„Jestem muzułmaninem, p…ę Szwecję” – imigranci brutalnie pobili niepełnosprawnego Szweda, nazywając go rasistą

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Trzej arabscy migranci nie zostaną wydaleni ze Szwecji po brutalnym ataku na niepełnosprawnego człowieka i wrócą na wolność za niespełna dwa lata.

 

 

Według informacji InfoWars, w zeszłym miesiącu trzej uchodźcy próbowali ukraść portmonetkę mężczyźnie na stacji kolejowej Gävle. W obronie stanął człowiek, poruszający się o kulach, ale został zaatakowany przez napastników.

 

Podczas kopania i przyjmowania ciosów Szwed „wysłuchał wykładu o tym, jak Szwedzi są rasistowscy i walczą z muzułmanami”. „Jestem muzułmaninem, p…ę Szwecję”, powiedział jeden z migrantów podczas bicia. Po tym ataku trio przerzuciło swoją uwagę na 17-letniego chłopca i próbowało ukraść mu telefon.

 

To, co jest dziwne w tej sytuacji, to wiek imigrantów. Młodzieńcy deklarowali, że mają nie więcej niż dwadzieścia lat. Udowodnili, że są zdolni do czynienia zła…

 

W rzeczywistości jednym z nich to 32 letni Marokańczyk, któremu w 2010 roku odmówiono azylu, ale później uzyskał tzw. stały pobyt, ponieważ poślubił Szwedkę. Drugi napastnik to 45 – letni obywatel Francji. Sąd orzekł, że nie ma wystarczających podstaw do tego, aby go wydalić. Trzeciego bandytę skazano na jeden rok i cztery miesiące więzienia.

 

Na końcu wypada zadać sobie pytanie, czy wielokulturowość w nowoczesnym wydaniu jest taka cudowna, jak próbują udowodnić to niektore środowiska?

Źródło: https://www.therebel.media/_i_am_a_muslim_i_f_ck_swedes_migrants_brutally_beat_disabled_sw...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

  "Rada Naczelnej Ligii

  "Rada Naczelnej Ligii Muzułmańskiej RP" - czy ktoś odpowiedzialny za losy kraju i obywateli - na podstawie złowrogiego i grożącego śmierciom milionów Polaków wydźwięku głoszonych tam "prawd" - wszczął już procedurę delegalizacyjną tej muzułmaniackiej V Kolumny a jeśli nie - to dlaczego, w imię czego i na co jeszcze CzeKa?

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Najpierw wygłasza swoje

Najpierw wygłasza swoje muzułmaniackie dyrdymały-w kuranie zapisane groźby śmierci dla niewypłacalnych innowierców wegetujących pod "opieką" muslimów miłosiernych i sprawiedliwych a chwilkę potem się dziwi, ba! on się gorszy i wobec wydumanego pod doraźne potrzeby holokaustu swoich psubraci w wierze wzywa siły UE na interwencję!, cyt: "...bo dla wielu katolików muzułmanin równa się terrorysta." I dalej ciągnie jakby nic z tego, co przedtem powiedział nie  stało w sprzeczności z, cyt: "A przecież także dla proroka Mahometa wszyscy jesteśmy równi. Islam naprawdę szanuje każdego człowieka" – uważa imam, choć biegunowej sprzeczności z tym, co przed chwilką powiedział, nie zauważa! I niczym Marceli Szpak dziwi się dalej: "To się nasila po każdym zamachu terrorystycznym, kiedy od razu czujemy, że jesteśmy niemile widziani" - no po prostu zajady tego Q... nie wytrzymują!!! Cyt: "Myślę, że gdzieś 50 proc. ludności w naszym kraju ma islamofobię". – mówił wtedy muzułmański kaznodzieja nie zauważając skutków jako...konsekwencji jednym tchem wypowiedzianych przez siebie przyczyn, vide dżizja płacona dla muzułmaniaków przez Polaków w ich własnym kraju bo jak nie to kęsim, kęsim - i do Raju!!! Gdyby to ode mnie zależało - ten obmierzły szmaciarz-chałaciarz miałby - jako persona non grata - 72 h na zwinięcie mandżura, załadowanie szmelcem uchodźczym grata i do swojego 7 Nieba gdzieś na Sacharze w świńskich podskokach wypierdata!!

Portret użytkownika misiek

Przewodniczący Rady Naczelnej

Przewodniczący Rady Naczelnej Ligii Muzułmańskiej RP, imam Yossuf Chadid udzielił kontrowersyjnego wykładu zebranym w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu. Wydźwięk jego słów jest przerażający. Oburzeni słowami muzułmańskiego duchownego odebrali to jako groźby pod adresem polskich chrześcijan.

