Kanadyjscy restauratorzy mogą wzywać policję w ramach egzekwowania paszportów szczepionkowych

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Premier Kolumbii Brytyjskiej, zachęca tamtejsze restauracje do rozwiązywania konfliktów związanych z żądaniem potwierdzenia szczepień, za pośrenictwem policji. Premier powiedział, że jeśli firmy mają problemy z klientami, mogą dzwonić do organów ścigania. Według Briana Sauve, prezesa Narodowej Federacji Policji, policja nie ma ani czasu, ani środków, aby wyegzekwować obowiązkowy paszport szczepionkowy.

 

Federacja, która reprezentuje około 20 000 funkcjonariuszy RCMP w całej Kanadzie, wydała w niedzielę oświadczenie, w którym wyraziła zaniepokojenie ostatnimi komentarzami premiera Johna Horgana, że ​​firmy będą mogły wezwać policję, aby pomogła z "trudnym klientom". Wygląda więc na to, że sanitarny apartheid osiągnął tam poziom Australii, a wszelkie "problematyczne osoby", będą wkrótce traktowane niczym trędowaci w starożytności.

Niektóre prowincje Kanady, jak choćby Kolumbia Brytyjska i Quebec, już stworzyły paszporty szczepionkowe na smartfony, których można użyć do potwierdzenia statusu szczepień, przeciwko chorobie COVID-19. Mowa tu zarówno o miejscach komercyjnych jak i publicznych. Obecność w barach, restauracjach, kręgielniach i lodowiskach do hokeja na lodzie, będzie wymagać dowodu zaszczepienia. Podobne ustawodawstwo, ma się wkrótce pojawić w innych rejonach Kanady.


 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Ruchomy Cel

 

 

"WIELKI RESET" Nadchodi

 

Nie przepowiadam z fusów, nie jestem chiromantą, lecz czuję to głęboko, lecz czuję to głęboko, co powiem tu dyszkantem.

 

Pieniądze, ach, pieniądze, wielkie, wielkie żądze, kariera, sławy blaski, oklaski, ach, oklaski - to tylko są obrazki. Kariera, sławy blaski, oklaski, ach, oklaski - to tylko są obrazki. 

 

Nie dajmy się oszukać, nie dajmy się ogłupić, są na tym świecie rzeczy, są na tym świecie rzeczy, których nie można kupić.

 

Są na tym świecie rzeczy, są na tym świecie rzeczy, których nie można kupić. Są na tym świecie rzeczy, są na tym świecie rzeczy, których nie można kupić.

 

Tekst Piosenki Stanisława Sojki - "Są Na Tym Świecie Rzeczy" ze strony:

https://www.tekstowo.pl/piosenka,stanislaw_sojka,sa_na_tym_swiecie_rzeczy.html

 

"Są Na Tym Świecie Rzeczy" - (Wideo)

https://www.youtube.com/watch?v=dzok2X7etKI

Portret użytkownika Rumcajs

Prywatny restaurator niczego

Prywatny restaurator niczego takiego robić nie będzie - ale powstaną takie restauracje które będą fałszywe - i tylko po to, by robić łapanki - tak jak robili niemcy podczas okupacji. A później teścik loteria i miesiąc kwarantanny może 2 a może 3 i człowiek jest wrakiem psychicznym co nie rzadko może go doprowadzić do samobójstwa...

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika px2195

Pomiędzy chrześcijanami a

Pomiędzy chrześcijanami a mesjańskimi, (czy nawet i mesjanistycznymi) Żydami jest ogromna różnica, którą przeważnie się pomija lub ukrywa pod zasłoną grekotypowych zhellenizowanych onomatoidów i narcyzmu pojęć (heretyczna platonizacja Boga!!!! Katoprotestantyzm WN/W. Babilon) wyabstrahowanych idei, funktorów predykatowych zdaniotwórczych od argumentów refleksyjnych... . Ancient Hebrew Thought | AHRC
https://www.ancient-hebrew.org/philosophy/ancient-hebrew-thought.htm stanowi, co następuje:
„(...)Ancient Hebrew thought views the world through the senses (concrete thought). Concrete thought is the expression of concepts and ideas in ways that can be seen, touched, smelled, tasted and/or heard. All five of the senses are used when speaking and hearing and writing and reading the Hebrew language. An example of this can be found in Psalms(...)”

