„Jestem muzułmaninem, p…ę Szwecję” – imigranci brutalnie pobili niepełnosprawnego Szweda, nazywając go rasistą

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Trzej arabscy migranci nie zostaną wydaleni ze Szwecji po brutalnym ataku na niepełnosprawnego człowieka i wrócą na wolność za niespełna dwa lata.

 

 

Według informacji InfoWars, w zeszłym miesiącu trzej uchodźcy próbowali ukraść portmonetkę mężczyźnie na stacji kolejowej Gävle. W obronie stanął człowiek, poruszający się o kulach, ale został zaatakowany przez napastników.

 

Podczas kopania i przyjmowania ciosów Szwed „wysłuchał wykładu o tym, jak Szwedzi są rasistowscy i walczą z muzułmanami”. „Jestem muzułmaninem, p…ę Szwecję”, powiedział jeden z migrantów podczas bicia. Po tym ataku trio przerzuciło swoją uwagę na 17-letniego chłopca i próbowało ukraść mu telefon.

 

To, co jest dziwne w tej sytuacji, to wiek imigrantów. Młodzieńcy deklarowali, że mają nie więcej niż dwadzieścia lat. Udowodnili, że są zdolni do czynienia zła…

 

W rzeczywistości jednym z nich to 32 letni Marokańczyk, któremu w 2010 roku odmówiono azylu, ale później uzyskał tzw. stały pobyt, ponieważ poślubił Szwedkę. Drugi napastnik to 45 – letni obywatel Francji. Sąd orzekł, że nie ma wystarczających podstaw do tego, aby go wydalić. Trzeciego bandytę skazano na jeden rok i cztery miesiące więzienia.

 

Na końcu wypada zadać sobie pytanie, czy wielokulturowość w nowoczesnym wydaniu jest taka cudowna, jak próbują udowodnić to niektore środowiska?

Źródło: https://www.therebel.media/_i_am_a_muslim_i_f_ck_swedes_migrants_brutally_beat_disabled_sw...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

  "Rada Naczelnej Ligii

  "Rada Naczelnej Ligii Muzułmańskiej RP" - czy ktoś odpowiedzialny za losy kraju i obywateli - na podstawie złowrogiego i grożącego śmierciom milionów Polaków wydźwięku głoszonych tam "prawd" - wszczął już procedurę delegalizacyjną tej muzułmaniackiej V Kolumny a jeśli nie - to dlaczego, w imię czego i na co jeszcze CzeKa?

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Najpierw wygłasza swoje

Najpierw wygłasza swoje muzułmaniackie dyrdymały-w kuranie zapisane groźby śmierci dla niewypłacalnych innowierców wegetujących pod "opieką" muslimów miłosiernych i sprawiedliwych a chwilkę potem się dziwi, ba! on się gorszy i wobec wydumanego pod doraźne potrzeby holokaustu swoich psubraci w wierze wzywa siły UE na interwencję!, cyt: "...bo dla wielu katolików muzułmanin równa się terrorysta." I dalej ciągnie jakby nic z tego, co przedtem powiedział nie  stało w sprzeczności z, cyt: "A przecież także dla proroka Mahometa wszyscy jesteśmy równi. Islam naprawdę szanuje każdego człowieka" – uważa imam, choć biegunowej sprzeczności z tym, co przed chwilką powiedział, nie zauważa! I niczym Marceli Szpak dziwi się dalej: "To się nasila po każdym zamachu terrorystycznym, kiedy od razu czujemy, że jesteśmy niemile widziani" - no po prostu zajady tego Q... nie wytrzymują!!! Cyt: "Myślę, że gdzieś 50 proc. ludności w naszym kraju ma islamofobię". – mówił wtedy muzułmański kaznodzieja nie zauważając skutków jako...konsekwencji jednym tchem wypowiedzianych przez siebie przyczyn, vide dżizja płacona dla muzułmaniaków przez Polaków w ich własnym kraju bo jak nie to kęsim, kęsim - i do Raju!!! Gdyby to ode mnie zależało - ten obmierzły szmaciarz-chałaciarz miałby - jako persona non grata - 72 h na zwinięcie mandżura, załadowanie szmelcem uchodźczym grata i do swojego 7 Nieba gdzieś na Sacharze w świńskich podskokach wypierdata!!

