Joe Biden skompromitował się na debacie prezydenckiej z Donaldem Trumpem

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Debata prezydencka w 2024 roku między Joe Bidenem a Donaldem Trumpem była wydarzeniem, które z pewnością zapisało się w historii amerykańskiej polityki. Dla wielu obserwatorów oraz sympatyków Partii Demokratycznej wynik tego starcia był wyjątkowo szokujący, a reakcje w obozie Bidena wskazują na głębokie zaniepokojenie przyszłością jego kampanii.

 

Joe Biden, który zmaga się z licznymi oskarżeniami o niewłaściwe zarządzanie oraz problemy zdrowotne, w trakcie debaty wielokrotnie zachrypnięty i niepewny w swoich wypowiedziach, zdawał się tracić w oczach wyborców. Jego występ, pełen chwil, w których gubił wątki i popełniał gafy, wzmocnił tylko narastające wątpliwości co do jego zdolności do pełnienia funkcji prezydenta przez kolejną kadencję.

 

Jednym z najważniejszych momentów debaty był fragment dotyczący polityki zagranicznej i gospodarczej, gdzie Biden nie zdołał skutecznie odpowiedzieć na ataki Trumpa. Były prezydent oskarżał Bidena o brak zdecydowania i nieudolność, co wywołało falę krytyki również ze strony mediów. Demokraci, którzy liczyli na mocne wystąpienie Bidena, które mogłoby odwrócić negatywne opinie, byli głęboko zawiedzeni jego występem.

 

Reakcje w obozie Demokratów były mieszane, ale przeważał nastrój załamania. Wysocy rangą członkowie partii wyrażali swoje obawy o przyszłość kampanii Bidena i jego zdolność do stawienia czoła Trumpowi w kolejnych starciach. Wielu z nich obawia się, że Biden, który już teraz zmaga się z niskimi notowaniami i rosnącymi wątpliwościami co do jego kondycji fizycznej i umysłowej, może nie poradzić sobie w przyszłych debatach.

 

Nie jest tajemnicą, że temat zdrowia Bidena stał się jednym z głównych punktów krytyki ze strony Republikanów. Donald Trump wielokrotnie sugerował, że Biden jest „medycznie podkręcony” przed ważnymi wystąpieniami, co miało podważać jego autentyczność i zdolności przywódcze. Tego rodzaju oskarżenia tylko pogłębiają kryzys wizerunkowy obecnego prezydenta.

 

Jednak nie tylko Trump atakował Bidena. Własna partia Bidena zaczęła coraz głośniej wyrażać swoje obawy. Niektórzy Demokraci zaczęli sugerować, że partia powinna rozważyć alternatywne opcje na wypadek, gdyby Biden nie zdołał poprawić swojego wizerunku i wyników w sondażach przed wyborami. W kuluarach coraz częściej mówi się o potrzebie „planu B” na wypadek dalszego spadku popularności Bidena.

 

Debata w 2024 roku była dla Joe Bidena wyjątkowo trudnym wyzwaniem, a jego występ nie tylko nie rozwiał wątpliwości, ale wręcz je pogłębił. Demokraci, zaniepokojeni o przyszłość swojej kampanii, muszą teraz zmierzyć się z poważnymi pytaniami o to, czy Biden jest właściwą osobą na stanowisko prezydenta w obliczu nadchodzących wyborów. Z kolei Donald Trump, pomimo swojej kontrowersyjnej strategii, może czuć się usatysfakcjonowany przebiegiem debaty, która wydaje się wzmacniać jego pozycję w wyścigu o Biały Dom.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ba19

Ukrainie został tylko miesiąc

Ukrainie został tylko miesiąc. Co dalej?

Brytyjski magazyn "The Economist" twierdzi, że wojna wywiera ogromną presję na gospodarce Ukrainy. PKB jest coraz mniejsze, Narodowy Bank Ukrainy uszczupla rezerwy walutowe. Kraj stoi przed możliwością ogromnego kryzysu finansowego i niewypłacalności.

https://www.o2.pl/informacje/ukrainie-zostal-tylko-miesiac-co-dalej-7044423311923712a

Ciekawe czy imperializm kapitalistyczny USA - UNII - NATO  będzie utrzymywał , opłacał rachunki Ukrainy ?

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika ba19

Dlaczego nikt nie napisze

Dlaczego nikt nie napisze gdzie najbardziej jest niebezpiecznie dla dzieci na  naszej planecie , gdyby to działo się w Rosji  , już USA - UNIA - NATO by nałożyło tysiące sankcji na Rosje :

ONZ: W Izraelu i Palestynie dzieci cierpią najbardziej na świecie

Najwięcej poważnych naruszeń i aktów przemocy wobec dzieci, z których wiele zakończyło się śmiercią, miało w tym roku miejsce w Izraelu i na terenach palestyńskich - wynika z raportu ONZ o dzieciach w konfliktach zbrojnych. Władze Izraela nie kryją oburzenia.

https://wyborcza.pl/7,75399,31057548,onz-w-izraelu-i-palestynie-dzieci-cierpia-najbardziej-na-swiecie.html

To kto uprawia największy terroryzm względem dzieci ?

