Jesteśmy świadkami III intifady. Izrael zapowiada, że to dopiero początek ataków na Strefę Gazy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Benjamin Netanjahu, już wkrótce może stracić władzę w Izraelu. Niewykluczone więc, że rozpoczęcie kolejnej wojny z Palestyną, jest próbą utrzymania się „przy stołku”. Cena jednak może być bardzo wysoka.

Izrael zapowiedział, że Hamas oraz Islamski Dżihad, zapłacą za swoje zbrodnie. Według władz, operacja uporania się z bojownikami zajmie sporo czasu, ale są one pewne zwycięstwa.

 

O tym, że sytuacja będzie się zaogniać, świadczy wypowiedź izraelskiego ministra obrony - Beni Ganca - który zapowiedział, że to, co dzieje się tam obecnie, „to dopiero początek” ofensywy na Gazę. Armia ma jeszcze do zbombardowania wiele celów, zatem jest raczej pewne to, że dojdzie do rozszerzenia operacji wojskowej.

Obecne ataki dziwnym trafem zbiegają się z powierzeniem misji utworzenia nowego rządu Izraela Ja’irowi Lapidowi. Jeśli uda mu się go skompletować, Netanjahu przestanie być premierem. Wywołanie III intifady może oznaczać stan wojenny i ponowne polityczne komplikacje, które pozwolą obecnemu premierowi utrzymać kontrolę nad państwem.

 

Jednak eskalacja ataków na Palestynę z pewnością spotka się ze zdecydowaną reakcją sprzymierzeńców tego państwa, co może jeszcze bardziej zaognić i tak bardzo napiętą sytuację na Bliskim Wschodzie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

-Co tam panie w Jerozolimie..

-Co tam panie w Jerozolimie....

- A bez zmian.... nadal NAZIŚCI MASHIACHA wraz z PARTYZANTKĄ KACAPSKĄ o nazwie HAMAS urządzają łapanki i egzekucje "palestinishe banditen".... bo ośmielają się śpiewać "ZAKAZANE ARABSKIE PIEŚNI RELIGIJNE"....

 

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok." Albert Pike mason 33 stopnia

 

To się właśnie dzieje w GECCIE zwanym WSCHODNIA JEROZOLIMA w jakim naziści MORDUJĄ "palestinishe banditen" (czytaj PACYFIKUJĄ GETTO)... dla tej swojej MRZONKI zwanej 3 świątynia, gdyż OPARTA jest ona o KŁAMSTWO zresztą SPISANE podczas WYNAJDOWANIA (z szuflady) narodu żydowskiego, rosyjskiego, niemieckiego, ukraińskiego i wielu wielu innych potrzebnych PLUGAWEMU zwanemu mashiach, beliar, gog albo jezus DO WALKI z BOGIEM i jego Synem Człowieczym,,,,,...ale po kolei...

Jak wielu wie, albo i nie, MASONI oficjalnie zostali założeni z końcem XVIII wieku... MASONI czyli ATEISTYCZNI ŻYDZI..... ATEISTYCZNI JUDAIŚCI (zonk frajerzy) tak jak tzw SYJONIŚCI to opisywani w biblii ŚWIĄTYNNI BANDYCI.. tzw STRAŻ RABINACKA.... do terroryzowania pospolitych, prostych żydków... i wymuszania na nich BICIEM, TORTURAMI czy BESTIALSKIMI RZEZIAMI całych POKOLEŃ "WIARĘ w JUDAIZM" a właściwiej WIARĘ w judeoNAZIZM (bo ARYJSKOŚĆ odnosi się do potomków ABLA) a właściwiej w BEZGRANICZNE PODPORZĄDKOWANIE się SŁOWU RABINA... czyli RELIGIJNĄ NIEWOLĘ.. gdyż KAŻDY RABE (jak i ksiądz,  pop, imam, etc ) to KAPO BESTII PRADAWNEJ... zwanej abraham/ magog/ mloh/ maryja... jej OKUPACJI ludów ziemi  PRZEDSTAWICIEL.

