Kanclerz Niemiec ma nadzieję, że imigranci sami zechcą wrócić na Bliski Wschód

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Zaskakujące jest to jak obecna kanclerz Niemiec, Angela Merkel, zaczyna zmieniać swoje zdanie w kwestii uchodźców. Jeszcze niedawno przyjmowanie wszystkich imigrantów było wręcz koniecznością a Niemcy i UE chciały deportować część z nich do pozostałych krajów Europy. Teraz niespodziewanie stwierdzono, że większość azylantów powinna opuścić nasz kontynent gdy sytuacja na Bliskim Wschodzie się ustabilizuje.

 

Angela Mekrel oświadczyła, że większość imigrantów przybyło do Niemiec tylko na pewien okres czasu, a nie na stałe, i ma nadzieję że muzułmanie dobrowolnie zechcą wyruszyć do swoich domów w Syrii i Iraku gdy zapanuje tam spokój. Jest to oczywiste pobożne życzenie - te dwa kraje na Bliskim Wschodzie są przecież doszczętnie zniszczone. Jaki jest sens opuszczać Europę, która przecież daje wszystko za darmo?

 

Według jej przewidywań, setki tysięcy uchodźców powinno opuścić Niemcy. Nie jest to oczywiście możliwe do zrealizowania, gdyż muzułmanie po prostu zadomowili się na naszym kontynencie, co widać chociażby po tym jak starają się "ubogacić kulturowo" całą Europę.

Należy jednak brać pod uwagę, że ze względu na dotychczasowe twarde stanowisko i popieranie islamizacji Niemiec, Angela Merkel zaczęła drastycznie tracić poparcie, natomiast prawicowa partia AfD zyskuje kolejnych zwolenników. Co więcej, gdy tylko nadejdzie wiosna możemy spodziewać się kolejnej fali uchodźców, która zacznie szturmować Europę. Wiele zależy również od tego czy Turcja zdoła zaszantażować Unię Europejską w kwestii powstrzymania migracji na nasz kontynent.

 

 

Na podstawie: http://ndie.pl/angela-merkel-gdy-wojna-w-syrii-i-iraku-sie-zakonczy-uchodzcy-powinni-wrocic-do-swoich-krajow/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Toy

Decyzja o wojnie z CCCP juz

Decyzja o wojnie z CCCP juz zapadła. Mergelowa zaprosiła gości z Afryki w jedynym celu - mają walczyć za cwane wielkie niemcy aby nie wybić własnego narodu. Po kolejnej wojnie niemcy przestały by istnieć a napewno aryjczycy. Za walkę w barwach wermachtu dostaną obywatelstwo syryjczycy itp. Polska jest przygotowana do wciągnięcia wroga na nasz teren czyli rozbrojona i kusząca do łatwej interwencji. Dlatego nie pozwolono nam stworzyć normalnej armii. Dlatego nie budują tu przemysłu zachodnie korporacje. Dlatego wycofano sie narazie z wydobywania gazu z lupków. Dlatego usa nie buduje baz wojskowych. Dlatego smoleńsk bedzie dopiero wykorzystany. Wszystkie wojny prowadzone w wielkiej rosji przegrano bo tam sie wykrwawiali francuzi i niemcy. USA nauczone zaproszą rosję do nas i na naszej ziemi sie rozprawią z Putinkiem albo i nie. Jeżeli Putin wygra to niemcy nie walczyli bezpośrednio a bedzie co dzielić. Gdzie zdobyć milionową armie poborowych jak w niemczech emeryci i młodzież z xbox.Niemcy są pragmatyczni do granic ludzkiego bycia lepiej trochę pocierpieć i poświęcić kobiety niż znów być na kolanach z przyrostem mężczyzn. Ta armia będzie w przyszłym roku wysyłana wagonami na urlop na front wschodni i my ich będziemy karmić i się po wojnie użerać zmęczeni wojną. Kur...a jak ja tych Niemców podziwiam za pragmatyzm są miszczami. Przegrali dwie wojny a to my dla nich pracujemy.

Portret użytkownika Surun

  No i wyszło Szydło

 
No i wyszło Szydło z worka….

Czyli o tym jak PiSowska szefowa żondu stała się „polską” Angelą Merkel…
.

