Julia Tymoszenko zachorowała na COVID-19 i jest w ciężkim stanie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według doniesień prasowych, u Julii Tymoszenko stwierdzono koronawirusa. Ukrainka jest w ciężkim stanie.

 

U byłej premier Ukrainy Julii Tymoszenko stwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Obecnie liderka opozycyjnej partii Batkiwszczyna jest w ciężkim stanie - poinformowała w niedzielę 23 sierpnia na swoim profilu na Facebooku Marina Soroka, asystentka i sekretarka prasowa Julii Tymoszonko.

„Tak, niestety to prawda. Test wykazał, że Julia Władimirowna ma COVID-19. Stan ten oceniany jest jako poważny. Temperatura dochodzi do 39 stopni, ale ona walczy” - napisała Soroka.

Wcześniej informowano, że członkowie rodziny Tymoszenko, tj. córka Jewgienia i jej mąż Artur Czeczetkin, zachorowali na SARS-CoV-2.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Hołownia chce „masowego

Hołownia chce „masowego wyszczepienia” Polaków na grypę. Wystosował apel do rządu. 

Apelujemy do rządu o zakup kilkunastu milionów szczepionek przeciwko grypie sezonowej i podjęcie masowego wyszczepiania, zwłaszcza grup ryzyka opisywanych w procedurach związanych z koronawirusem – powiedział w poniedziałek Szymon Hołownia, lider ruchu Polska 2050.– Jesteśmy na progu sezonu grypowego. Co to oznacza? To oznacza, że bardzo wiele ludzi będzie miało po prostu objawy: kaszel, katar, wysoką gorączką z którymi pójdzie do swojego lekarza, do podstawowej opieki zdrowotnej. Jak oni tam pójdą z objawami grypy, a dojdą do tego ci, którzy przyjdą mając COVID z bardzo podobnymi objawami, to system się zawali, a przynajmniej bardzo poważnie zatka i nie udzieli pomocy w taki sposób, w jaki powinien to zrobić – ocenił Hołownia na konferencji prasowej zorganizowanej przed gmachem ministerstwa zdrowia.Zaznaczył przy tym, że „jeśli my teraz wyszczepimy odpowiednią liczbę Polaków na grypę - zmniejszy się liczba tych, którzy będą prezentowali te objawy, a więc zmniejszy się liczba tych osób, które będą czekały w poczekalniach podstawowej opieki zdrowotnej, odciążą ich tak, żeby oni mogli udzielić pomocy rzeczywiście tym, którzy za chwilę znajdą się w ciężkim stanie w związku z COVID”.– Apelujemy do rządu o zakup kilkunastu milionów szczepionek, co najmniej kilkunastu milionów szczepionek, o doprowadzenie do tego, żeby te szczepionki na sezonową grypę były dostępne bezpłatnie dla każdego, żeby podjąć akcję masowego wyszczepiania przeciwko grypie sezonowej zwłaszcza grup ryzyka (...) i żeby uprościć procedury tak - choćby wzorem Niemiec - żeby szczepić na grypę mogli m.in. farmaceuci – mówił Hołownia."

Pan Hołownia za długo przebywał w prozwierzęcym środowisku satanistów z tvn i mylą mu się hodowlane metody "wszczepienia" i "in vitro" w odniesieniu do ludzi.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Zn

Hołownia to albo skończony

Hołownia to albo skończony ignorant (szczepionki z grypą u wielu ludzi wywołują grypę. Zostawiają też "prezent" w postaci rtęci we włosach - łatwo to sprawdzić w dowolnym laboratorium medycznym, szczególnie u tych którzy szczepią się corocznie)  albo kolejny beneficjent "grantów" od koncertów farmaceutycznych działający na ich rzecz. Tak czy siak to ewidentny wróg normalności i Polaków. Zresztą, podobno, mający zaplecze polityczne gdzieś na jakiejś WSI która dobrze Polakom nigdy nie służyła. Podobnego Gatesowi, co do tendencji proszczepionkowej,  planktonu politycznego będzie, niestety,  przybywać. Witam w Czasie Ucisku Czasów Ostatecznych. Króluj nam Panie Jezu!.

Portret użytkownika Urbi et Orbi

Do jakiego lekarza pójdzie ..

Do jakiego lekarza pójdzie ....? 

