Julian Assange zapowiada kolejny wyciek informacji w sprawie Hillary Clinton

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Toms Norde/Valsts kanceleja/CC BY-SA 2.0

Szanse Hillary Clinton na zwycięstwo w nadchodzących wyborach prezydenckich są coraz mniejsze. Jej kampanii poważnie szkodzą wycieki tajnych danych. Ankieta przeprowadzona przez CNN wskazuje, że Donald Trump wysuwa się na prowadzenie w wyścigu o fotel prezydencki. Tymczasem Julian Assange, założyciel portalu demaskatorskiego WikiLeaks zapowiada, że już w przyszłym tygodniu może ujawnić kolejne rewelacje.

 

Na stacji telewizyjnej Fox News Assange powiedział, że długo oczekiwane przez wielu ludzi tajne informacje wyjdą na światło dzienne już w najbliższym czasie. Dane będą ujawniane w częściach a pierwsza z nich pojawi się prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu.

Podczas rozmowy z komentatorem politycznym i współprowadzącym programu na Fox News, Seanem Hannity, Assange wskazał na kłamstwa Hillary Clinton, która podczas przesłuchania FBI powiedziała iż nie miała zielonego pojęcia, że litera "C" na dokumencie oznacza informację poufną. Następnie przedstawił dokument, którego nadawcą była Clinton i wskazał, że kandydatka na prezydenta USA wysyłała tysiące wiadomości z takim oznakowaniem.

 

Agencja FBI opublikowała w piątek 58-stronicowy raport z przesłuchań. Clinton powiedziała, że nie przywiązywała uwagi do poziomu klasyfikacji informacji i traktowała wszystkie informacje poważnie, a ponadto, nie potrafiła wyjaśnić co oznacza litera "C", choć jak wskazał Assange, każdy pracownik rządu musi wiedzieć o takich rzeczach.

 

Twórca demaskatorskiego serwisu dodał, że administracja Obamy ścigała więcej dziennikarzy w ramach ustawy o szpiegostwie (Espionage Act), niż wszystkie administracje w historii razem wzięte. Pokazuje to jak w rzeczywistości funkcjonuje wolność słowa, jaką promują na całym świecie Stany Zjednoczone. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Akamai

Demaskatorski i jakże dzielny

Demaskatorski i jakże dzielny Hulian Asąż siedzi sobie od czterech lat w piwnicy ambasady w Ekwadorze i wykrada, a także publikuje tajne dokumenty dotyczące prominentnych polityków. 

I włos mu, z tej siwej od zmartwień głowy, jak do tej pory nie spadł. 

Hulian wykrada je oczywiście wyrywkowo. Tak jak to zawsze robił. Dlaczego ? Nie wiem. Może brakuje mu sprzętu. Albo polotu. Ale za to media mocno nagłaśniają jego bohaterskie czyny.

Samobójcy ? Ależ skąd. Bo to zaplanowe wsparcie rzekomego dysydenta dla okupacyjnego systemu.

Tłum wielbi go niczym Snowdena. To drugi niepokorny zbawca ludzkości na usługach CIA. Trzeba coś na Killary ? Asąż to zaraz wykrada. Spełnia życzenia niczym Święty Mikołaj. Tylko, że prezenty wkładają mu do worka agenci NSA.

A kto finansuje ten jego pozytywny PR ? Za czyjąż to zgodą pojawia się w mediach ? 

A w czyich to łapskach znajdują się media ? Odpowiedź znalazła się sama.

Pokazują go niczym małpę w telewizji, a zachwycona tłuszcza bije brawo oniemiała z zachwytu. Kolega Kimbur pewnie też.

Wszystkim miłośnikom tych dwóch kretów polecam obejrzenie filmu z 1998 roku pod tytulem „Wróg publiczny”. Pokazano w nim jak działa Agencja Bezpieczeństwa Narodowego NSA. Jakie miała wówczas możliwości. Jakie siły i środki. I co jej agenci potrafią.

A było to przecież 18 lat temu.

Poniżej link do filmu:

http://www.cda.pl/video/1560248c

Można go obejrzeć bezpłatnie, po krótkiej reklamie.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika ACHILES

A mnie najbardziej zastanawia

A mnie najbardziej zastanawia to, co oni tak naprawdę złego planują, dla LUDZI, NA CAŁEJ ZIEMI, bo to że mają złe plany, nie podlega, dla mnie żadnej wątpliwości.

Zauważcie, jak dziwnie jest tam prowadzona obecnie KAMPANIA PREZYDENCKA, ten dziwny Pan Tramp, jedzie po tej dziwnej pani, jak po ŁYSEJ KOBYLE i prawdę on najczęściej wyciąga, dla LUDU, a ta klępa ociera swe lice i zdaje się mówić LUDOWI, że nic się, nie stało i najważniejsze jest dla niej dalsze ZBIERANIE KASY, na swoją kampanie. 