Chadid podczas wykładu tłumaczył zasady współistnienia muzułmanów i chrześcijan, na ziemiach, gdzie to muzułmanie są silniejsi liczebnie. Oparł swoje słowa na Koranie i jego naukach.

Islamski duchowny przekonywał, że gdy islam zwycięży to wszyscy chrześcijanie (także ci w Polsce) będą płacić tzw. dżizję. Wygląda ona następująco: „niewiernym” stawia się ultimatum – układ w postaci płatnej ochrony życia (płatnej) – jednym słowem: dżizja, albo śmierć. Wizja rzezi przedstawiana jest jako odległe i ostateczne rozwiązanie w wypadku nieposłuszeństwa. Ostateczność kary śmierci za nieposłuszeństwo wcale nie odbiera jej makabryczności. 

caly artykuł na http://pikio.pl/pilne-imam-z-poznania-straszy-polakow-niewiernych-czeka-smierc-jesli-video/

Portret użytkownika cesio 47

do ixi Chyba myślisz o

do ixi Chyba myślisz o niemożliwym zintagrowaniu lewicy i prawicy. To nie jest rzecywista linia podziału. Prawdziwy podział to elita kontra naród. Elita jest  pochodzenia szlacheckiego a narod chłopskiego. Elita nigdy nie bedzie czuła jednosci z potomkami swoich parobków.Jednośc narodowa to mit użyteczny dla rządzących w każdej formacji politycznej.To długi temat i wymaga znajomości historii dlatego obcina sie naukę historii w szkołach Przemyśl to. PRZESZŁOŚĆ TO DZIS TYLKO TROCHĘ DALEJ

Portret użytkownika inzynier magister

to są dopiero początki ! jak

to są dopiero początki ! jak się rozpocznie wojna domowa od zwożenia islamistów to będzie strzelanina i mordy na szeroką skalę ! zgodnie z planem masona Pike o III wojnach swiatowych !!!

W tym wideo ks. Natanek powiedział o tym budynku co to się spalił w UK a wieże w USA wysadzili ! wysadzone wieże w USA to pierwszy raichstag a drugi sięwłaśnie zaczyna !!!

Atak nowych hitlerowców NWO ! - Natanek, Kowalski, Chojecki

https://www.youtube.com/watch?v=0XdX9Q2wDxc&t=45s 

Europejskim „elitom” spieszy się, by na całym kontynencie zapanował dobrobyt, tak jak na postępowym Zachodzie. Sęk w tym, że przejawiać ma się on w mnogości sodomickich praktyk oraz islamskim „ubogaceniu kulturowym” zabarwionym nutą krwawych zamachów. Cóż, w obliczu takiej oferty lepiej pozostać w „zacofanym zaścianku”, niż stać się prymusem. Martwym prymusem.Zapał środowisk liberalno-lewicowych, także tych z Polski, w ściąganiu na nasz kraj nieszczęścia w postaci niekontrolowanego tłumu imigrantów wyznających Allaha, musi budzić niepokój. Szczególnie, że tego typu rozwiązania są forsowane mimo wyraźnego sprzeciwu kierującego się rozumem i instynktem samozachowawczym społeczeństwa. Podobny opór widać na linii kulturowej, gdzie „postępowcy” usiłują zaszczepić w Polaku ideologię gender. Marsze dla Życia i Rodziny pokazały, że tradycyjne wartości mają się w naszym kraju całkiem nieźle, zatem i na tym polu rewolucjonistom łatwo nie będzie. http://www.pch24.pl/ubogacenie-za-cene-krwi,52630,i.html#ixzz4lHLCNzQS

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ixi

Najpierw niech się w Polsce

Najpierw niech się w Polsce prawica i lewica zintegruje. W USA do tej pory czarni i biali to dwie odrębne grupy ludzi.  Przez ostatnie kilkadziesiąt lat było tyle wojen i konfliktów i nigdy nie realokowano milionów uchodźców.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Lewuskom zawsze chodzi po

Lewuskom zawsze chodzi po głowie jedno i to samo. Z wypowiedzi wynika, że znudziło im się gejowanie w własnym gronie i tym razem chcieli by się też bzykać z księdzem i jego ministrantami.

Portret użytkownika inzynier magister

List Otwarty obywatela

List Otwarty obywatela polskiego do pana Adama Bodnara,
osadzonego na operetkowej posadzie rzecznika praw
obywatelskich

Słuchaj Synu!

