Jest reakcja MZ na informację, że amantadyna leczy COVID-19 - ZAKAZ SPRZEDAŻY!!!!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

7 grudnia informowaliśmy, że międzynarodowy zespół naukowców doszedł do wniosków, opublikowanych 1 grudnia na łamach „Nature Communications Biology”, że amantadyna jest przydatna w leczeniu COVID-19 i zaproponowali jej stosowanie jako „nowego” taniego leku, ponieważ jest łatwo dostępny i skuteczny w leczeniu tej choroby. Na reakcję ministra zdrowia Adama Niedzielskiego nie trzeba było długo czekać. Sądziliście, że ucieszy się i dopuści stosowanie amantadyny w leczeniu COVID-19? Nic z tego! Zakazał przepisywania leku pacjentom bez choroby Parkinsona i dyskinezy późnej u dorosłych.

 

 

„Artykuł 37azg ustawy „Prawo farmaceutyczne” wprowadzony pierwszą ze „specustaw covidowych” i przywołany jako podstawa prawna w obwieszczeniu ministra zdrowia, uprawnia wprawdzie ministra do ograniczenia ilości produktu leczniczego „na jednego pacjenta w danej jednostce czasu”, ale nigdzie nie upoważnia go do ograniczenia ordynowania i wydawania tego produktu w tych czy innych wskazaniach” – pisze na swoim blogu Jacek Sierpiński.

„Nie wiem, czy amantadyna wykazuje faktycznie pozytywne działanie jako lek na COVID-19. Badania w tym zakresie jak na razie trwają. Jak jednak widać, wielu lekarzy uważa, że może pomóc i przepisuje ją chorym na tę chorobę. A minister – zapewne w racjonalnej obawie, by nie zabrakło jej chorym na chorobę Parkinsona – próbuje zakazać realizacji takich recept. Próbuje zakazać lekarzom wybranego przez nich leczenia. I wygląda na to, że bez podstawy prawnej” – dodaje bloger.

Biorąc pod uwagę wyraźną korelację czasową między publikacją wyników badań amantadyny a obwieszczeniem ministra zdrowia, widać, że Adam Niedzielski nie chce zakończyć pandemii, jak stało się w Japonii po dopuszczeniu do leczenia COVID-19 inwemektryny, ale zamierza ją jak najdłużej podtrzymywać. Oficjalnie pod pretekstem troski o leki dla osób chorych na inne choroby.

Wcześniej minister zdrowia dopuścił stosowanie na ludziach nieznanego dotychczas eksperymentalnego preparatu terapii genowej, zwanej marketingowo „szczepionką” i przyrównywanego do prawdziwych szczepionek, aby jak najwięcej ludzi oszukać, ponieważ sytuacja jest nadzwyczajna i wymaga specjalnych środków, a zarazem blokował leczenie choroby amantadyną – lekiem znanym od dziesięcioleci, z powodu braku badań potwierdzających skuteczność w terapii COVID-19. Po nagłośnieniu sprawy w mediach, rząd łaskawie zgodził się na przeprowadzenie badań, ale wybrano do ich przeprowadzenia badaczy krytycznie nastawionych do amantadyny, a same badania, które mogłyby zakończyć się w miesiąc, są przeciągane z miesiąca na miesiąc.

 

Bill Gates wyraźnie powiedział w 2020 roku, że normalność nie wróci dopóki eksperymentalnym preparatem genetycznym nie zostanie „zaszczepiona” cała ludzkość.

 

I o to zapewne chodzi również polskiemu rządowi, który w dobie informacji o naturalnym wygaszeniu pandemii przez łagodnego i trzykrotnie bardziej zaraźliwego Omikrona, zachowuje się coraz bardziej panikarsko. Na niedawnej konferencji prasowej ogłoszono zaostrzenie obostrzeń stanu epidemii oraz zapowiedziano obowiązkowe „szczepienia” preparatem w badań klinicznych medyków, nauczycieli i wojskowych.

 

Rząd powinien wyrazić zgodę na przepisywanie leku, a obawiając się, czy wystarczy go dla pacjentów z innymi chorobami, doprowadzić do zwiększenia jego produkcji. Niestety – minister postąpił jak zwykle zgodnie z najczarniejszym scenariuszem – zakazem. Odmawianie pacjentom z COVID-19 leku uznanego za skuteczny w leczeniu tej choroby wygląda jak ludobójstwo z premedytacją. Czy stanie przed sądem?

Opracowanie: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Sierp.Libertarianizm.plDziennikmz.mz.gov.plNature.com
Źródło: WolneMedia.net

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Ruchomy Cel

"W razie, gdyby doszło do

"W razie, gdyby doszło do eskalacji negatywnego zachowania Policjanta wobec człowieka np. szarpania, zatrzymania i zabrania go do komisariatu z tego właśnie powodu, to taki funkcjonariusz naraża się na popełnienie następujących przestępstw tj. nadużycia uprawnień z art. 231§1 Kodeksu karnego, a nawet bezprawnego pozbawienia wolności, o którym mowa w treści art. 189 § 1 Kodeksu karnego.”

