Już jutro koniec świata. Co może się wydarzyć 23 września?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Cały świat oczekuje na to co stanie się 23 września 2017 roku. Jest całkiem spora liczba ludzi, którzy wierzą, że jutro dojdzie do tak zwanego końca świata. Ma się tak stać na skutek zdarzeń kosmicznych, których nadejścia jeszcze sobie nie zdajemy sprawę. Czy to jest w ogóle możliwe?

 

Jak wiadomo tegoroczny koniec świata został ogłoszony przez autora książki o tajemniczej planecie X, która rzekomo wyłoni się jutro i nagle zderzy się z Ziemią. Gdyby tak się stało, bez wątpienia byłaby to bezprecedensowa katastrofa, zwłaszcza gdyby jej nadejście było całkowitym zaskoczeniem.

Nibiru nadlatywała już w ostatnich latach wielokrotnie, ale jakoś ani razu nie doleciała. To nie oznacza, że któregoś razu ta legenda nie stanie się rzeczywistością. Jak to zwykle bywa w przypadku teorii spiskowych, w pewnym momencie stają się prawdą. Wystarczy tylko poczekać.

Oczywiście naukowcy z NASA są zniesmaczeni gdy pyta się ich o to co stanie się jutro. Ich zdaniem nie ma żadnego zagrożenia. No cóż może rzeczywiście zderzenie z inną planetą, której nie umiemy dostrzec nie jest zbyt prawdopodobne, ale fakt istnienia dodatkowego ciała niebieskiego w Układzie Słoneczny jest raczej powszechnie uznawany więc taka nieznana planeta może istnieć naprawdę.

 

Jeśli rzeczywiście zdarzy się to co przewiduje pan Meade i coś tak wielkiego jak planeta uderzy w Ziemię, to rzeczywiście nie będzie z nas co zbierać. Taki kataklizm nie jest raczej do przeżycia. Byłaby to klasyczna sekwencja kończąca. Jest to jednak mało prawdopodobne, że tak wielkie obiekt może dostać się w naszą okolicę niezauważony. Co innego jeśli chodzi o asteroidy. Te mogą nas zaskoczyć i ostatnio jest ich podejrzanie dużo.

Jednego tylko dnia, 20 września, w pobliżu Ziemi przeleciały dwie dopiero co odkryte planetoidy. W przypadku obiektu oznaczonego 2017 SR2, jego przelot zauważono 12 godzin wcześniej. Przy średnicy szacowanej na 11 metrów oczywiste jest, że ewentualne zderzenie z naszą planeta raczej nie grozi kataklizmem.

Jednak fakt, że asteroida przeszła w odległości zaledwie 92 tysięcy kilometrów jest dalece niepokojący. Obiekt poruszał się z prędkością 10 km/s względem Ziemi i w tym roku było to 31 ciało niebieskie, które przeleciało w odległości mniejszej niż księżycowa. Tego samego dnia w odległości 0,81 LD czyli 311 tyś. km przeleciała kolejna asteroida 2017 SM2. Należy ona do tak zwanej grupy Apollo, czyli ma orbitę niebezpiecznie blisko Ziemi. Jego szacowana wielkość odpowiada tak zwanemu meteorowi czelabińskiemu, czyli ma około 20 metrów średnicy. Jego prędkość względem ziemi to 8,49 m/s.

 

Jeśli coś może wywołać nagle koniec świata jaki znamy jest to raczej zabłąkana asteroida, której nie umie dostrzec na czas. Oznacza to, że trzeba być wyczulonym nie tylko na ziemskie zagrożenia, które mogą doprowadzić do końca świata, ale też na całkiem realne zagrożenia kosmiczne, które będą nam zagrażały nawet po 23 września ... o ile oczywiście dożyjemy.

