Kalifornia szczepi zwierzęta przeciwko COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W zoo w San Francisco Bay Area w Kalifornii duże koty, niedźwiedzie i fretki są szczepione eksperymentalną szczepionką przeciwko nowemu koronawirusowi.

 

Według San Francisco Chronicle tygrysy Ginger i Molly są pierwszymi zwierzętami z zoo w Auckland zaszczepionymi w tym tygodniu. Szczepionki zostały przekazane przez weterynaryjną firmę farmaceutyczną z New Jersey, która je produkuje.

 

Alex Herman, wiceprezes usług weterynaryjnych zoo, powiedział, że żadne ze zwierząt nie zaraziło się COVID-19, ale kierownictwo chciało działać natychmiast. Tygrysy, niedźwiedzie czarne i grizzly, kuguary i fretki były jednymi z pierwszych zwierząt zaszczepionych pierwszą dawką szczepionki COVID-19. Za nimi pójdą naczelne i świnie.

„Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani, że dzięki szczepionce możemy lepiej chronić nasze zwierzęta” – podano w oświadczeniu.

 

Firma weterynaryjna przekazuje ponad 11 tys. dawek zwierzętom z prawie 70 ogrodów zoologicznych, rezerwatów przyrody, instytucji akademickich i agencji rządowych w 27 stanach USA.

 

Zoo w San Diego rozpoczęło szczepienie zwierząt w styczniu po wybuchu epidemii goryli w lokalnym parku safari.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Quark

No tak , biedne zwierzaki w

No tak , biedne zwierzaki w zoologu trzeba wyszczepić bo jeszcze pomrą - tak jakby dotąd żaden wirus nigdy im nie zagrażał ? Czy któryś z nich się zastanowił , czemu afrykańskie dzikie zwierzęta dotąd nie wymarły skoro od groźnych wirusów (a nie tylko grypopodobnych) w Afryce się aż roi ? 

Portret użytkownika DarkTech

Ogród zoologiczny utrzymywany

Ogród zoologiczny utrzymywany z kieszeni podatnika, więc znalazła się kolejna dziura którą można wyprowadzać kasę pod pretekstem pandemii, a szczepionkę można zrobić z soli fizjologicznej albo glukozy - aby zwierzyna nie zdechła, bo oglądacze przestaną przychodzić i zostawiać kasę. Wink

Portret użytkownika inzynier magister

doktorzy mengele

doktorzy mengele zabierająsięza zwierzęta a w Polsce za dzieci i będą robić potworki genetyczne z ludzi i zwierząt, czyli genetycznych untermensch !

Módlmy siędo Jezusa Chrystusa o miłosierdzie dla nas i dla innych narodów bo ci nowi hitlerowcy NWO to są zli humanoidzi i majązłe duchy w swoich ciałach ! Niech nas ochrania Duch Święty oraz Maryja Dziewica !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika maniek II

...i co zwierzaku -

...i co zwierzaku - zaszczepili cie?...

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
Kanibalizm – to nie fikcja, temat o,którym boicie się mówić , aby przypadkiem nie dotknął i was - obyś i Ty  nie znalazł się w grupie uboju rytualnego !

 

https://www.dailymotion.com/video/x4kky64

...cyt...

O żydowskiej kontroli nad światem...

To może okazać się najbardziej wstrząsającą rzeczą o jakiej kiedykolwiek słyszałeś. Jeśli to cię nie zszokuje, to już nic nie zdoła cię zszokować, kiedy syjo-naziści otwarcie mówią o “Gojach” – nie-zydach i planach w stosunku do nich.

Nagrania wywiadu z rabinem Finkelsteinem z Chabad-Lubawicz, wyjaśniającym doktrynę syjo-nazistów i ich “ojca” - Lucyfera.Według Finkelsteina jesteś nikim,tylko zwierzęciem do zabicia i poświęcenia ich “bogu” – Lucyferowi,i wykorzystywanym [dosłownie dojonym]przez “wybrańców boga” ze wszystkiego co masz i tak długo jak żyjesz...

Jest to zarys tego co obecnie oni nazywają „NWO” - syjo-nazistowska lucyferiańska doktryna światowej dominacji i przejęcia świata. Powaga z jaką wypowiada się rabin Finkelstein oznacza, że to rzeczywiście jest czymś ważnym. Mówi jakby o tym wszystkim wiedział od podszewki, do ostatniego przecinka i kropki.Zasadniczo to przedstawia ich całą doktrynę najgłębszego zła, światowej dominacji, nieograniczonego pasożytnictwa, wojen i rewolucji, marionetkowych rządów (i w jaki sposób je kontrolują), ofiary rytualne - UBOJ - setek tysięcy dzieci każdego roku i wszystko inne. Jest to ich doktryna w całości. Nie można już nic dodać. Wypowiedziana jasno przez kogoś o największym “autorytecie”, wyraźnie i szczegółowo. Finkelstein zachowuje się zupełnie zwyczajnie i mówi wszystko otwarcie, w sposób pół-humorystyczny, o tym jak wykorzystywani są Goje i niszczą się wzajemnie w tych wszystkich wojnach i rewolucjach zainscenizowanych i kierowanych przez “wybrańców boga”.“Rabin Finkelstein w zdumiewający sposób udziela szczerych odpowiedzi o kontroli sprawowanej przez światowe żydostwo nad bankami, mediami i rządami,stworzonym przez nich komunizmem, założeniem przez nich jezuitów, oszustwie holokaustu, rytuałem składania ofiar z ludzi i wielu innych zadziwiających sprawach. Dla mnie jedyną rzeczą bardziej szokującą niż szczere wyznania rabina Finkelsteina jest jego totalnie bezduszne lekceważenie i zabawna pogarda wobec nas,skromnych “Gojów”. Co o tym myślicie?”Poniżej przedstawię transkrypcję pliku dźwiękowego (z języka angielskiego na język polski cytowanego powyżej wywiadu. Proszę o uwagę i analizę sposobu wypowiedzi (można pobrać plik dźwiękowy lub video i śledzić na bieżąco) tonację głosu , a dzięki temu spróbować chociaż wyobrazić sobie mentalność tego“żmijowego plemienia” Proszę nawet nie próbować zrozumieć jej (tylko ją sobie spróbować wyobrazić), bo jest to niemożliwe z powodu zupełnie odmiennego ukształtowania naszej  psychiki względem chazarskiej  przewrotności i kłamstwa. Proszę również usiąść, aby nie upaść....

 

....a jadles juz ludzkie miasko?...no i co?...smakowalo - nie?...mniam!....mniam!....

https://www.bitchute.com/video/hbqGf1KFF67n/

o tym kiedys pisal Wojtek Dydymski...

https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/

i to sie dzieje!!!

https://www.bitchute.com/video/KZOJdpsnMw6g/

 

 

 

Strony

Skomentuj