Portret użytkownika Prorocznia

już o tym pisalem.

już o tym pisalem.

na stronie mlodzilekarzerodzinni.pl z 2019 roku ( raport w pdf. trzeba wpisać w wyszukiwarke mlodzilekarzerodzinni amantadyna )  jest OFICJALENIE podana informacja czym leczyć grypę i wirusy w sezonie 2019/2020. Amantadyna jest jedym ze sposobów.

 

Co do zakazu. W umowie z Pfizerem jest napisane że Państwa zgadzają sie na ZAKAZ leczenia covida innymi preparatami niż tymi podanymi przez Big Farmę, i mają PILNOWAĆ by niczym innym nie leczyć, wprzeciwnym razie będą płacić wysokie kary.

 

Bardzo cenne video.

Zelenko po polsku

https://sp.rmbl.ws/s8/2/z/G/L/D/zGLDc.caa.mp4?u=0&b=0

 

 

 

 

Portret użytkownika Mojeimię44

To ciekawe, że szczepionka w

To ciekawe, że szczepionka w fazie eksperymentu medycznego została jednomyślnie uznana za ratującą nas przed grypą covid chociaż nie była przebadana a leki takie jak amantadyna, naringenina i hesperidin są odrzucane przez rządy.

Chociaż rozsądni lekarze w czasopismach medycznych twierdzą, że te leki działają lub mają potencjał by działać to inni lekarze pracujący dla big pharma podważają to i twierdzą, że ci pierwsi lekarze nie chcieli napisać tego co napisali albo że my ludzie źle rozumiemy tych lekarzy. Cyrki. Kłamstwo jak gówno coraz bardziej wypływa na powierzchnię. 

Moim zdaniem szczepionki mRNA są w jakimś stopniu okultystyczne dlatego, że zawierają fragmenty płodów i inne dziwne składniki. Dziwne  że ludzie nie zjedliby fragmentu płodu ale w formie zastrzyku przyjmą wszystko. SZOK!

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika baca

płody ludzkie są po to aby

płody ludzkie są po to aby wytworzyć po pierwsze alergię na dzieci, bo po "szczepionkach" zwierzęcych były alergie na różne zwierzęta jako że organizm broni się przed podanym szprycą białkiem obcym oraz po drugie aby na siłę ale "dobrowolnie" upodlić ludzi robiąc ich kanibalami...

kto normalny poza żydami zjadłby dziecko?

no kto taki?

dlatego potrzebują dobrowolnej zgody i dlatego napuszczają jednych na drugich, pracodawców na pracowników, nauczycieli na uczniów i tak dalej...

ignorancja to grzech...

śmiertelny więc ignoranci umierają albo zostaną gmo biorobotami...

 

Portret użytkownika Irmina Padman

Zobacz teraz Baca jak marnie

Zobacz teraz Baca jak marnie wylądowaliśmy na końcu my zwykli ludzie, kompletna klapa. Zaczipowani niewolnicy, bo to już nie ulega wątpliwości że oni to wszystko zrobią. Mają technologię i wprowadzą taki kurde ucisk jakiego świat nie widział odkąd istnieją narody na ziemi. Ale najpierw wielu pójdzie we woreczki. Bo jak podawali w teledyskach madonny że nie każdy wejdzie do nowego świata i wiele ofiar musi być po drodze. Wszystko wygląda bardzo smutno. Jak widac nawet nie ma dokąd uciekać.  Mam dosyć życia w tym polskim bajzlu, marzy mi się jakieś spokojne miejsce z dala od polityków i ich pomysłów na moje życie.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

A mówiłem ANARCHIZM To nie,

A mówiłem ANARCHIZM Smile To nie, musicie mieć but pana. Jako, że zawsze jestem o te kilka kroczków to przodu to mówię ci teraz, nie panikuj, bo system właśnie się sypie. To są agonalne ruchy przejedzonego pasożyta.

Portret użytkownika malina

Porozmawiaj  na ten temat z

Porozmawiaj  na ten temat z pisiorem, mam takich w otoczeniu i czasem testuję.

- To wszystko są kłamstwa opozycji, żadnych leków na Covid nie ma. - Rząd robi dobrze bo ludzie brali by niepotrzebne leki i się truli. - Rząd dba o  ludzi i dlatego są te obostrzenia.. - To jakie jest na to jest lekarstwo ? Trzeba się szczepić. A ciężko chorym w szpitalu  podają  respirator - A ty się zaszczepiłeś ?  Jeszcze nie ale zamierzam.

Z cyklu: rozmowy z PIS.em

Strony

Skomentuj