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

Wczoraj 22 w godzinach

Wczoraj 22 w godzinach wieczornych (wszelakie rogate, włochate, ogoniaste, kopytne, latające i pełzające) "aniołki" wszelkich opartych na ideologii hitler torah "wiar" próbowały dokonać DESANTU NA TEN ŚWIAT by PORWAĆ (czytaj OPĘTAĆ) wierzące w nie młotki. Niestety, jak donosi biuro prasowe Swarożyca, te legiony robactwa spod znaku nierządnicy maryi i jej koziomordego maschiacha (jezusa/ jozuego - czyli 4 reinkarnacji BIBLIJNEGO WĘZA ABLA (SOBKA/ SETA)) (nie mylić z ich WROGIEM Chrystusem) zostały ODPARTE więc z uwagi na powyższe KONIEC ŚWIATA a co za tym idzie HOLOKAUST GOIM biblijne nazi będzie zmuszone przełożyć na INNY dogodny tym SKRYTOBÓJCZYM ZWYRODNIALCOM TERMIN....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wyjaśnij mi różnicę, między

Wyjaśnij mi różnicę, między biblijnym jesuem - synem Diabła a Chrystusem... Dla mnie jest to ta sama osoba. Bóg nie miał i nie mógł mieć człowieczego syna, bo jest Wszechmocnym Umysłem.

I nie ma powodu by wysłać Pośrednika między sobą a ludźmi, gdyż dał im Wolną Wolę...

 Albo jest Wszechmocny, albo wszelkie istoty podszywające się pod niego są Demonami.

 "tertium non datur"
 

Portret użytkownika Zenek ;)

Hm... na początku był Egipt

Hm... na początku był Egipt bo TAM się zaczęło KŁAMSTWO w jakie wierzą lemingi...

Egipcjanie wierzyli iż NUT czyli PRAWDZIWA MATKA BOSKA... MATKA NIEBIAŃSKA..... miała 5 dzieci

ale w w innych mitach jest mowa iż z jednym z nich czyli HORUSEM STARYM miała pozostałą 4...

Abstrahując od tego jak było naprawdę owy HORUS STARY to i CHRYSTUS (przydomek powstały z przekręconego jego imienia HORUS na HRST - co jest także wyróżnikiem CZERWONEJ LINII BUDDÓW) ale i DUCH BOŻY po dalszych przejściach (bo odleciał z planety pozostawiając ją pod opieką swojego z Nut potomstwa) ... Byt CAŁKOWICIE FIZYCZNY choć to TYTUŁ bardziej niż osoba (w sensie jedna i tylko jedna)..... czyli swojski SWARÓG.. Śhiva

Pozostała 4 dzieci znana ZBIORCZO jako YHWH znana jest jako HORUS (bez przymiotników) czyli OBIEKT NA NIEBIE znany jako (przekręcone) SŁOWO z Ks Rodzaju bo mowa tam o SŁAWIE czyli CHWALE BOŻEJ..... Owo YHWH to BRAHMA..... ale także ŁADA... jakiej symbole rycerstwo przed katolackie nosiło na swoich tarczach.... (swojski SWAROŻYC ale i ŚWIĘTOWIT ale i SYRENKA warszawska)(to ten obiekt był wypatrywany na niebie 23)

Owa 4 dzieci (YHWH to Jan, Mateusz, Łukasz Marek..... wynalezieni przez piewców ideologii hitler torah 3200 lat później po swoim FIZYCZNYM ŻYCIU) jest popularnie nazywana MATKĄ BOSKĄ mimo iż tą prawdziwą wedle wierzeń jest NUT..... YHWH znana jest także jako ISIS czyli STRAŻNICZKA TRONU jest ZASTĘPCZĄ MATKĄ BOSKĄ czyli PIASTUNKĄ czyli DAWCZYNIĄ PIASTÓW... takiej linii królewskiej dawnej Lechii jakiej zarówno hitlerowiec Mieszko I jak i Bolek Chrobry NIE BYLI CZŁONKAMI (doklejono ich do niej by tak UZURPOWAĆ WŁADZE w Lechii)....zaś Hinduiści skrót YHWH zapisywali jako INRI czyli INDRA tłumaczone potem KŁAMLIWIE jako KRÓL PLUGAWYCH i UPADŁYCH a naprawdę oznaczających SYNÓW WAJU (SYNÓW WIATRU - też ich 1 litery imion)...

Przywódczynią owej 4 jest jak wymieniłem wyżej ISIS traktowana obecnie w katolicyzmie jako Bóg Ojciec..... ale to jak pisałem wyżej ZASTĘPCZA MATKA NIEBIAŃSKA bo prawdziwą jest NUT... jaka jest matką całej NIEBIAŃSKIEJ/ ANIELSKIEJ NACJI znanej jako ANUNNAKI..... (ANU tłumaczy się jako A NUt.... Święta Nut zaś samo słowo ANUNNAKI to RYCERZE CHRYSTUSA... w tłumaczeniu) czy DEWOWIE.. zastępcza matka SYNÓW CZŁOWIECZYCH wcielających się jako Chrystus (Horus Młody) czyli jako AWATAR CHRYSTUSA PRAWDZIWEGO czyli Horusa Starego

Żeby było ciekawiej Owi SYNOWIE CZŁOWIECZY (czyli WISZNU) czyli ci popularnie znani jako Chrystus to te same osoby jakie w naszej genealogii robią za LECHÓW.... w tym słynnego Bicza Bożego.... Czyli PRZYWÓDCÓW LECHII..... z czego jak powiadają zapowiednie jeden aktualnie żyje na ziemi.