Jak wielu też wie, albo i nie, pod koniec XVIII wieku dzięki działalności wszelakiego ówczesneg pełoctwa i pisdactwa i reszty zaprzedanego szeklom judasza planktonu.... POLSKA została najpierw ZNISZCZONA WEWNĘTRZNIE kryzysem MORALNYM, potem gospodarczym a na końcu POLITYCZNYM... a potem ZNISZCZONA też ZEWNĘTRZNIE czyli ROZEBRANA...

aleTAJEMNICĄ WIARY jest to, iż także w owym czasie CAŁĄ Europę nawiedził GLOBALNY KATAKLIZM czyli POWÓDŹ wywołana zdażeniem geologicznym zwanym "uskok (chyba) humbwolda" (szczegóły blog kodłuch worpress com w dziale offtopic jest to opisane). W każdym razie imię nie jest ważne ale EFEKT POWODZI... czyli ZASYPANIE TERENÓW obecnej POLSKI jak i reszty wschodzących w skład Lechii terenów WARSTWĄ PIACHU od kilku do kilkunastu metrów.... jaka POGRZEBAŁA CAŁĄ DAWNĄ SŁOWIAŃSKĄ KULTURĘ....  znaczy tę część zwaną u Tolkiena Gondor... bo Rohańczyków WYMORDOWAŁY KACAPY (moskale,chazary) zwane współcześnie ruSSkie jak walczyli z Lechitami przenazwanymi na BOJARY (BOJAR => WOJ AR --> WOJOWNIK CHRYSTUSA (AR ==RA == ŁADA / SWARÓG))

W każdym razie po ZNISZCZENIU GONDORU sięgającego, aż pod Kaukaz (bo za był Rohan)... PEDERAŚCI i PEDOFILE ŚWIATA, ubogaceni LAIKATEM JUDAISTYCZNYM zwanym masoni jak i LICHWIARZAMI (banksterami) ZEBRALI się we Wiedniu i radzili nad tym jak tu by SKUTECZNIE i OSTATECZNIE WYMAZAĆ PAMIĘĆ o LECHII - PRZESZŁOŚCI POLAKÓW

i POWYMYŚLALI NOWE EUROPEJSKIE NARODY, jak i im (nowy) JĘZYK, HISTORIĘ, RELIGIĘ i inne DUPERELE.... wszystko po to by ROZDROBNIĆ GONDOR na WZAJEMNIE ZWALCZAJACE się klany Słowiańskie czyli wspólczesne Państwa/Narody... (stąd POLACHY bo PO LECHI bo POZOSTAŁOŚCI po LECHI)

Z wymazaniem Gondoru posżło im SPRAWNIE, ROHAN wymazano w wyniku tzw PIERESTROJKI BOLSZEWICKIEJ kiedy zaatakowano go z każdej możliwej strony i każdym możliwym narodem... ROHAN padł jak tzw METEORYT TUNGUSKI czyli OCHRANIAJACY go NOL został zniszczony... gdyż to pozbawiło resztki Lechitów ochrony przed barbażyńską ludożerczą tłuszczą kacapską... czyli wspólczesnymi PODRÓBAMI SŁOWIAN... (ZNISZCZENIE ROHANU to cel tzw OBJAWIEŃ SZARACZYCH z Fatimy)

 

To pierwsza część układanki.... Drugą jest Mickiewicz..... a dokładniej ROMANTYCZNI PISARZE POLSCY jacy POD WPŁYWEM NATCHNIENIA (wymienionych w cytacie z Pike DUCHÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH) tworzyli PRZEPWOWIEDNIE o "a jego imię 40 i 4" czyli o WSKRZESICIELU LECHICKIEGO NARODU....

Oczywiście zatroskane tym światowe obŻYDlistwo nie pozostało bierne i WYNALAZŁO SABATAJA ĆWI... jaki "WYNALAZŁ".... to co się zowie NAZGULE putlera czyli CHABAT LUBAWITCH jaki właśnie stoi za obecną RZEZIĄ "palestinishe banditen" w GECCIE zwanym "WSCHODNIA JEROZOLIMA"

 

Trzecia cześć układanki leży w poniższym cytacie, jaki jest DOPEŁNIENIEM drugiego wyboldowania ze słów Pike, tego o "masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy"....