Portret użytkownika Ono

"...Niech każdy zajmie się

"...Niech każdy zajmie się własną dupą, wedle zasad prawa naturalnego, a nie będziemy potrzebowali żadnych rządów, banków i korporacji, ani armii, do rozwiązywania międzyludzkich konfliktów, wynikających z nadmiernego łaknienia....

Wzajemność przysięgi wierności ziemi oraz ludziom, pozwoliłaby odzyskać każdej istocie odpowiedzialność za ziemie i własne życie....W każdym upadającym społeczeństwie – sztuka odgrywa role autentycznej utopi przybierającej kształt korporacji nazywanej państwem, która wykorzystuje jedyny kapitał, jaki posiada – człowieka, pozbawionego człowieczeństwa i doprowadzonego do roli podmiotu, którego osobowość, jest zmienną maską dostosowaną do roli na scenie iluzji ...Jeśli wolności pilnuje prawo i karabiny, a wolności słowa cenzura, to totalitaryzm segregacji (14), jest sposobem kontroli wszystkiego, co ulegnie strachowi …

Internet, jako broń masowego rażenia – ma was uzależnić i wychować na poprawnie politycznego obywatela memetycznego (15), który w obawie przed utratą swojego wirtualnego dorobku, będzie kolaborował z monopolami social mediów, rządów, służb i korporacjami, jednak ja pokaże wam już za parę dni nową drogę do współdzielenia się wiedzą, bez dostępu do internetu …

Przestańcie maszerować zgodnie z wytycznymi, zacznijcie likwidować to, co jest z niezgodne z prawem naturalnym, ponieważ – po to powstało prawo oporu ! Jedno wyzwolone społeczeństwo – wyzwoli wszystkie inne społeczeństwa, spod alegorii czarnego kamienia terroru i wyzysku. - Dydymus  

29 Sier 2021

Portret użytkownika Quark

Piepszysz farmazony i tyle ,

Piepszysz farmazony i tyle , w bajki wierzysz . Prosty przykład : nie ma armi ani straży granicznej i KTO wtedy powstrzyma napływ nielegalnych imigrantów ??? - pospolite ruszenie z widłami ?!  Nie ma banków - to nie ma kredytów i gdzie wtedy by mieszkali ci wszyscy ludzie co kupili mieszkania , bądź je wybudowali za pożyczone - no gdzie ?! Nie ma rządu , to nie ma kraju tylko samowolka i brak koordynacji czegokolwiek - przypomnij sobie ostatnie rozbiory !! - i 125 lat niewoli ! 

Problemem jest CHCIWOŚĆ , AROGANCJA i GŁUPOTA ludzka , która prowadzi do tego że jedni zaczynają rządzić drugimi zamiast im służyć rządząc , ale tego żaden manifest KOMUNISTYCZNY nie zmieni ! Państwo to nie jest coś narzuconego , to zorganizowane społeczeństwo je tworzy (!) , rzecz w tym by zorganizowane ono było na zasadzie racjonalizmu , logiki i dobra wspólnego a nie folwarku zwierzęcego . Ale to zależy od tych właśnie ludzi , którzy to społeczeństwo tworzą ! 

Nikt nie każe wyzyskiwać , kłamać , spiskować , utrudniać , zabraniać , kontrolować nadmiernie itd. ale ludzie to robią - SAMI ! Politycy to też nie są "kosmity z obcej planety" - to kiedyś były dzieci w przedszkolu , których rodzice i środowisko tak a nie inaczej wychowało . Nikt im nie kazał się wywyższać ani robić to wszystko czego nie powinni (!) - oni sami tego chcą bo są ludźmi źle wychowanymi . Korporacje to też nie jest coś co spadło z kosmosu jak jakiś wirus - to ludzka CHCIWOŚĆ je stworzyła ! 

I dopuki każdy z nas z osobna nie zniszczy w sobie CHCIWOŚCI , AROGANCJI , ZAWIŚCI i BUTY - czyli ogólnie mówiąc GŁUPOTY to NIC SIĘ NIE ZMIENI ! 

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Rzad jest odbiciem lustrzanym

Rzad jest odbiciem lustrzanym spoleczenstwa.

Quark - nie poruszyles jeszcze jednej waznej rzeczy , bez policji bedzie anarchia i ludzie sie pozabijaja wiedzac ,ze sa bezkarni.

A ci co pisza o obalaniu panstwa nawet nie czytali Lenina ani innych rewolucjonistow takze ich opowiesci sa z kanionu Zoltej Rzeki Smile

Strony

Skomentuj