----

Po drugiej stronie "krawężnika" stoi HITLEROWSKA SWOŁOCZ znana jako ASUROWIE czyli Plemię Dana... jakich rodzicielką jest TEFNUT czyli Nierządnica maryja....

jakiej dziecię znane jako ABEL.... (Rambha/ Set/ Sobek/ Reptoid Daddy) swego czasu ŚLUBOWAŁ WYMORDOWAĆ WSZELKICH DEWÓW jak i wszelkie ludy jakim oni patronowali (przewodzili, nauczali)

ów pierwszy UPADŁY hitlerowiec ABEL około 3700 pne (patrz start żydowskiego kalendarza) rozpoczął trwającą do dziś INWAZJĘ NA TĘ PLANETĘ z myślą o jej PRZEJĘCIU, o przejęciu RAJU wówczas na niej się znajdującego pod swoje PANOWANIE.... Jego agresja została POWSTRZYMANA przez ISIS (to także EWA czy JAHWE z bibli) a on sam wypędzony z planety jaką opuszczając UTOPIŁ W WYWOŁANYM PRZEZ SIEBIE Z ZEMSTY POTOPIE......

ABEL "powrócił" na planetę po 500 latach już jako NOE a dokładniej powrócił jako JEGO SYNOWIE (bo jego pierwsze przejawienie na planecie czyli ABEL przenazwano na NOE) Owa trójka dzieci potomstwa tego demona znana jako HAM, SEM i JAFED to znane z mitologii greckiej MEDUZY (ATENA jest jedną z nich ZEUS to NOE).... jakie zapoczątkowały baśń o tzw 12 plemionach nazioli jaka powstała z połączenia 1 + 2 czyli HAM'ickiej głównej głowy z dwoma Pomocniczymi..... zresztą zestrzelonej nad Irlandią o czym mówią mity. Okres jego powrotu datowany na lata 2400-2200 pne jest okresem WYMIERANIA mordowanych przez niego wszelakich kultur na całej planecie zbiorczo dla Egiptu nazwanego Pierwszym Okresem Przejściowym.

Kolejne przejawienie się tego ŻMIJOWEGO demona przenazwanego już na ABRAHAM.... MAGICZNY HAM (ale także BELZEBUB) miało miejsce około 1800 pne.... ono po latach zaskutowało około 1350 pne bitwą na polach KURUKSZETRY gdzie wojskom UPADŁYCH i ich hamicko-semickich sług WIEDZIONYCH DO BOJU przez jozuego czyli jezusa zastąpiła drogę CHWAŁA BOŻA wraz z Chrystusem (wodzem chrześcijan czyli SŁOWIAN).....

dlatego też łączenie w jedną postać jezusa z chrystusem jest CELOWYM ŻYDOWSKIM KŁAMSTWEM mającym na celu poprzez to ZWIEDZENIE uchodzić w oczach chrześcijan za ich braci mimo iż żydostwo jak i wszelkie osoby czczące maryję czy jezusa (BELIARA) są w oczach CHRYSTUSA i UPADŁE i PRZEKLĘTE bo PRZEWINY WOBEC DUCHA BOŻEGO jak i jego AWATARÓW są wedle bibli NIEWYBACZALNE i NIEZMYWALNE po WSZE POKOLENIA.

Dlatego jak mówi Apokalipsa ta nierządna swołocz w CZASACH KOŃCA będzie
--uciekać przed wzrokiem BOGA
--skamleć o litość
--MASOWO SIĘ NAWRACAĆ... z wyznawanego przez się maryjno jezuskowego BAŁWOCHWALSTWA, z dowolnej ideologii hitler-torah na chrześcijaństwo jakie się odrodzi w Polsce ze Syna Człowieczego w niej JUŻ żyjącego

Strony

Skomentuj