W ciągu ostatnich tygodni ciągle zastanawiałem się, co takiego szykuje PiS inscenizując „wojnę o suwerenność”  i pseudopatriotyczne chucpy – jak choćby obchody dnia najemników poległych podczas banksterskich okupacji.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1559991,Dzien-Pamieci-o-Poleglych-i-Zmarlych-w-Misjach-i-Operacjach-Wojskowych-poza-Granicami-Panstwa-Dwudniowe-uroczystosci

.
Przypomnę, że ta chucpa była to kooperacja walczących ze sobą rzekomo na śmierć i życie PO i PiS – to PO-wski minister wojny wprowadził to „święto”. A PiS urządza jego obchody. PO i PiS jak bliźniki przekonują Polaków, że najemnicy polegli w bandyckich okupacjach zasługują na chwałę i cześć.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1331981,Otwarcie-Centrum-Weterana-Premier-Kopacz-Polska-jest-z-was-bardzo-dumna
.

I że „oddali życie za Polskę”. Za jaką Polskę? Oni walczyli w bandyckich banksterskich (i izraelskich ) wojnach.
.
Pamiętamy, jak ostatnio Angel… sorry, Baeta Szydło w groteskowym „parlamencie” jewrounijnym walczyła jak lwica o „suwerenność” Polski i polskiej polityki, jak ona i inne wysokiej rangi marionetki żydo-PiSu krytykowały mieszanie się jewrounijnych, a zwłaszcza niemieckich marionetek politycznych do spraw Polski.
.

Wcześniej jeszcze PiS skorumpował polskie społeczeństwo łapówkami – 500 zł na dziecko czy podwyżka emerytur. To miało wykazać, że PiS jest propolski i patriotyczny. I że dba o dobro Polaków. A mnie zastanawiało – skąd PiS  weźmie na to pieniądze? Budżet leży, wielkich kopalni złota ani diamentów nie odkryto w Polsce, nie postawiono nowych wielkich zakładów państwowych, nie zlikwidowano bezrobocia. A tu jeszcze Dóda Obłuda daje banderowskiej swołoczy kijowskiej 4 miliardy, chce on i cały żydo-PiS stałych baz bandyckiego NATO w Polsce, a Macierewicz/Singer chce zwiększyć armię dwukrotnie i rozlokować ją wzdłuż wschodniej granicy. Tego nawet (w sumie niewielkie) podatki na banki i sklepy wielkopowierzchniowe nie zrównoważą. Zresztą, duże sklepy rozbiją się na kilka mniejszych, „oddzielnych” lub koszta podatków wsadzą w ceny. A banki zmienią taryfę usług na niekorzyść klienta. I wtedy i sklepy i banki i tak wyjdą na swoje. Zapłacą Polacy. Tak więc PiS dając po 500 złotych jedną ręką wyciągnie po 600 złotych drugą ręką. Metod wyciągania pieniędzy od Polaków jest cała masa – np. nowe ukryte lub jawne podatki:
http://opinie.newsweek.pl/podatek-handlowy-rzadu-pis-podatek-od-wszystkich-sklepow,artykuly,377068,1.html
.

Czy podwyżka opłat za wszystkie urzędowe „usługi” z przybiciem pieczątki w dowolnym urzędzie włącznie.
.

No i obecnie mamy sytuację w Polsce taką, że „patryjotyczna” strona fałszywej barykady broni patryjotycznego PiS, a „demokratyczna” strona barykady (obie sterowane przez żydowskie wtyki) z PiS-em walczy broniąc „demokracji”, której w Polsce (i w całej jewrounii) i tak nie ma. Mamy banksterską demokraturę czyli dyktaturę agenturalnych partii inscenizujących pomiędzy sobą walkę. Ta fałszywa barykada wzmacniana jest także sporem o uchodźców muzułmańskich. PiS pchał polskie wojsko do bandyckich banksterskich okupacji (prezes Kalkstein wołał w knessejmie w 2003 roku: „wojna w Iraku to nasza wojna”), co ostatecznie przygotowało grunt pod powstanie ISIS (stworzonej przez CIA i Mosad). Tak więc PiS ponosi bezpośrednią współodpowiedzialność za losy ludności na Bliskim Wschodzie, ale jak Piłat umywa swe brudne, splamione krwią muzułmanów (i polskich najemników) łapska i nie chce muzułmańskich uchodźców. Choć po cichu i tak ich przyjmuje. Tyle że obok garstki muzułmańskich uchodźców przyjmuje potop z banderowskiej Ukrainy – już milion Ukrów od czasu jewromajdanu przywędrowało do Polski.
.

