Joe Biden już w 1992 roku deklarował chęć wprowadzenia Nowego Porządku Świata!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wokół wyboru Joe Bidena na prezydenta USA było i będzie wiele kontrowersji. Trudnych pytań o sens jego udziału w budowie jakiegoś nowego tworu geopolitycznego nie da się uniknąć, biorąc pod uwagę okoliczności, w jakich wygrał wybory, jego dziwne zachowania, niejasne interesy, skandale rodzinne i pewien dokument z 1992 roku…

W 1992 roku Joe Biden napisał artykuł, który został opublikowany w gazecie „The Wall Street Journal”. Jego tytuł był bardzo wymowny: „How I Learned to Love the New World Order”, czyli „Jak nauczyłem się kochać Nowy Porządek Świata”.

Biden opisywał w nim swoje plany i wizje dotyczące tego, w jaki sposób ma dojść do ustanowienia NWO.

Poruszył temat zrzeczenia się suwerenności Ameryki na rzecz ONZ , a także ustanowienia jednego rządu światowego.

Już w 1992 roku twierdził, że wiele zagrożeń dla bezpieczeństwa, takich, jak chociażby rozprzestrzenianie się zaawansowanej broni, degradacja środowiska, przeludnienie, handel narkotykami, migracja - wymaga globalnych rozwiązań, którym podołać może tylko NWO.

Co ciekawe, po wybuchu pandemii COVID-19, między innymi były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown mówił o tym, że aby poradzić sobie w walce z wirusem, potrzebne będzie ustanowienie globalnego rządu koordynującego działania wszystkich państw.

Joe Biden oraz Kamala Harris wracają do dawnych porozumień skupionych wokół tzw. „Zielonego Ładu”. Prowadzą USA na skraj rewolucji obyczajowej o skali, która spowoduje fundamentalne zakwestionowanie wszystkich dotychczas wyznawanych przez większość ludzi wartości.

Wszystko wskazuje na to, że Biden będzie chciał osiągnąć to, co zapowiadał już w 1992 roku. Teraz ma już ku temu odpowiednie instrumenty. Tym bardziej, że chodzą pogłoski, iż o jego nominacji z ramienia Demokratów miał ponoć zadecydować Henry Kissinger, inny wielki orędownik NWO.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika alien981

kozera to agent bezpieki

kozera to agent bezpieki

pisze te glupoty na podpuche i zbiera IP tych co komentuja

jak nadejdzie Wielki Reset bezpieka wraz z rzadem NWO wszystkich krytykujacych przerobią na organy

Kozera ja jestem dobry kocham NWO
nie przerabiaj mnie na organy do Swiatynii Opatrznosci

mam gumowe ucho bede brzmial falszywie

pozdrowionka

Portret użytkownika Qum

Wystarczy odnaleźć artykuł

Wystarczy odnaleźć artykuł który to pokazuje, nie jest to żaden Fake... przecież to oczywiste że cała śmietanka światowa chce wprowadzić NWO... nikt się z tym nie kryje tylko "ludziom" się wydaje że to nie możliwe

Portret użytkownika bidenolopia

Przecież jest to FAKE NEWS !!

Przecież jest to FAKE NEWS !!! jak można tak kłamać ? w tamtych czasach on nawet nie śnił że będzie prezydentem a co dopiero myśleć o takich żeczach, fajnie cie pojebalo pisząc o takich glupotach wyzsanych z palca.

Skomentuj