Przez uprzejmość nie będę już precyzował – jaki Synu – chociaż nie zamierzam ukrywać, że ta intytulacja wynika nie tylko z różnicy wieku między nami, ale również, a może nawet przede wszystkim – z intencji okazania Ci pogardy z powodu wypowiedzi, iż „musimy pamiętać, że wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holokaustu. W tym także naród polski.” Wypowiedź ta dowodzi, że nie wiesz, co to jest naród. Wprawdzie z Twego życiorysu wynika, że jesteś wypustnikiem (celowo nie używam słowa „absolwent”, tylko jego rosyjskiego odpowiednika: „wypustnik”, które, jak sądzę, znacznie lepiej Cię charakteryzuje) rozmaitych uczelni, ale najwyraźniej nie przykładałeś się do nauki. Tacy niedoukowie są plagą naszego nieszczęśliwego kraju, zwłaszcza gdy są osadzani na różnych, nawet operetkowych posadach, jak Twoja. Tedy kierując się chrześcijańskim obowiązkiem, nakazującym „nieumiejętnych nauczać” (zob. Katechizm Kościoła katolickiego – uczynki miłosierne co do duszy), uprzejmie Ci wyjaśniam, że naród to wspólnota etniczna, która zorganizowała się politycznie. Tym właśnie różni się on od narodowości, która ma wprawdzie wspólny język, historię, obyczaje, religię – ale nie zorganizowała się politycznie, to znaczy – nie wytworzyła hierarchii, czyli szlachty, dzięki której staje się narodem. Taka ewolucja wynika z rozwoju dziejowego, ale zdarzają się też przypadki uwstecznienia narodu do poziomu narodowości – jak to stało się w przypadku Czechów po bitwie pod Białą Górą w 1620 roku – i dopiero w wieku XIX doszło do odrodzenia narodowości czeskiej, jako narodu. 

W świetle tego wyjaśnienia widoczna jest w całej rozciągłości fałszywość Twego twierdzenia, jakoby w realizowaniu holokaustu uczestniczył także „naród polski”. Naród Polski w okresie okupacji niemieckiej i sowieckiej był politycznie zorganizowany w państwo, które w żaden sposób, nie uczestniczyło w holokauście. Nawet polskie instytucje pozarządowe, które oficjalnie działały w Generalnym Gubernatorstwie w postaci Polskiego Czerwonego Krzyża i Rady Głównej Opiekuńczej również w jakiejkolwiek formie nie uczestniczyły w realizowaniu niemieckiego programu „ostatecznego rozwiązania”. Przeciwnie – gdybyś przeczytał wspomnienia Adama hr. Ronikiera (ale co tam marzyć o tym!), będącego w okresie okupacji niemieckiej prezesem RGO, to wiedziałbyś, że RGO współpracowała w niesieniu pomocy humanitarnej z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce, a nawet z delegacjami Żydów amerykańskich – oczywiście do czasu wypowiedzenia przez Rzeszę Niemiecką wojny Stanom Zjednoczonym. Ale Ty o tym wszystkim najwyraźniej nie wiedziałeś i dlatego wygłosiłeś opinię, wpisującą się w skoordynowane polityki historyczne: niemiecką, której celem jest stopniowe zdejmowanie z Niemiec odpowiedzialności za II wojnę światową, a przynajmniej – rozmywanie tej odpowiedzialności – oraz żydowską, które celem jest przerzucanie tej odpowiedzialności na winowajcę zastępczego, by podtrzymać możliwość materialnego eksploatowania holokaustu. Podobne opinie wygłaszają przedstawiciele piątej kolumny w Polsce; rozmaici folksdojcze i skorumpowani łajdacy, uczestniczący w realizowaniu w Polsce tzw. „pedagogiki wstydu”, której celem jest wzbudzenie w Polakach poczucia winy wobec Żydów, by w ten sposób doprowadzić nasz naród do stanu bezbronności. Uprzejmie zakładam, że Twoja opinia nie wynikała z podłości, tylko z ignorancji – ale w takim razie nie ulega wątpliwości, że jesteś głupszy, niż nawet przewiduje ustawa określająca warunki na zajmowaną przez Ciebie, operetkową posadę. W tej sytuacji chyba sam rozumiesz, że żadne „przeprosiny” nie wystarczą, że powinieneś niezwłocznie podać się do dymisji, a ze swoim życiem postąpić, jak przystało na człowieka honoru. Oczekuję tego od Ciebie jako obywatel polski – a myślę, że nie jestem w tym oczekiwaniu odosobniony – który ma interes prawny w tym, by ktoś taki, jak Ty, ani go nigdzie nie reprezentował, ani też nie był rzecznikiem jego praw. Łączę stosowne wyrazy.

Stanisław Michalkiewicz

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj