Jeśli opryski chemiczne nad naszymi głowami są faktem - nie można już tego zatrzymać

Kategorie: 

www.youtube.com
Naukowcy wciąż przekonują, że geoinżynieria jest najskuteczniejszym sposobem na walkę z globalnym ociepleniem. Poruszając ten temat raczej niechętnie wspomina się o negatywnych skutkach celowych oprysków naszej planety. Okazuje się, że zabawa ziemskim klimatem jest bardziej niebezpieczna niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

 

Dotychczasowe badania zdały się potwierdzać, że nawet w przypadku całkowitego wstrzymania emisji gazów cieplarnianych nie uchronimy się przed globalnym ociepleniem. Uczeni stwierdzili, że zmniejszenie stężenia dwutlenku węgla w atmosferze o 80% spowoduje iż ochłodzenie nastąpi dopiero za 1000 lat. Oznacza to więc że jakiekolwiek ograniczenia emisji gazów cieplarnianych nie przyniosą tak naprawdę żadnych pozytywów a jedyne co mogą zrobić to zniszczyć gospodarkę danego kraju.

 

Dlatego też naukowcy stwierdzają wprost, że najbardziej skutecznym sposobem na ochłodzenie ziemskiego klimatu jest geoinżynieria, czyli wykorzystanie samolotów do celowych oprysków. W ich skład znajdą się małe cząsteczki siarki lub metali, które spowodują większe odbijanie promieni słonecznych a to z kolei ochroni planetę przed wzrostem temperatury. Jednak pomysł, który według uczonych jest najskuteczniejszy, jest jednocześnie najbardziej ryzykowny.

 

Jak wynika z dokumentu opublikowanego w "Journal of Geophysical Research: Atmospheres", naukowcy z Ameryki Północnej, Europy i Japonii korzystali z wielu modeli komputerowych aby sprawdzić co się wydarzy, gdy ludzkość przez 50 lat będzie opryskiwać stratosferę cząsteczkami odbijającymi promienie słoneczne, tak aby przeciwdziałać wzrostowi CO2 o 1% rocznie, a następnie zatrzyma wszelkie działania geoinżynieryjne.

 

Model komputerowy ujawnił, że po zatrzymaniu oprysków dojdzie do nagłego wzrostu średniej globalnej temperatury, wzrostu ilości opadów na świecie oraz spadku ilości lodu morskiego. Według uczonych może dojść do sytuacji, w której ludzie przestaną ograniczać emisję gazów cieplarnianych, ponieważ dojdą do wniosku że same opryski rozwiążą problem globalnego ocieplenia.

 

David Keith z Harvard Kennedy School, który popiera geoinżynierię uważa, że gdyby doszło do nagłego zatrzymania oprysków, mogłoby to doprowadzić nawet do wojny pomiędzy krajami. W skrócie oznacza to tyle, że jeśli wprowadzi się geoinżynierię to nie będzie można już jej zatrzymać, natomiast jeżeli celowe opryski są "złym pomysłem" to najlepiej jest po prostu odejść od tych planów.

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika inż.mgr.dr.dr hab.prof. intel galak.

chemtrails

chemtrails dowody
https://www.youtube.com/watch?v=dVMHpQ_1Nxg
wiecej tez mozna przesledzic nagrań tutaj
https://plus.google.com/u/0/collection/EAi1S
 
Niestety wiekszośc ludzi zaprzeczajacych temu zjawisku, to nie żadni agenci, lecz zwykłe inteligentne imbecyle. Jak to pokazuje na powyzszych odpowiedziach, mozna pisać logicznie składnie a jednak byc ułomnym i zarazem odpornym na wiedze i fakty. W sumie niema co sie dziwć, drugie pokolenie które zostało zaszczepione szczepionkami z rtęcią juz ukazuje, jaka jest przepaśc miedzy elitą, a 7 miliardami trzody ....
 

