Jeśli Polacy nie wybiorą 10 maja Bronisława Komorowskiego czeka nas nowoczesny stan wojenny?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Od kilku dni w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat tak zwanej Operacji Kraj 2015. Ma to być coś w rodzaju Sejmu Niemego z 1717 roku, czyli na terytorium Rzeczpospolitej znajdą się obce siły zbrojne, których celem ma być zabezpieczenie drugiej kadencji obecnie panującego prezydenta.

 

Informacje na temat tego rzekomego stanu wojennego nowego typu pojawiają się już od kilku dni. Ma do tego dojść rzekomo 15 maja bieżącego roku. Na forach i blogach kolportowana jest informacja wedle której komendanci policji i inni urzędnicy państwowi wyższego szczebla, otrzymali już specjalne koperty z opisem "Operacja Kraj 2015". Ma to być rzekomo plan zapasowy na wypadek gdyby wybory poszły niezgodnie z planem.

Scenariusz jest podobno taki, że Komorowski zostanie ogłoszony prezydentem już po pierwszej turze wyborów i to bez względu na ich wynik. Władze obawiają się, że może to wywołać poważne zamieszki w kraju i dlatego planują w tym czasie ćwiczenia lub manewry obcych wojsk na terytorium Polski. Być może chodzi o to, aby w razie czego użyć ustawy 1066 i pozostać przy władzy.

Obecna ekipa rządząca nie może sobie pozwolić na przegraną w nadchodzących wyborach prezydenckich, a już w ogóle nie może przegrać wyborów parlamentarnych. Byłby to dla formacji rządzącej swoisty armagedon i wiele osób mogłoby po prostu pójść do więzienia. Dlatego wariantu z powtórką "sejmu niemego" nie da się wykluczyć. W obecnej Polsce wszystko jest już możliwe i nic nie dziwi.

 

 

Źródła:

http://gloria.tv/media/SxmCAgsTynf

http://pressmix.eu/2015/04/14/operacja-kraj-2015-czyli-stan-wojenny-bis/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika GiGi

Powiedzcie jak wy

Powiedzcie jak wy zapatrujecie się na obecnie najsilniejszego (w sondażach) bezpartyjnego kandydata Pawła Kukiza? Bo mi się już we głowie kręci. Czytam różne portale także te niszowe i dochodzę do wniosku, że już nie wiem co mam na ten temat myśleć. Jeszcze z 2 miesiące temu rożni ''antysystemowi'' pismacy hołubili go mówiąc, że on jest w stanie coś zmienić (było to wtedy gdy sondaże dawały mu 4proc.). Teraz jak jego wynik sięgnął 10 proc i więcej to znowu piszą, że jest on prowadzony przez służby, że populista i wogóle że jest taki sam jak wszyscy partyjniacy. Czyli że co? Antysystemowi kandydaci muszą miec poniżej 1proc. poparcia bo jak zdobędą większe poparcie to znaczy że są elementem układu? W takim razie nigdy się nic nie uda w Polsce zmienić.

Strony

Skomentuj