Kanada szczyci się podatkiem od "niezaszczepionych". Prowincja Quebec donosi o gwałtownym wzroście chętnych do szczepień

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Dzień po tym, gdy kanadyjska prowincja Quebec ogłosiła, że ​​będzie karać finansowo niezaszczepionych mieszkańców, minister zdrowia prowincji ogłosił wielki sukces. Najwyraźniej dostrzeżono nagły wzrost wniosków o szczepienie, w ciągu kilku godzin po ujawnieniu planowanych represji.

 

Samorząd Quebecu twierdzi, że podczas gdy prawie 90% kwalifikujących się mieszkańców Quebecu otrzymało przynajmniej jedną dawkę szczepionki przeciw Covid-19, niezaszczepieni stanowią obciążenie dla systemu opieki zdrowotnej prowincji. Wartość grzywny, nie została jeszcze ogłoszona, lecz póki co wystarczył sam komunikat o jej wprowadzeniu, aby wywołać gwałtowną reakcję społęczną. Poinformowano jedynie, że opłata będzie „znaczna” oraz, że nowe prawo nie będzie dotyczyć osób ze zwolnieniem lekarskim.

 

W zeszłym tygodniu samorząd miasta Quebec, w którym mieszka prawie jedna czwarta Kanadyjczyków, ogłosił, że mieszkańcy muszą zostać zaszczepieni, aby kupić alkohol lub konopie indyjskie, jeść w restauracjach, chodzić na siłownię albo brać udział w imprezach sportowych. Kanadyjski minister zdrowia Jean-Yves Duclos dodał, że nowa kara dla nieszczepionych w Quebecu nie narusza kanadyjskich przepisów zdrowotnych.

Wygląda na to, że zachodnie metody upodlenia obywateli weszły na nowy szczebel. Gnębienie mieszkańców, aż do momentu ulegnięcia naciskom, najwyraźniej działa, a wprowadzanie przymusu szczepień poprzez represje zyskuje nawet poklask społeczny w niektórych środowiskach. Jest to kolejny dowód na to, że współcześni ludzie przedkładają swoje bezpieczeństwo, ponad podstawowe wolności i prawa człowieka.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Maxx

CO CI DURNIE chca Polakom

CO CI DURNIE chca Polakom zrobic? Szpryca nie dziala na calym swiecie, AUSTRALIA wyszprycowala 95% ludzi a wczoraj mieli 100 tysiecy zakazen (www.smh.com.au). Szpitale sa full i nikt nie zauwazyl ze szpryca nic nie dala rezimowi australijskiemu. Znecaja sie tylko na zdrowym Nowaku bo szprycy nigdy nie wezmie bo i naco? We Francji prawie 400 tysiecy zakazen na dzien no szprycowac sie i zyc 1000 lat a Afryka 2% po szprycy i covida niema. Ciekawe co beda robic jak 100% wyszprycuja? Chyba dol z wapnem dla opornych.

Portret użytkownika Janusz Kowalski

"Nie żal mi będzie

"Nie żal mi będzie niezaszczepionych, mogą umierać na moich oczach" jakoś nie umierajo:) ale wy eksperymenciarze kowidowi zdychajo. Nam foliarzom też was nie żal będzie boście zombie genetycznie zmodyfikowani, wy już nie jesteście człowiek.

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika kolo21

To leć podpierdol zakabluj

To leć podpierdol zakabluj jak to macie w swoim polaczkowatym zwyczaju. Żydzi mają w jednym rację polaczki sprzedawali i kablowali na całego. A może nie? Dzisiaj to co drugi to konfident z kamerką w samochodzie i telefonem ze 112 ustawionym na pierwszym miejscu. Nie wiem kto walczył pod czas wojny ale ta nacja bochaterów zginęła a zostali tylko konfidenci i zdrajcy. nie wierzysz? Wejdź do sklepu bez maseczki albo pij browara publicznie zaraz cię ktoś podjebie.

kolo21

Portret użytkownika Wodnik Szuwarek

@ snierzyn

@ snierzyn

Ty chyba przy porodzie wypadłeś położnej i zaje..... głową o kafelki. Bo to niemożliwe by normalny człowiek tak bredził. Albo ci prąd wyłączyli w inkubatorze. Jakiś powód musi być !

Strony

Skomentuj