Portret użytkownika misiek

Przewodniczący Rady Naczelnej

Przewodniczący Rady Naczelnej Ligii Muzułmańskiej RP, imam Yossuf Chadid udzielił kontrowersyjnego wykładu zebranym w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu. Wydźwięk jego słów jest przerażający. Oburzeni słowami muzułmańskiego duchownego odebrali to jako groźby pod adresem polskich chrześcijan.

Chadid podczas wykładu tłumaczył zasady współistnienia muzułmanów i chrześcijan, na ziemiach, gdzie to muzułmanie są silniejsi liczebnie. Oparł swoje słowa na Koranie i jego naukach.

Islamski duchowny przekonywał, że gdy islam zwycięży to wszyscy chrześcijanie (także ci w Polsce) będą płacić tzw. dżizję. Wygląda ona następująco: „niewiernym” stawia się ultimatum – układ w postaci płatnej ochrony życia (płatnej) – jednym słowem: dżizja, albo śmierć. Wizja rzezi przedstawiana jest jako odległe i ostateczne rozwiązanie w wypadku nieposłuszeństwa. Ostateczność kary śmierci za nieposłuszeństwo wcale nie odbiera jej makabryczności. 

caly artykuł na http://pikio.pl/pilne-imam-z-poznania-straszy-polakow-niewiernych-czeka-smierc-jesli-video/

Portret użytkownika cesio 47

do ixi Chyba myślisz o

do ixi Chyba myślisz o niemożliwym zintagrowaniu lewicy i prawicy. To nie jest rzecywista linia podziału. Prawdziwy podział to elita kontra naród. Elita jest  pochodzenia szlacheckiego a narod chłopskiego. Elita nigdy nie bedzie czuła jednosci z potomkami swoich parobków.Jednośc narodowa to mit użyteczny dla rządzących w każdej formacji politycznej.To długi temat i wymaga znajomości historii dlatego obcina sie naukę historii w szkołach Przemyśl to. PRZESZŁOŚĆ TO DZIS TYLKO TROCHĘ DALEJ

Portret użytkownika inzynier magister

to są dopiero początki ! jak

to są dopiero początki ! jak się rozpocznie wojna domowa od zwożenia islamistów to będzie strzelanina i mordy na szeroką skalę ! zgodnie z planem masona Pike o III wojnach swiatowych !!!

W tym wideo ks. Natanek powiedział o tym budynku co to się spalił w UK a wieże w USA wysadzili ! wysadzone wieże w USA to pierwszy raichstag a drugi sięwłaśnie zaczyna !!!

Atak nowych hitlerowców NWO ! - Natanek, Kowalski, Chojecki

https://www.youtube.com/watch?v=0XdX9Q2wDxc&t=45s 

Europejskim „elitom” spieszy się, by na całym kontynencie zapanował dobrobyt, tak jak na postępowym Zachodzie. Sęk w tym, że przejawiać ma się on w mnogości sodomickich praktyk oraz islamskim „ubogaceniu kulturowym” zabarwionym nutą krwawych zamachów. Cóż, w obliczu takiej oferty lepiej pozostać w „zacofanym zaścianku”, niż stać się prymusem. Martwym prymusem.Zapał środowisk liberalno-lewicowych, także tych z Polski, w ściąganiu na nasz kraj nieszczęścia w postaci niekontrolowanego tłumu imigrantów wyznających Allaha, musi budzić niepokój. Szczególnie, że tego typu rozwiązania są forsowane mimo wyraźnego sprzeciwu kierującego się rozumem i instynktem samozachowawczym społeczeństwa. Podobny opór widać na linii kulturowej, gdzie „postępowcy” usiłują zaszczepić w Polaku ideologię gender. Marsze dla Życia i Rodziny pokazały, że tradycyjne wartości mają się w naszym kraju całkiem nieźle, zatem i na tym polu rewolucjonistom łatwo nie będzie. http://www.pch24.pl/ubogacenie-za-cene-krwi,52630,i.html#ixzz4lHLCNzQS

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ixi

Najpierw niech się w Polsce

Najpierw niech się w Polsce prawica i lewica zintegruje. W USA do tej pory czarni i biali to dwie odrębne grupy ludzi.  Przez ostatnie kilkadziesiąt lat było tyle wojen i konfliktów i nigdy nie realokowano milionów uchodźców.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Lewuskom zawsze chodzi po

Lewuskom zawsze chodzi po głowie jedno i to samo. Z wypowiedzi wynika, że znudziło im się gejowanie w własnym gronie i tym razem chcieli by się też bzykać z księdzem i jego ministrantami.

Strony

Skomentuj