Portret użytkownika ANTYreptus

Ale wam ciśnienie skoczyło,

Ale wam ciśnienie skoczyło, szybko się agenciki wk....cie jak was ktoś konkretnie ripostuje i proponuję popracować nad czytaniem tekstu ze zrozumieniem bo wasze odpowiedzi świadczą o tym, że nie rozumiecie czytanego tekstu i to nie jest wyzwisko ani zaczepka tylko to są fakty. Techniki też macie słabe bo zmienianie tematu i odwracanie kota ogonem to za przeproszeniem "babskie" metody ale widać na lepsze was nie stać. Pozostaje wam jedynie współczuć. Zmykam bo szkoda mi na was czasu zakłamańcy!!!

Portret użytkownika ANTYreptus

Głównym dowodem istnienia

Głównym dowodem istnienia tego diabelskiego procederu jest propagująca postawa znz i wściekłe ataki trolli-pseudosceptyków na ludzi świadomych a podszywanie się trolli pod kilkanaście nicków to tutaj norma. Post ten pewnie się nie ukaże ale zobaczymy:)

Portret użytkownika ANTYreptus

Jak to co propagująca?

Jak to co propagująca? Ogarnij się (choć to nie możliwe bo globalzbiry płacą ci za kwestionowanie faktów a dowodem tego jest twoja natychmiastowa reakcja!!!) a o czym jest ten artykuł i jakim tonie jest napisany? Tylko skończony ćwierćIntelektualista tego nie zauważy. Żal mi takich jak ty bo za współpracę z diabłem idziecie do piekła ale w sumie to miejsce dla takich jak ty - zdrajco ludzkości!!! Ciekawe czy przejdzie ten post...

Portret użytkownika ANTYreptus

No co tam agenturko, Kostki i

No co tam agenturko, Kostki i inni funkcjonariusze nie reagujecie? Teraz by się nie zbłaźnić do końca chwilę odczekujecie? Widać że szkolenia z adaptacji sytuacyjnej nie poszły w las ale i tak wszyscy dawno was zwietrzyli i są waszej działalności świadomi!!!

Portret użytkownika Santiago88

Zamiast imputować, mógłbyś

Zamiast imputować, mógłbyś zapytać o tę reakcję, a Ty już snujesz teorie.
Jestem moderatorem i dopuszczam bądź usuwam komentarze osób niezarejestrowanych - stąd ta moja szybka odpowiedź.
Tylko się nie popluj tym jadem, człowieku.
Jeżeli uważasz, że moderatorzy ZnZ będą puszczać tylko i wyłącznie wpisy, które są ZA jakimiś teoriami, które sa stronnicze, to zwróć uwagę na inne portale.
Staramy się dać ludziom wolność słowa, wypowiedzi. Komentarze, które godzą w drugiego człowieka są edytowane bądź usuwane - jednak niezawsze zauważone przez nas. 
Z drugiej strony nie możemy też ograniczać wypowiedzi mniej czy bardziej złośliwych. Mądry człowiek nie wdaje się w dyskusję z osobą, która ośmiesza, szkaluje rozmówcę - ponieważ nie musi nikomu niczego udowadniać na siłę ani przekonywwać do swojego punktu widzenia, a co równie ważne - nie oddaje ciosu, ale go ignoruje i idzie dalej.
Przecież kazdy komantarz świadczy przede wszystkim o jego autorze. Sam siebie pogrąża pisząc złośliwie, insynuując itd.
Teraz zastanów się, co Twój wpis świadczy o Tobie.

Portret użytkownika ANTYreptus

Nie było tam ani grama jadu

Nie było tam ani grama jadu czy złośliwości a jadynie rzeczowa wypowiedź a ponieważ nie masz jak inaczej mnie zanegować wypisujesz o jakimś popluciu się itp., ogólnie wypowiedź na poziomie zerowym. Wyjdź ze swego grajdołka i powiedz mi to w twarz a szybko to odszczekasz internetowy cwaniaku!!!