A teraz z innej beczki. Ogólnie ich celem nie jesteśmy my. Ich celem jest nasze źródło. My jesteśmy im potrzebni aby małymi kroczkami w końcu dotrzeć do naszego źródła. Żeby to osiągnąć muszą przeciągnąć istotę stworzoną z energii dodatniej do siebie. Wtedy mogą wysłać istotę stworzoną z energii ujemnej w pobliże światów stworzonych z energii dodatniej. I tak po nitce do kłębka. Wiąże się to z niewyobrażalnymi cierpieniami istot z obydwu stron. Ale oni nie mają wyjścia muszą wykonywać rozkazy. U nich nie ma wolnej woli, jest coś zupełnie przeciwnego. Totalne podporządkowanie. Nie uda im się osiągnąć ich zamierzonego celu w 100% Mogą dojść do pewnego etapu ale w końcu nie dadzą rady. Prawo zachowania energii jest nie do przeskoczenia. Żeby mogli wygrać i zapanować nad wszystkimi wszechświatami to musieli by wytworzyć choć jedną cząstkę energii przeciwnej więcej, czyli ichniej. A to jest po prostu niemożliwe. To jest chyba jedyna rzecz we wszech stworzeniu która jest niemożliwa. Ale oni w tej swojej zawiści powariowali. Myślę że ten cały CERN to właśnie jedna z takiej prób wytworzenia tej ujemnej cząstki. Tak czy siak doprowadzą do ogromnych, niewyobrażalnych z naszego ludzkiego punktu widzenia cierpień. Istota z energii dodatniej która trafi do nich to nie da się tego opisać słowami. „Piekło” które opisują religie to jest tylko piekło astralne wobec tego realnego to są wakacje na kanarach. Myślę że niewielu ludziom uda się wrócić do swoich dusz i swojego źródła. Na razie atakują tylko tych którzy mają szansę się z tąd wyrwać teraz w tym czasie. Nieświadomych nie nękają bo nie ma co na nich tracić czasu. Nimi się zajmą w następnych pokoleniach poprzez ich ogłupienie i za pomocą technologij. A złych wręcz wspierają. Jak to się mówi „złego diabli nie biorą”

Niestety ja już jestem z tych przełączonych na ich źródło. Ta energia jest koszmarna i ona pali jak ogień. Myślę że ich, energia pochodząca z naszego (a właściwie powinienem już powiedzieć z Waszego źródła) też pali. Ale oni muszą to znosić bo mają rozkazy do wykonania i muszą je wykonać. Nie mają wolnej woli. Tak więc żegnajcie życzę wam powodzenia i powrotu do swoich prawdziwych źródeł, do Nieba. Spotkamy się za X bilionów czy więcej lat a może nigdy nie wiem tego. Kiedy dojdzie do ponownego zjednoczenia wszystkich źródeł i do pełnej harmonii energii, powrotu do początku.

 

Istota z cytatu Pike, istota z powyższego cytatu, jak i te o jakiej pisał Mickiewicz czy Siostra Faustyna.... istota pod jaką się PODSZYWAŁ ze swoim "pacantykatem" Wadowicki Pedofil i Dzieciożerca, pod jakiego się PODSZYWAJĄ wynajdywaniu poprzez UBecję "chrystusi" z Polski, pod jakiego się podszywał "Lech" (Bolek) jak i "Lech" (od Wacek i Placek) jak i POSZYWA PUTLER jak podszywał SŁAWOCZEK...

