Jeśli ktoś wziął już dwie dawki szczepionki na COVID-19 i sądzi, że nic mu nie będzie, to niech poczeka 48 tygodni…

Kategorie: 

Źródło: Internet

Artykuł ten powstał dla tych z ludzi, którzy wzięli już dwie dawki szczepionki na COVID-19, nic im nie jest i śmieją się z tzw. „foliarzy” i ich rzekomej głupoty. Na ich miejscu jednak wstrzymałbym się z podnieceniem i poczekał na efekty długofalowe. Są bowiem specjaliści, którzy ostrzegają, że prawdziwe skutki działania tych preparatów, mogą pojawić się dopiero za rok.

Doktor Lawrence Palevsky w swoich ostrzegawczych wystąpieniach sugeruje, że czas pojawienia się pełnych efektów przyjęcia szczepionki mRNA, z której wynikać będzie między innymi autoagresja układu immunologicznego, to 48 tygodni.

Wśród zaburzeń, które mogą pojawić się po tym czasie, naukowiec wymienia zapalenie płuc i niewydolność oddechową, uszkodzenia trzustki, uszkodzenia nerwów motorycznych, pojawienie się cukrzycy u zdrowych i zaostrzenie jej objawów u już chorych na tę chorobę. Według Palevsky’ego przyjęcie obu dawek szczepionki na COVID-19, może po upływie roku wywołać uszkodzenia 27 z 55 tkanek w ludzkim ciele.

Czy tak będzie? I czy stanie się to udziałem wszystkich? Trudno określić. Jednak od początku grupa naukowców, walczących z oficjalną narracją na temat pandemii, podkreśla, że szczepionki na COVID-19, to bomba z opóźnionym zapłonem i złudne jest myślenie, że skoro komuś teraz nic nie jest, to tak już zostanie.

Stąd do wszystkich kpiących z osób wątpiących, śmiejcie się póki czas, bo wkrótce możecie już nie mieć powodu.

 

Źródła:

https://www.brighteon.com/3ef68971-87ad-4ac5-9a1c-8552364d8ccd

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/04/dr-lpalevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Renegat

A na co zmarla? Żadnych

A na co zmarla? Żadnych dowodów na to że ma to powiązania że szczepionka. Jakieś informacje o stanie zdrowia pr,ed szczepionka  alergie itp. Równie dobrze pr,yczyna zgonu mogło być cokolwiek. Ludzie nie odwalajcie Mariany.

Portret użytkownika Kwiatek

Wychodziła z poradni po

Wychodziła z poradni po szczepionce,nie dotarła do drzwi,torsje itd. karetka zawiozła do szpitala gdzie po trzech tyg zmarła.....rozwalone miała serce spowodowane zakrzepem....coś jeszcze dodać?

Portret użytkownika Deekay

Dowodów ale wiarygodnych na

Dowodów ale wiarygodnych na te teorie spiskowe jest tyle co na to, że Ziemia jest płaska. Ci co się śmieją ze szczepionek będą mówić inaczej gdy dopadnie ich 4 fala. Ja jestem już po dwóch dawkach i ani trochę nie żałuję. 

Strony

Skomentuj