Portret użytkownika ANTYreptus

Jedyną waszą obroną przed

Jedyną waszą obroną przed prawdą i głosem ludu jest kasowanie niewygodnych postów, choć udajecie wielce obiektywnych. Ciekaw jestem czemu od 2ch godzin nie ma innych postów i jedynie atakujecie moje. Wszyscy wiemy dlaczego, bo to strona dezinformująca pracująca dla NWO. A jeśli nie to udowodnijcie to skoro tak bardzo domagacie się i lubicie dowody. Powodzenia.

Portret użytkownika John Moll

Heh, ja też jestem

Heh, ja też jestem moderatorem i nie ma na tej stronie czegoś takiego jak kasowanie niewygodnych postów Smile Powiem Ci szczerze, że wiele razy czytałem już takie teksty na ZnZ i byłem ciekawy po czyjej stronie leży prawda. Dopiero od niedawna jestem moderatorem i powiem Ci tylko tyle, że jeśli chcesz o coś oskarżać to lepiej miej na to przynajmniej jakieś dowody. To są poważne oskarżenia i to nie jest żadna zabawa.

Portret użytkownika 9009099090

ZnZ jak i bliźniacza strona

ZnZ jak i bliźniacza strona to za przeproszeniem zakłamane głano bazujące na taniej sensacji i naiwności czytelników. A co do kasowania niewygodnych postów to jest to FAKT! Czasami tu zaglądam jak i na bliźniaczą strone by obserwować pikujący w dół poziom merytoryczny przekazu jak i postów. Nieprawomyślne posty są kasowane albo ośmieszane przy czym atak ten ma wyglądać niczym wykonany przez zidiocaiłego gimbusa, a inteligętni inaczej dają się na to łapać. Znamy to chociażmy z Onetu. Prymitywna socjotechnika, próbujcie może kilku się na to złapie, podjudzanie i wjazd na ambicje są już tak oklepane jak kursy NLP dla naiwniaków którzy niepotrafią kontrolować nawet samych siebie. A dla ludzi obeznanych z tematem jest to widoczne jak na dłoni!

Portret użytkownika januszek

 Moim zdaniem do takiego a

 Moim zdaniem do takiego a nie innego poziomu strony przyczynili się i w dalszym stopniu przyczyniają się jej użytkownicy ,czyli osoby komentujące.Jasne że niektóre artykuły Admin pisze pod tzw."zamówienie społeczne",znając gusta użytkowników,bo to nabije ilośc postów,to wszakże jego prawo bo to jego strona,trafiają się wszelako i inne artykuły,niejednokrotnie o charakterze poznawczym.Nikt nie zna się na wszystkim,włącznie z Adminem więc jasne że blędów merytorycznych w jego postach masa,to są glównie tłumaczenia ze stron obcojęzycznych,można mając wiedzę w danym temacie próbować korygować.W przypadku tematu oprysków miała miejsce niestety taka historia że jej zwolennicy nie potrafili przytoczyć przekonywujących argumentów na jej poparcie,i nie potrafią w dalszym ciągu,natomiast wszyscy którzy mieli zdanie inne byli po prostu gnojeni.W ten sposób poległ m.in. Juszka bo brał to za bardzo emocjonalnie.Dobrze że w końcu moderatorzy dostrzegli ten problem i zainterweniowali.Jeśli kolega posiada argumenty za to proszę przedstaw je.Na zasadzie zdrowej wymiany poglądów,ktora może dać znacznie więcej obu stronom polemiki niż ciągłe poniżanie tej drugiej strony,być może ze ci którzy mają zdanie odmienne je zmienią.Socjotechnikę to stosują raczej zwolennicy tej teorii niż jej oponenci.

Portret użytkownika John Moll

"ZnZ jak i bliźniacza strona

"ZnZ jak i bliźniacza strona to za przeproszeniem zakłamane głano bazujące na taniej sensacji i naiwności czytelników."
 
Cóż mam poradzić, że strony się nie podobają? Przecież nie zmuszamy Cię żebyś tu zaglądał. Ja np. nie lubię Onetu i jak myślisz, co robię? Wchodzę i narzekam czy olewam? Co do kasowania niewygodnych postów - odpowiedź jest w moim wcześniejszym wpisie....

Strony

Skomentuj