Magister do lekarza to się można co najwyżej na Skype dodzwonić 

A poza tym Hołownia to tylko mały trybie satanistow wjeba....ny w wybory żeby odebrać elektorat Bosakowi ,a tym samym napisać scenariusz drugiej tury " wyborów" w którym zwycięża Andrzej Juda - Kornhauser 

A Ty piales ,modliles się i prosiłeś Maryję , dzieciątko Jezus i wszystkich świętych aby On wygrał...

Nie wstyd Ci teraz trochę?

Przydomek ,który sobie obrales jest tytułem naukowym który chyba nie pasuje do osoby tak zaslepionej wiarą w pustynnego bozka .aha tak żeby jeszcze bardziej poruszyć Twoje zwoje , bo czasem jak czytam Twoje komenty to mam wrażenie że takowe posiadasz to Jezus nie był żydem. Był JUDEJCZYKIEM , czyli mieszkańcem krainy geograficznej zwanej Judeja.więc idź lepiej i zrób coś ze sobą ,zamiast się modlić bo to strata czasu.pomedytuj np.jak bardzo jesteś głupi ,że w to wierzysz.

Nie wiem dlaczego ja , ale wydaje mi się że Ktoś powinien to powiedzieć

Portret użytkownika Ojciec Dyrektor

Ta zdzira juz w 2009

Ta zdzira juz w 2009 paradowała w maseczce, biorąc udział w inscenizacji pandemii świńskiej grypy, wtedy to rozsiewano plotki o otoczonych przez wojsko miastach na ukrainie itp. Pokazywano nawet pewne inscenizacje, jakoby z rzekomego szturmu zdesperowanych ludzi po szczepionki we Francji i podobne absurdy. TVP, TVN, wszystkie gazety, bez wyjątku. Niewielu już pamięta, co za bzdury gadały wszystkie media, to było poważne ostrzeżenie, całkowicie niezauważone przez ogłupiłe masy. Ona sama ma czarne włosy, ale potem przerobiła się Na Julię Zawsze Dziewicę z warkoczem podobnym do otoczki świetlistej na ikonach, wiszących w domu u każdej dewoty na ukrainie. Cwany ruch. Magister, ja się dziwię, że ty się do niej nie modlisz. Teraz bidulka wyciągnięta z szafy na stare mopy, stara się znowu zaistnieć. 

Portret użytkownika inzynier magister

Anders Tegnell, naczelny

Anders Tegnell, naczelny epidemiolog Szwecji uważa, że krajowi nie grozi druga fala epidemii COVID-19.W skandynawskim kraju nawet w największym nasileniu obaw związanych z koronawirusem władze nie wprowadziły tak drastycznych ograniczeń jak w większości państw Europy. Dystansowanie społeczne i praca zdalna były tam opcjami dobrowolnymi – zaleceniami a nie nakazem. Nie zamknięto szkół i lokali gastronomicznych, nie wprowadzono przymusowego maskowania Szwedów. Jedną z nielicznych restrykcji było ograniczenie liczebności zgromadzeń do maksymalnie 50 osób.- Jesienią w Szwecji nie będzie drugiej fali COVID-19, jedynie mogą wystąpić pojedyncze ogniska zakażeń – ocenił Anders Tegnell.- Nie sądzimy, żeby doszło u nas do klasycznej drugiej fali zakażeń, jaka zdarzała się podczas pandemii grypy – dodał naczelny epidemiolog tego kraju w rozmowie z telewizją TV4.Według Tegnella, ponieważ COVID-19 rozwija się w sposób niejednorodny, bardziej prawdopodobne jest powstawanie ognisk epidemicznych w różnych miejscach. Chociaż mapa rozprzestrzeniania się epidemii jest trudna do przewidzenia, architekt krajowej strategii walki z chorobą nie spodziewa się powtórki sprzed kilku miesięcy.

Nie uważamy, byśmy mieli wrócić do sytuacji, jaka była wiosną – stwierdził epidemiolog.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika irfy

To już staje się nudne. Jak

To już staje się nudne. Jak ją Janukowycz zamknął do (dosyć luksusowej) paki, to też była umierająca. Teraz będzie dokładnie to samo. Chwilę sobie "powalczy" z tą straszną temperaturą "dochodzącą do 39 stopni" a potem cudownie ozdrowieje, oczywiście wszystko w świetle fleszy. Oraz roztkliwiań, jaka to Jula bohaterska.

Strony

Skomentuj