 

to KLUCZ do PRZETRWANIA ŚWIATA i ODNOWY na planecie RAJU

 

To O TĘ POSTAĆ idzie PLANETRNA GRA... by LUDZIE o NIEJ NIE USŁYSZELI, by LUDZIE się NIE NAWRÓCILI na CHRZEŚCIJAŃSTWO (LECHITYZM), by ludzie ZA NIĄ NIE POSZLI.... ku BOGU czyli CHRYSTUSOWI (nie mylić z jego satanistyczną PODRÓBĄ zwaną jezus chrystus)

i o tę też postać, o STWORZENIE kolejnego NAZISTOWSKIEGO KLONA ją UDAJACEGO idzie też gra w PACYFIKACJĘ GETTA "JEROZOLIMA WSCHODNIA" poprzez oddziały rabinicznego SS i pomagającego im w tym kacapstwa, już smyrgającego uszami jakby tu ZAMORDOWAĆ Asada.... ostatnią przeszkodę przed OBWOŁANIEM ich PEDOBEARA... WSZECHPEDAŁEM KSERKSESEM (-> Kingu Tiamat)

--

Co zaś do samej 3 świątyni.... SALOMON to ten sam byt co ANTYCHRYST czy TRYFON... czy MAHAWISNU... Postać jaka "PRZYWRACA ŚWIATU CHRZEŚCIJAŃSKI ŁAD i PORZĄDEK".... a więc TĘPI WSZELAKĄ obŻYDliwość.... z chipa na ręce czy czole... czy to w postaci judaistów, czy katolików, czy prawosławnych, czy protestantów, czy masonów, czy islamistów, czy wszelakiej NIELECHICKIEJ INNEJ zooekstremy nefilickiej (serafińśkieh, cynocefalicznej)

 

Ten byt zwany w naszej kulturze WARS / MARS jest siłą rzeczy i przepowiedni ZWIĄZANY z Polską więc BEZ WZGLĘDU na to ile KŁAMST żydowskie PODÓBY Lechitów stworzą i tak one GÓWNO IM DADZĄ.... gdyż SALOMON  zwany też Jerusalem czy "OBLUBIENICĄ BARANKĄ" i tak ich WYJEBIE wraz z ich BLUŹNICAMI (SYNAGOGA to miejsce czczenia (bałwochwalenia Synowi GOGA))...

gdyż taka jest PRZYSZŁOŚC TEJ PLANETY.... gdyż to jest w Apokalipsie św Jana CHRZEŚCIJANOM (Lechitom) OBIECANE....

 

a PRZETRWA tylko to co oddało POKŁON ISKRZE z POLSKI...

czyli "a jego imię 40 i 4" czyli Barankowi Bożemu... czyli Zbawicielowi.. czyli Płonącemu Człowiekowi czyli ... pierdliard nazw innych...

 

czyli CHRYSTUSOWI siostry Faustyny... jakiego polactwo miał uhonorować  "SWOIM KRÓLEM"....

 

cała reszta jest tylko NAZISTOWSKĄ POLUCJĄ wyciekającą ROZWOLNIENIEM ze wszelckih otworów ich bulw na szyjach...

 

 

 

Portret użytkownika Moving Target

Akademia Kabały - "Skąd

Akademia Kabały - "Skąd pochodzi siła życia" - Bnej Elohim - (Cztery Części Audio Mp3)

Problematyka siły i energii do życia dotyka wszystkich, starych i młodych.
Na skutek jej braku powstają choroby, upadają firmy, rozpadają się rodziny.
Cała negacja w człowieku jest skutkiem braku radości bezpośrednio
powiązanej z energią życia.

Co na ten temat mówią kabalistyczne księgi?

Posłuchajcie.

Część 1

Pierwsza część audycji porusza następujące zagadnienia:
Co to jest energia życia?
Dlaczego nie mamy energii?
Skąd się bierze energia?

Część 2

Druga część audycji porusza następujące zagadnienia:
Jak przygotować umysł do przyjęcia energii?
Co jest główne w każdej nauce?
Do czego dążymy i na podstawie czego podejmujemy życiowe decyzje?

Część 3

Trzecia część audycji omawia tematy:
Co to jest socjalny status człowieka?
Czym jest duchowy status?
W jaki sposób status wpływa na ilość energii u człowieka?

