkrążone oczy, chyba jakiś wielki stres odczówa, może jakieś ataki lub naciski masonów ?

Nowa Targowica ogłasza wojnę! Kowalski & Chojecki 25.04.2016

https://www.youtube.com/watch?v=qqQfLaAu7O8

Polska kolejny raz najechana ? 

https://www.youtube.com/watch?v=qlh4pFbvg1s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika OgnistyOko

Jesli wygra to  nie zabija go

Jesli wygra to  nie zabija go bo on jest  kryptożydem. Popatrzcie na jego portret. Typowy telawiwski uroda. Czyli  żyd agent od Mossadu  jak nasz Prezydent-Żyd Duda, ( Zmiencie pierwsze litera prezydenta Polski na J to wyjdzie z tego Juda  wiec mamy prezydenta żyda. On jest katolikiem tylko na pokaz żeby Polacy sie  nabrali..Wazna co wprowadza a wprowadza wiele antypolskie ustawy jak przymusowa sterylizacji nieletnich Polek znaczy dzieci Polek. Jeśli chodzi  o 500+ to  nie zasluga Duda tylko   Pani Szydło.)..

Zydzi  maja przywilej w Austrii tak samo jak w USA wiec beda popierac antyislamskie program zeby za  duzo islamistów koło nich nie mieszkały w Austrii. Dla jasnosci w Austrii według niektórych żródel mieszka ponad  1 milion żydów ale  uzywajacy austriackie nazwiska . Prawdziwy  Austriak wyglada jak  ten  Arnold  S. z USA-  znany kulturysta i aktor.

Portret użytkownika XaX

To co się dzieje w Polsce to

To co się dzieje w Polsce to jest chore ... jakiś czas temu wyrzucili studenta ze szkoły za naklejanie nalepek stop islamizacji europy w szkole -.-. Niby że to podrzeganie do nienawiści itd -.-. Polskie uczelnie są przesiąknięte skrajnym lewactwem które pierze mózgi młodemu pokoleniu a najśmieszniejsze jest to że lewaki nie widzą wcale islamizacji europy.  Ta poprawność polityczna ostatnio coraz ostrzej działa i kara za byle głupoty. 

Portret użytkownika abc

Jesli ta partia bedzie

Jesli ta partia bedzie okazywac typowo nazistowskie nastawienie,z pewnoscia beda atakowac publicznie,aby go wyeliminowac.Ze zagraza pokoju UE,stabilnosci,etc.My juz znamy te gierki.

Natomiast,jesli bedzie normalna partia prawicowa jak np. PIS,wtedy go zabija,tak jak Heidera.

Gdyby pozwolili Austrii,poszlyby w tym kierunku inne kraje,a to oznacza koniec kolchozu UE.

Portret użytkownika XaX

UE to tak na prawdę ZSSR bis,

UE to tak na prawdę ZSSR bis, obecnie sytuacja zamieniła się stronami w stosunku do 2 wś i później. Wcześniej lewactwo rządziło w Rosji i stworzyło ZSRR a na zachodzie panowały nastroje patriotyczne i pro państwowe, zaś teraz jest zupełnie odwrotna sytuacjaniestety -.-. 

Skomentuj