Już wkrótce wyjdzie na jaw prawda na temat Złotego Pociągu

Kategorie: 

Źródło: foter.com

Z najnowszych informacji wynika, że rozpoczęcie odkopywania rzekomego wałbrzyskiego „Złotego Pociągu" jest planowane na 16 sierpnia 2016 r. Jak donosi Radio Wrocław, po uzyskaniu stosownych pozwoleń, powstaną trzy wykopy o głębokości do dziewięciu metrów. Dzięki temu eksploratorzy mają nadzieje, że zostanie odsłonięta infrastruktura kolejowa.

Wykop jest finansowany przez odkrywców pociągu, którzy skompletowali już ekipę specjalistów do wykonania akcji. Pozyskano min. nadzór saperski, zabezpieczenie chemiczne oraz nadzór geologiczny. Odkopywanie oraz weryfikacja znaleziska będą trwały do końca sierpnia.

Sprawa "Złotego Pociągu" budzi niemałe kontrowersje, ponieważ wciąż niewiadome jest to, czy pociąg rzeczywiście znajduje się w tym miejscu. Naukowcy z Akademii Górniczo – Hutniczej potwierdzili jedynie, że znajduje się tam tunel. Niemniej jednak, rozwiązanie tej zagadki zbliża się do nas wielkimi krokami.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika fix

Hmm szkoda przemysla, ale to

Hmm szkoda przemysla, ale to niejedyne miasto, ktore moze miec takie problemy.dopoki głupkow mało, a wiecej normalnych, spokojnych ludzi nie ma co sie bac. Pytanie co na to radni miasta. Wschod sie wyludnia, bo panstwo polskie do tej pory nie oferowalo tam pracy dla młodych. Kocham wschodnie tereny, kocham wsie tam najlepiej odpoczywam.jednak jesli polski rzad nie postawi na wschod, bedzie gorzej. Mysle, ze trzeba postawic na rolnictwo indywidualne i naprawde pomoc rolnikom. Mamy piekne tereny, zdrowsza zywnosc i pomimo wielu brakow mamy szanse naprawic ta czesc kraju.jesli nie teraz to kiedy.szansa to inwestycje na wschodzie.nie moze byc tak, ze odcina sie autobusy do mniejszych miejscowosci, obcina trasy pociagow.zadna rodzina tak nie wytrwa.musi byc lepsza komunikacja i nacisk na rozwoj rolnictwa.a takze mimo wszystko dogadywanie sie z rosja, aby chciala skupywac nasze produkty.dogadywac sie tak jak robia to niemcy po cichu.mysle, ze z ukraina mozemy sie dogadywac, ale nie mozemy zapominac , ze z rosja trzeba robic interesy.uczelnie potrzebuja studentow zeby zyc, dlatego przymyka sie oczy na te incydenty, ale wtedy trzeba poruszyc radnych albo przestac na nich glosowac i samemu stanac do walki o glosy.innego wyjscia nie ma. Nie polecam wyjazdu, jesli sie ma fajne poukladane zycie w swoim miescie.

Portret użytkownika Szum zakwitania

Wiarygodność faktów z

Wiarygodność faktów z wydobycia jest ostatnią rzeczą jakiej można się spodziewać. Paradoksalnie kluczem do współczesnej wiedzy i nauki jest niewiara w to co nam aktualnie ona oferuje. Kluczem do samodzielnego myślenia jest uświadomienie sobie że media a prawda to dwa odmienne bieguny. Nic nie jest takie na jakie wygląda. A wszystko wygląda tak aby ludzie myśłeli że to prawda. Dlaczego się nie chcesz obudzić z tego fałszu?

Portret użytkownika Gibki

Z tego, co ja wiem, to w

Z tego, co ja wiem, to w czasie całej tej zabawy w pozwolenia, stosowne grupy (z ramienia Wojska Polskiego) już się do tego pociągu, a raczej jego zawartości, dobrały. Zatem jeżeli ten pociąg zostanie oficjalnie odkryty, nie sądzę, by można było liczyć na drogocenne skarby. Chyba, że coś zostawili dla niepoznaki..

 

Portret użytkownika jonnya

Trochę wprowadzacie w błąd.

Trochę wprowadzacie w błąd. Do końca sierpnia ma się odbyć weryfikacja znaleziska. Jeśli okaże się prawdziwa to na pewno nie zakończy się do końca sierpnia i odkopywanie może potrwać znacznie, znacznie dłużej.

Trzeba umieć przepisywać.

Portret użytkownika drtmk

W drugiej połowie sierpnia w

W drugiej połowie sierpnia w końcu rozpocznie się kopanie 3 dołów w miejscu gdzie ma znajdować się pociąg. Być może już w pierwszym wykopie uda się odkryć coś ciekawego. Na razie czekamy na zakończenie okresu lęgowego ptaków.

Portret użytkownika Patatajcio Śpiewa

Napisałem o tym piosenkę,

Napisałem o tym piosenkę, pierwsza zwrotka brzmi:

Kopią  w glebie

Lecz co znajdą

Nikt tu nie wie

Pewne jak jasna cholera

Jak będzie złoto

zgłosi się delegacja z Izraela

Akompaniuję sobie na mandolince i tamburynku, zapraszam do słuchania!

Skomentuj