Jezioro w Teksasie zmieniło kolor na krwistoczerwony

Kategorie: 

www.livescience.com

Jezioro z Teksasu, zmieniło tego lata kolor na krwistoczerwony. Nie jest to raczej znakiem czasów ostatecznych, ale prawdopodobnie jest to koniec popularnego rybołówstwa i miejsca rekreacji.

 

Susza opuściła już rezerwuar wodny OC Fisher w San Angelo znajdujący się w State Park w zachodnim Texasie. Akwen został prawie całkowicie suchy. Woda, która pozostała jest pełna martwych ryb i ma głęboki, nieprzezroczysty czerwony kolor.

 

Kolor ten dla niektórych wierzących w rychłą apokalipsę sugeruje, że OC Fisher jest wczesnym objawem końca świata, ale urzędnicy z Teksasu mówią, że krwawy wygląd jest wynikiem działania bakterii Chromatiaceae, które rozwijają się w wodzie pozbawionej tlenu

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ILLUMIGEN

To, że bakterie Chromatiaceae

To, że bakterie Chromatiaceae są za obecny stan kolorystyczny wody odpowiedzialne nie przeczy wierzeniom w znak czasów ostatecznych, przecież znaki te, to nie cuda, a zjawiska wytłumaczalne właśnie w naukowy sposób. I bez tego jest już dość apokaliptycznie.

Liczy sie to w co wierzysz, lecz wiara ma jedynie tylko wtedy sens, gdy mozesz jej wartość uzasadnić

Skomentuj