Kanada uchwaliła ustawę: rodzicom, którzy krytykują LGBT, można zabierać dzieci

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Teraz, jeśli dziecko chce zmienić płeć - rodzice nie mają prawa go od tego odwieść i dalej ciąży na nich obowiązek utrzymywania pociechy. Jeżeli dziecko urodziło się chłopcem, ale potem zdecydowało, że chce być dziewczynką, rodzice są zobowiązani prawnie do zapewnienia mu dostępu do koniecznej usługi medycznej.

 

 

Prawo obowiązuje na razie tylko w prowincji Ontario. Inicjatorką zmian jest Kathleen Wynne, szefowa rządu stanu. Wynne otwarcie zadeklarowała swoją orientację seksualną, ale nie tylko z tego słynie. W 2015 roku wprowadzono zmiany do programu nauczania w szkołach. Teraz lekcje edukacji seksualnej rozpoczynają się już w grupach sześciolatków. W wieku ośmiu, dziewięciu lat dzieci muszą mieć wiedzę o seksie między osobami tej samej płci. Nieważne, że wielu rodziców się temu sprzeciwia.

 

Okazuje się, że to nie koniec tego, co ma do zaproponowania Wynne. Kanada przyjęła nową ustawę 89 (Bill 89) „Prawo o wsparciu dla dzieci, młodzieży i rodziny w 2017 r.” Według nowych przepisów państwo będzie mogło ingerować w relacje między rodzicami i dziećmi. Interesy małoletnich opisano bardzo szeroko. Obejmują m.in. takie zagadnienia, jak „płeć, orientacja seksualna, tożsamość płciowa i ekspresja płci.” Jeżeli dziecko urodziło się chłopcem, ale potem zdecydował, że chce być dziewczynką i odwrotnie (w kanadyjskich szkołach nauczają, że jest to normalne), rodzice są zobowiązani przez prawo do zapewnienia mu dostępu do podstawowych usług zdrowotnych. W przeciwnym razie, państwo uznaje „psychologicznego cierpienia” dziecka i jest uprawnione do wycofania go z rodziny.

 

To samo dzieje się, jeśli ktoś otwarcie sprzeciwia się ideologii społeczności LGBT, a jego na przykład syn zakochał się w koledze w innej klasie. Wówczas, według nowego prawa, dziecko potrzebuje ochrony od jego własnej rodziny. I nie ma, co myśleć, że ma tu znaczenie wiek, czy brak porozumienia między rodzicami i dziećmi – to tylko tymczasowe trudności dla urzędników. Nie ma znaczenia „emocjonalny dyskomfort psychiczny” dziecka przy wysłaniu go do innej rodzinie.

 

Prawa dziecka są bardzo duże w przeciwieństwie do praw rodziców. Ich opinia nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Doszło do tego, że obecnie lepiej nie afiszować się ze swoją religijnością. Orientacja seksualna ma obecnie większe znaczenie niż wiara. Przyjęta ustawa eliminuje pojęcie „religia” i „system wartości, w którym rodzice wychowują swoje dziecko.” Najwyraźniej ustawodawca uznał, że im rodzina jest bardziej tradycyjna, tym gorzej. Chrześcijańscy rodzice przeżywają liczne niepowodzenia przy adopcjach ze względu na ich „głęboko zakorzenione przekonania religijne, tradycyjne małżeństwa i niezmienności płci człowieka”. Analogicznie, gdy homoseksualiści spotykają się z odmową przy adopcjach, choć dziej się to rzadko, mówi się wówczas o „dyskryminacji”.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rodak

Władze Kanady, to czyste

Władze Kanady, to czyste bezrozumne elity, które zmierzają do uinicestwienia ludzkości w konsekwencji takich uistaw. Ludzie obudźcie sie i pogońcie takie elity, które działaja na waszą szkodę.

Portret użytkownika Zenek ;)

Żrą ludziska wiadrami HORMONY

Żrą ludziska wiadrami HORMONY PŁCIOWE dodawane do "certyfikowanej żywności" a potem się dziwią iż im ODPIERDALA od BURZY HORMONALNEJ jakiej organizm z uwagi na panującą na zachodzie modę na OBŻARSTWO... nie jest w stanie wygasić..... No i potem się taki czy taka budzi... NA HAJU wrzeszcząc wokoło iż "się urodził/a w nie tym ciele"..... a to tylko efekt FASZEROWANIA SIĘ NARKOTYKAMI znanymi jako SZTUCZNE HORMONY....... męskie/ kobiece.... A im młodszy organizm tym EFEKT czyli SZAJBA jest wcześniej zauważalna.... i cała "tajemnica".

Portret użytkownika May

To prawo ktore uchwalil

To prawo ktore uchwalil obecny rzad Kanady pochodzi od ojca zla czyli szatana , bo logicznie rzecz biorac robi sie wszystko celowo , aby rodzice nie mieli nic do powiedzenia w sprawie wychowania wlasnych dzieci , czyli robi sie wszystko aby prawowitych rodzicow zniewolic czy tak powinno byc w demokracjii i panstwie prawa?

Portret użytkownika el destino

zmiana płci? a może chłopiec

zmiana płci? a może chłopiec i dziewczynka w jednym? Czytałam gdzieś że upadli aniołowie zostali ukarani obojnactwem. I stąd mamy behemota... Zaś tu na forum widziałam dziwny komentarz  "co ma makrela pod spódnicą" czyżby ktoś coś sugerował?

Chyba rzeczywiście już niewielu ludzi jest na tej ziemi...

Strony

Skomentuj