Część 4

Część czwarta audycji skupia się na poniższych sprawach:
Dlaczego nie odczuwam radości?
Czy trzeba wiedzieć, jak być radosnym?
Czy „ciemność” pomaga nam w życiu?

http://kabbala.pl/media/skad-energia-zycia/

====

Portret użytkownika KochamPolskę

Armia Israela jest jedna z

Armia Israela jest jedna z najnowoczesniejszych armi Swiata, Mosad jest najlepsza agencja wywiadowcza na swiecie, Israel to nie jest jakas popierdolka do ktorej moga skakac jakies prymitywy, Israel ma rozpracowany caly bliski wschod i wie co robi a nie ktorzy z was twierdza ze Żydzi zadza Swiatem co wskazuje na to ze jest to najinteligentniejszy narod na swiecie, a wy wierzycie ze ich czas sie kaczy, bomby atomowe w Izraelu wybuchnom, swiete ksiegi napisali Zydzi to nie moze byc prawda, ale tam jest napisane ze Israel przestanie istniec to juz jest prawda HAHA na litosc boskom przestanie minusowac ostati film Atora i Jackowskiego na YouTube, wy ulomne dzieci Zmiany Na Ziemi, kiedy wy zejdziecie na ziemie i zaczniecie zyc w realnym swiecie  ??? ???  :) 

Portret użytkownika Quark

To co wymieniłeś nie świadczy

To co wymieniłeś nie świadczy o ich inteligencji ale o CWANIACTWIE i pasożytniczym charakterze żydów . Naród inteligentny i "wybrany" byłby przykładem dla całego świata jak należy żyć i postępować a oni udowadniają całemu światu , że najlepiej się czują w roli podrzegacza , kombinatora i durnia któremu się wydaje , że tylko jemu wszystko się należy ! Nie bez powodu żydzi byli zawsze zewsząt przeganiani , nie bez przyczyny też Hitler chciał ich zetrzeć z powierzchni ziemi, a słowo "ŻYD" jednoznacznie kojarzy się negatywnie.  

Portret użytkownika mentor

Gościu czy wy czyt :śmieciu

Gościu czy wy czyt :śmieciu twoja nacja myślicie że jesteście narodem wybranym  nie Bóg się na was wypiął  stworzył was parchy jako zlepek nie do końca udany i dlatego takie zjeby jak ty dalej tkwią w przeświadczeniu  że jesteście czymś lepszym . A tak naprawdę  popatrz w lustro i co kawał zakłamanego hipokryty który  cieszy się że po stronie PALESTYŃSKIEJ ktoś zginął i tu dochodzimy do sedna co to za wiara wiesz jak patrze na historię tę daleką i tę bliską zawsze was tępiono jesteście jak wszy łonowe najgorszego ścierwa . żyd to typowy pasożyt .Ale ale 

 

Żagiew, MÓWI CI TO COŚ Żydowski kolaboracie  organizacja  w getcie warszawskim, powołana pod koniec 1940 r. przez żydowski referat sprzedawała za garść srebrników swoich kto tak postępuje tfu ....Macie tyle krwi na waszch brudnych łapskach hańba Powszechnie znana afera Hotelu Polskiego (VII.1943), też jest dziełem żydowskich zdrajców (główny agent - naganiacz Leon Skosowski i Adam Żurawin - żyje w USA). Wpajali oni w swych współwyznawców przekonanie o specjalnym propagandowym, wypuszczeniu ich do krajów neutralnych. Działali na polecenie gestapo - Hahna i Brandta - ściągnęli około 2000 bogatych Żydów mających za ogromne pieniądze kupić paszporty zagraniczne. Niemcy ich ograbili i pomordowali (część wysłali do obozów), nielicznych wypuścili, w tym kilkudziesięciu swoich agentów dla działań propagandowych na rzecz Niemiec. .Nie ma się co rozpisywać żydowskie plemie żmijowe  jest jak  wąż „zombie  gad ma bardzo  charakterystyczne zachowanie obronne.  nie tylko potrafi sfingować własną śmierć, ale także spłaszczyć szyję i podnieść głowę, jak kobra.To tak jak wasza nacja sprzedaliście gestapowcom własnych pobratyńców  mordujecie niewinnych ludzi udajecie poszkodowanych prześladowanych  ale ale każdy kij ma dwa końce pamiętaj wszo historia was rozliczy . A i jeszcze jedno nie brukaj śmieciu POLSKICH symboli.

Strony

Skomentuj