Ona w ogóle się nie spotyka ze zwykłymi OBYWATELAMI szatańskiego kraju, ona lata tylko po bankietach i po chatach bogaczy w celu zbierania KASY .

To wszystko wygląda, jak jedna wielka ustawka, albo przygotowania, do odpalenia, jakiegoś BARDZO złego i złowieszczego ich planu, dla LUDU, nie tylko w szatanach zjednoczonych, ALE I NA CAŁEJ NASZEJ PLANECIE. 

Portret użytkownika inzynier magister

Rewolucja homoseksualna

Rewolucja homoseksualna kominternu iluminackiego trwa cały czas ! W Polsce weszła w fazę niszczenia dziecięcych umysłów ! Za kase sorosa będą przekonywać młodzież że zboczeństwo to "normalnść" ! "Ważna jest świadomość, że akcje podobne do obecnej są elementem długotrwałej, zaplanowanej kampanii, nastawionej na przeprowadzenie zmiany społecznej. Każdy człowiek, który pragnie się nawrócić ma prawo do miłosierdzia, natomiast ideologia, zagraża przyszłości cywilizacji - powiedział KAI ks. prof. Mazurkiewicz, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, odnosząc się do kampanii środowisk LGBT "Przekażmy sobie znak pokoju". Organizatorami akcji są Kampania przeciw Homofobii, Stowarzyszenie Tornado oraz "Wiara i Tęcza". http://www.pch24.pl/ks--prof--mazurkiewicz--kampania-srodowisk-lgbt-jest-nastawiona-na-przeprowadzenie-zmiany-spolecznej,45853,i.html#ixzz4Jd4sbTxm

Jak jest w Rosji z ruchami terorystów oraz wywrotowców homoseksualnych ?!? Oto co mówi o tym Putin, który zakazał działalności imperium gejowskiego i sorosowi !

Trzeba wsparcia modlitewnego Miłosierdzia Jezusa bo wiele dzieci może zostać zarażone homoseksualizmem diabelskich organizacji lucyferian ! Jak widać celem jest zmiana ustroju w Polsce z chrześcijańskiego na homoseksualny i satanistyczny, na zachodzie już to się stało i widać efekty w postaci śmierci i zagłady rasy białej !

http://popotopie.blogspot.com/2016/08/armia-ciemnosci-iluminackiego.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika witek

z tego wynika że Donaldus

z tego wynika że Donaldus Trumpus jest Lodołamaczem Rewolucji Światowej czyli kozłem ofiarnym, usa stosem ofiarnym gdyż po wyborach dojdzie do zamieszek, wojny domowej a Trumpusa uzna za podpalacza i winnego radykalizmu, a lud spacyfikuje się i pozbawi broni. Po co zorganizowano obozy FEMA? Sondaże celowo są tak prowadzone by Trumpus zwyciężył bo to jest zgodne z planem.

Portret użytkownika Akamai

Ktoś chce pogrążyć Killary.

Ktoś chce pogrążyć Killary. To pewne. Przecież z Huliana taki Morfeusz jak ze Snowdena Neo.

Asąż to agent CIA i Mossadu. A jeśli ktoś twierdzi inaczej, to niech sobie puści na video "Misia z okienka" z czasów największej ogladalności. 

Jakim cudem ten człowieczyna (patrz foto) mógłby bezkarnie wykradać i publikować tajne dokumenty prominentnych polityków, takich jak ta nwo-sucz ?

Nie ma takiej możliwości ! 

Już dawno doznałby długotrwałego zaparcia i skonał w straszliwych męczarniach w publicznej toalecie Dirol

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Akamai

No właśnie.Tak jak ten

No właśnie.Tak jak ten "jaśnie oświecony" poniżej.

NSA wydało 52 miliardy dolarów na same tylko urządzenia do podsłuchu. Ale Hulian jak widać daje radę. Zapuścił nawet bródkę żeby być trendy. Już samo to go dyskwalifikuje. 

wiki-pedia, wiki-leaks, wiki-ściema.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Adam88

"Jakim cudem ten człowieczyna

"Jakim cudem ten człowieczyna (patrz foto) mógłby bezkarnie wykradać i publikować tajne dokumenty prominentnych polityków, takich jak ta nwo-sucz ?"

Może wykradać bo jest poł człowiekiem pół superman-em i przepukupił ministra sprawiedliwości w rządzie Tehodora Roosevelt'a...a tak na poważnie to zapoznaj się najpierw czym jest wikileaks a potem tu wróć i przenieś swój spam do kosza.

Strony

Skomentuj