Mateusza 24: 22  Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych+ owe dni zostaną skrócone.+

Portret użytkownika Dzik

Jeśli demokraci nie wystawią

Jeśli demokraci nie wystawią innego kandydata na prezydenta to Donald Trump może wygrać. Chyba że wywołają wojnę przed  sześćdziesiątymi  wyborami prezydenckimi zaplanowanymi  na 5 listopada 2024 roku,  to wtedy w stanie wojny Joe Biden,tak  jak Zełeński bedzie dalej prezydentem bez konieczności wyboru nowego prezydenta.

Może Joe Biden powinien juz przejść na emeryture i trochę odpocząć?

https://wolnemedia.net/joe-biden-historia-upadku/

Chwała i Sława naszemu Bogu, który stworzył Niebo i Ziemię, i wszystko co w nich jest.

Intermarium is solution for Europe

Portret użytkownika wektor

Prezydent kraju to ma być tzw

Prezydent kraju to ma być tzw; mąrz stanu a nie stary dziadyga ledwie powłuczący nogami. Przecież z daleka widać że ten człowiek jest tylko kukiełką na pokaz a zupełnie kto inny porusza za sznurki zza kulis. Czy którykolwiek kraj ma bardziej rozbudowane "ukryte państwo" niż USA ?

Portret użytkownika syriues

Jestem sklonny nawet uwierzyc

Jestem sklonny nawet uwierzyc ye Joe bilden jest cyborgiem ,bo tak sie zachowuje jakby czekal na rozkazy.Moze juz cos tam ma zamontowane.Nie jestem w stanie takiemu dziadkowi wierzyć. Trumpowi tez nie.nikomu nie jestem w stanie uwierzyć, jedynie prawdzie.Prawda jest taka,ze obaj da zbedni I nastepni po nich też. Parodie społeczeństwa noech sibie odgrywaja w swojej czarbej deep stejtowej dupie 

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika spokoluz

kogo obchodzi adminie jakaś

kogo obchodzi adminie jakaś potyczka paralityka z oszołomem ?

nie ważne , kto bydzie mianowany w usranii na pryzydynta - tam kasa musi się zgadzać a nie idee i gófnolotne obiecanki.

usrania zawsze na wojnach kasiorę robiła od 1945r i nadal to będzie robić niezależnie od koguta w kurniku - kogut ma chooja do gadania - ma tylko wypełniać dyspozycje bigbiznesu , którą kurę ma ubogacić dulcoplemnikami.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika S

... mówi się o potrzebie

... mówi się o potrzebie „planu B” ...

Ano mówi ... np. o takim: tuż przed wyborami, CIA wypuszcza w Stanach jakiegoś wirusa, roboczo nazwanego już teraz przez WHO "chorobą X". Ścierwo-media podnoszą wrzask, obwiniając o to Ruskich. NATO przystępuje więc już oficjalnie do wojny z Rosją, w USA ogłasza się Stan Wyjątkowy (z powodu plandemii i wojny). Wybory się nie odbywają, zdalnie sterowana kukiełka pozostaje na stołku, globaliści się cieszą i kontynuują NWO...

Czym może być ten "wirus"? Ano jakoś ostatnio próbują nas straszyć "ptasią grypą", prawda? W USA BigPharma wyprodukowała już i przechowuje miliard dawek szczepionki na tego wirusa, Unia kupiła już 40 milionów, a Finlandia właśnie rozpoczęła szczepienia (to nie żadne teorie spiskowe, gdyby ktoś pytał. Sami sprawdźcie). Kilka tygodni temu czytałem wywiad z jakimś amerykańskim generałem, dla New York Timesa (media jak najbardziej PRO lewackie), że NATO przewiduje pełnoskalową wojnę z Rosją za ok. 2-3 miesiące (czyli tuż przed wyborami w USA, no kto by pomyślał...). A ostatnio w sieci pojawiły się doniesienia, że USA przeniosło swoje laboratoria wirusowe z Ukrainy do KONGO, gdzie badają możliwości specjalnego roznoszenia patogenów, z wykorzystaniem ptaków wędrownych (migracje ptaków to najczęściej wrzesień-październik, czyli .... tuż przed wyborami w USA). A w zupełnie innym artykule czytałem ostatnio, że w Kongo wybuchła jakaś zaraza ....

Można sobie łączyć kropki, ale jak będzie naprawdę to zobaczymy ...

*** W czasie, gdy większość szukała pieniędzy, my szukaliśmy prawdy ***

Strony

Skomentuj