Cała ta kotłowanina na fałszywej barykadzie i wojna o „demokrację” z jednej strony a „polskie interesy” i „suwerenność” z drugiej były tylko przykrywką i zasłoną dymną dla planów żydo-PiSu wydania polskiej gospodarki w łapska banków i korporacji USraela w ramach tzw. TTIP. Oto co powiedział ostatnio minister Waszczykowski (druga po Szydle marionetka polityczna w pisowskim żondzie) w knessejmie:
.
„W relacjach ze Stanami Zjednoczonymi, nasze partnerstwo w coraz większym stopniu obejmuje wymiar gospodarczy, współpracę energetyczną, a także obiecujący obszar innowacji i rozwoju wysokich technologii. Polsko-amerykańskie relacje gospodarcze są elementem partnerstwa ekonomicznego Unii Europejskiej ze Stanami Zjednoczonymi, które mamy zamiar rozwinąć z korzyścią dla wszystkich stron w ramach Transatlantyckiego Partnerstwa na rzecz Handlu i Inwestycji (tzw. TTIP) – mówił w sejmie minister Witold Waszczykowski.”
http://di.com.pl/waszczykowski-popiera-ttip-zarzuty-za-copypaste-uokik-vs-banki-przeglad-eprawny-cz-16-54318
.
Czym jest ten TTIP? Mówiąc najprościej jest to coś znacznie, znacznie bardziej gorszego niż zablokowane kilka lat temu ACTA. To oddanie polskiej gospodarki (tego co z niej zostało) pod totalną kontrolę usraelskich (czytaj – żydowskich) banków i korporacji, to pełna kolonializacja gospodarki polskiej przez USrael. To wreszcze całkowite zrzeczenie się przez państwo możliwości wywieranie wpływu na gospodarkę państwową i możliwości kontrolowanie jej. To całkowite poddanie gospodarki złodziejskim i oszukańczym tzw. „mechanizmom rynkowym”.  Słowem –  to oddanie walkowerem gospodarki bandyckiemu bankrutowi USraelowi.
.

I niby ten patryjotyczny PiS tak zażarcie walczy o suwereność Polski. A tu taki numer. Bo co to za suwerenne państwo, oddające własną gospodarkę pod totalną kontrolę banków i korporacji bandyty zza oceanu? Te 500 złotych na dziecko i podwyżki emerytur usraelskie banki i korporacje wyciągną Polakom z nawiązką z kieszeni. Dzięki patryjotom z żydo-PiS-u.

W ubiegłym roku w niemieckim jewrobaraku miały miejsce masowe protesty przeciwko TTIP.
http://www.zeit.de/wirtschaft/2015-10/ttip-demonstration-berlin-gabriel-ceta.
 
Popiera go jednak agentka Bilderbergów Merkel: Niemcy chcą TTIP teraz.
http://www.tagesspiegel.de/politik/besuch-bei-jean-claude-juncker-angela-merkel-deutschland-will-ttip-jetzt/11457684.html
.
Przy czym zwracam uwagę na to, że ona nie mówi, że to ona – marionetka polityczna i agentka Bilderbergów Merkel chce TTIP mimo masowych protestów przeciwko tej bandyckiej umowie. Ona mówi – Niemcy chcą… Choć Niemcy wcale TTIP-u nie chcą. A Waszczykowski, druga po Szydle w żondzie rangą marionetka mówi „nasze państwo” (czyli Polska) chce TTIP. A ponieważ bez wiedzy i zgody Szydły Waszczykowski w knessecie tego by nie powiedział, tak więc TTIP ma pełne poparcie Szydły. Która tak broniła „suwerenności” Polski w Strasburgu. A gospodarkę wydaje folwarkowi banksterów – USraelowi – we władanie.
W sumie więc, jeśli idzie o program wydania gospodarki w łapska żydowskich firm z USraela Merkel i Szydło to bliniaczki.
 
za:https://opolczykpl.wordpress.com/
.

 

Strony

Skomentuj