Już 36 osób ofiarami koszmarnej pogody w Stanach Zjednoczonych

Kategorie: 

Ostatnio aura nie oszczędza mieszkańców Ameryki Północnej. Zaczął się właśnie sezon tornad. Ofiarami złej pogody w Stanach Zjednoczonych jest już 36 osób.

 

Pierwsza seria tornad zabiła 18 osób w Arkansas, Oklahoma i Iowa - druga 17 osób w Mississippi , Alabama i Tennessee, podaje kanał telewizyjny RTVi. Zniszczone zostało setki domów. Ponad dwieście osób zostało rannych. Na Florydzie kobieta straciła życie na skutek powodzi w mieście Pensacola.

 

Kanał RTVi informuje, że z powodu złej pogody 70 milionów Amerykanów może obecnie znajdować się w obszarze katastrof. Meteorolodzy informują, że strefa zagrożenia rozciąga z Missouri do Nowego Jorku i z Michigan aż po Florydę.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika koń który mówi

Ciekaw jestem czy amerykanie

Ciekaw jestem czy amerykanie tak samo rozumują? Mając świadomość, że przez 200 lat mordują i kradną gdzie się da, żeby żyć komfortowo. Wątpię czy oni się przejęli, że ropa do ich ciężarówek zmieszna jest z krwią np. libijskich i irackich dzieci i kobiet.

Skomentuj