Jeśli ktoś wziął już dwie dawki szczepionki na COVID-19 i sądzi, że nic mu nie będzie, to niech poczeka 48 tygodni…

Kategorie: 

Źródło: Internet

Artykuł ten powstał dla tych z ludzi, którzy wzięli już dwie dawki szczepionki na COVID-19, nic im nie jest i śmieją się z tzw. „foliarzy” i ich rzekomej głupoty. Na ich miejscu jednak wstrzymałbym się z podnieceniem i poczekał na efekty długofalowe. Są bowiem specjaliści, którzy ostrzegają, że prawdziwe skutki działania tych preparatów, mogą pojawić się dopiero za rok.

Doktor Lawrence Palevsky w swoich ostrzegawczych wystąpieniach sugeruje, że czas pojawienia się pełnych efektów przyjęcia szczepionki mRNA, z której wynikać będzie między innymi autoagresja układu immunologicznego, to 48 tygodni.

Wśród zaburzeń, które mogą pojawić się po tym czasie, naukowiec wymienia zapalenie płuc i niewydolność oddechową, uszkodzenia trzustki, uszkodzenia nerwów motorycznych, pojawienie się cukrzycy u zdrowych i zaostrzenie jej objawów u już chorych na tę chorobę. Według Palevsky’ego przyjęcie obu dawek szczepionki na COVID-19, może po upływie roku wywołać uszkodzenia 27 z 55 tkanek w ludzkim ciele.

Czy tak będzie? I czy stanie się to udziałem wszystkich? Trudno określić. Jednak od początku grupa naukowców, walczących z oficjalną narracją na temat pandemii, podkreśla, że szczepionki na COVID-19, to bomba z opóźnionym zapłonem i złudne jest myślenie, że skoro komuś teraz nic nie jest, to tak już zostanie.

Stąd do wszystkich kpiących z osób wątpiących, śmiejcie się póki czas, bo wkrótce możecie już nie mieć powodu.

 

Źródła:

https://www.brighteon.com/3ef68971-87ad-4ac5-9a1c-8552364d8ccd

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/04/dr-lpalevsky-tumaczy-mechanizm-dziaania.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Cesio 47

Michał Piechowiak piszesz ..

Michał Piechowiak piszesz ...a polio. Coś chłopie przeoczyłes na swoim 50 calowym monitorze. W ub roku już w czasie plandemii WHO oficjalnie potwierdziło to co wszyscy myslący wiedzieli, że prawdziwa epidemia polio w Etiopii wybuchła po szczepionkach WHO w latach 70-tych. W TVP tego nie podali. W 1995-6 byłem w Addis Abebie i widziałem na własne oczy dziesiątki młodych ludzi pokreconych strasznie przez polio.Lokalki mówili już wtedy, że to pokłosie dobroczynności WHO. Na poboczu alei prowadzącej do lotniska stały ich dziesiątki prosząc o datek. Tego się nie zapomina. Niestety nie zrobiłem zdjęcia, ręka nie miała siły sięgnąć po aparat w obliczu takiej biedy i nieszczęścia, do dziś żąłuję ale nie przewidziałem, że będe musial dyskutować z Piechowiakami.

Portret użytkownika kolo21

To sa jaja czy co? Admin ty

To sa jaja czy co? Admin ty nie przesadzasz z tymi reklamami? Zwijam i zwijam i zwijam stronę a banerów reklamowych przybywa. 95% strony zajętej przez reklamy. A żeby napisać komentarz to muszę wyłączyć adblocka. To strzał w kolano dla tego portalu.

kolo21

Portret użytkownika Trevor

A za rok imć profesur wydłuży

A za rok imć profesur wydłuży czas oczekiwania na te skutki do lat dwóch... przypominam tylko, że medycy byli szczepieni już ponad pół roku wstecz u nas w kraju. Za granicą w stanach już 7-8 miesięcy stuknie. Płaskoszczepionkowcy antylgbt już dajcie spokój z tą farsą...

Portret użytkownika malina

Warto poczytać media głównego

Warto poczytać media głównego ścieku:

Tytuł: będzie więcej zachorowań na choroby nowotworowe. Treść: w obliczu pandemii koronawirusa wiele osób zapomniało o innych chorobach, także nowotworowych. Spadki zgłaszalności na badania sięgają nawet 40 proc. w stosunku do poprzednich lat. Dodatkowo dużym problemem jest brak dostępności badań, specjalistów, dłuższe kolejki niż zazwyczaj itp. Konsekwencją będzie zapewne w nadchodzącym czasie wzrost zachorowań na nowotwory, niestety mogą to być przypadki już zaawansowane  (/koniec wypowiedzi).

Czyli tłumacząc na nasze: -oni już wiedzą co będzie i przygotowują do tego opinie publiczną. Charakterystyczny jest ton tej narracji z której wynika  że winni są.. sami pacjenci którzy nie zgłaszają się na badania.  Drugim winnym jest jak zwykle koronawirus, długie kolejki i brak specjalistów. 

Portret użytkownika KRNABRNY

Zauważyłem, że wiele osób

Zauważyłem, że wiele osób oskarża innych o głupotę w związku z tym, że biorą lub nie biorą tych preparatów. Wydaje się jednak, że takie oskarżenia są bezpodstawne i jest to bezsnsowne ubliżanie sobie nawzajem.

Ja przykładowo poświęciłem wiele czasu na ten temat i mogę stwierdzić kilka pewnych faktów.

1. Nikt nie wypowiedział się oficjalnie na temat budowy owego wirusa i czym on jest. Co prawda udało mi się dobrać do syntezy z jakiegoś amrykańskiego uniwersytetu, ale otrzymałem to z drugiej ręki od znajomego chemika. Jest to dokument wewnętrzny, gdzie jasno określa się jedynie że to kolejna mutacja SARS

2. Kiedy chciałem dowiedzieć się jak są skonstruowane preparaty do szczepień, okazało się że wszystkie chronione są za patentami, zatem w zasadzie nikt nie wie co tam w środku jest.

3. Szukając kwestii prawnego zabezpieczenia biorców , dowiedziałem się tylko, że nikt nie bierze odpowiedzialności za efekty działania.

Zastanówcie się, jak w takim klimacie można prowadzić jakąkolwiek rzeczową rozmowę, jeśli nie posiadamy żadnych danych?

Wydaje się ze ta sytuacja była świadomie, właśnie w ten spaób zorganizowana.

Portret użytkownika Tarcza Tolimana

Poliński rząd, jak teraz

Poliński rząd, jak teraz nawet WHO, planują zaszczepić większość.....do końca lata tego roku. Kiedy połączymy ten fakt z podejrzeniami niektórych lekarzy odnośnie potencjalnie gwatłownych reakcji zaszczepionych na kontkat z "dzikim wrusem", skutkującym ilością zgonów nawet do 20% z tą informacją, to wszystko staje się jasne. Na jesieni zaczną pojawiać się dzkie wirusy wskutek sezonu infekcyjnego, więc chcą zdąrzyć przed jesienią....Trzeba obserwować, co się będzie wówczas działo. Jeśli by doszło do takiego zdarzenia, wówczas media oglosiłiby to mianem "Covid-21", czyli było by to zbieżne ze scenariuszem kanadyjskim, tylko z trochę opóźnionym grafikiem, jak to zawsze przy wszelkich projektach bywa.

Strony

Skomentuj