Jeffrey Epstein rzekomo próbował szantażować Billa Gatesa w związku z romansem z młodą Rosjanką

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

Zgodnie z raportem opublikowanym przez Wall Street Journal (WSJ), Jeffrey Epstein, skazany za przestępstwa seksualne, groził ujawnieniem pozamałżeńskiego romansu Billa Gatesa, współzałożyciela Microsoftu, z rosyjską brydżystką Milą Antonową.

 

Źródła zaznajomione z tą sprawą poinformowały „Journal” o korespondencji, która miała miejsce między Epsteina a Gatesem. Epstein, po dowiedzeniu się o romansie Gatesa, groził, że zwróci mu koszty czesnego, które początkowo pokrył dla Antonovej, związanego z uczęszczaniem przez nią do szkoły programowania. Wiadomość ta nadeszła po tym, jak Gates odrzucił propozycję przyłączenia się do wielomiliardowego funduszu charytatywnego, który Epstein próbował założyć.

 

Gates poznał Antonovą w 2010 roku, kiedy miała rzekomo 20 lat, i zaczął z nią grać w brydża. Biorąc pod uwagę reputację Epsteina ten wiek może budzić wątpliwość. Wiadomo, że organizował on dla swoich klientów nieletnie dziewczyny, które stawały się jego prostytutkami i współżyły z jego klientami na specjalnej wyspie należącej do Epsteina.

 

Antonova planowała stworzyć firmę specjalizującą się w samouczkach brydża online i szukała funduszy na ten cel. Została przedstawiona Epsteinowi przez bliskiego doradcę Gatesa, Borisa Nikolica, aby zdobyć wsparcie finansowe dla jej inicjatywy. W listopadzie 2013 roku, Antonova i Nikolic spotkali Epsteina w jego rezydencji w Nowym Jorku, gdzie przedstawili plany zebrania funduszy. Mimo to Epstein ostatecznie nie zdecydował się na inwestycję w ten projekt.

W pewnym momencie Epstein sfinansował jednak czesne Antonovej niby za naukę w szkole programowania, podkreślając, że jego decyzja była wynikiem zamożności i chęci pomocy innym. Jednocześnie Epstein starał się o założenie swojego funduszu charytatywnego, który miał służyć odbudowie jego reputacji po zmuszeniu do zarejestrowania się jako przestępca seksualny w 2008 roku. Według dokumentów, o których mowa w raporcie WSJ, fundusz był uzależniony od wsparcia firmy Gatesa.

 

Epstein w swojej korespondencji z JP Morgan próbował uchodzić za bliskiego doradcę Gatesa, pomimo braku potwierdzenia tych powiązań ze strony Gatesa. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez WSJ, Epstein wysłał e-mail do Gatesa w 2017 roku, grożąc ujawnieniem romansu i domagając się pieniędzy za wykształcenie Antonovej.

 

Dwa lata później, w 2019 roku, Epstein został oskarżony przez prokuratorów federalnych o handel seksualny nieletnimi i spisek w celu handlu seksualnego. Zmarł kilka miesięcy później w areszcie, w wyniku rzekomego samobójstwa.

 

Źródła:

https://www.theguardian.com/us-news/2023/may/21/jeffrey-epstein-extort-bill-gates-extramar...

https://www.forbes.com/sites/anafaguy/2023/05/21/jeffrey-epstein-threatened-to-expose-bill...

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Pani Janina

Pan gatesik należy do elity

Pan gatesik należy do elity zboczeńców światowych, oni oddają po kryjomu hwałę szatanowi i jego sługom , urządzają obrzydliwe rytułały bo ich bożek rząda coraz więcej krwi. Oczywiście "wykształcony" przez popleczników gatesów poloczku dla ciebie to tylko teorie spiskowe.

Portret użytkownika axell69

"

"Chociaż handlarz dziećmi Jeffrey Epstein rzekomo nie żyje od prawie czterech lat, jego nazwisko wciąż jest w codziennych nagłówkach, nawet w mediach głównego nurtu. Dlaczego? Ponieważ globalistyczne imperium niewolników prawdopodobnie upada.

W tym tygodniu w odcinku sagi Epsteina Deutsche Bank zgodził się zapłacić ofiarom Epsteina 75 milionów dolarów, aby uniknąć procesu i dalszej negatywnej kontroli właśnie wtedy, gdy proces sądowy przeciwko największemu amerykańskiemu bankowi JP Morgan Chase się rozgrzewa.

Po tym, jak największy niemiecki bank Deutsche nie zdołał przekonać sędziego federalnego Jeda Rakoffa z Drugiego Sądu Okręgowego w Nowym Jorku do wycofania sprawy, zawarł ugodę. Sędzia nie chciał oddalić sprawy Deutsche na tej podstawie, że:

[Epstein] poprosił Deutsche Bank o radę, jak zorganizować swoje wypłaty, aby uniknąć powiadomienia… i był chroniony przez Deutsche Bank w zakresie nieskładania raportów o podejrzanej aktywności."

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/05/najnowsze-rewelacje-epsteina-ujawniaja-rozpadajace-sie-imperium-pedo-mafii-chazarskiej-rothschilda-cze...

 

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Medium

Światy subtelne nie podlegają

Światy subtelne nie podlegają ograniczeniom materialnym. A zresztą to i tak tylko marionetka systemu.

No ale jest masa ludzi realnie wierzących, że młodociany ongiś zespół Billa Gatesa realnie stworzył Windows i resztę programów do obsługi systemu okupacji ekonomicznej. I może ten artykuł jest właśnie po to, by włączyli myślenie?

Portret użytkownika 3plabc

Śmierć Epsteina

Śmierć Epsteina prawdopodobnie uszczęśliwiła połowę światowego establishmentu i wszystko co wiedział, zabrał ze sobą do grobu... od podsyłania małolat znajdą sobie innego alfonsa, pieniądze na to dla nich to jak drobne dla dziecka na lizaka. Zresztą nic tak samopoczucia zapracowanych i zamożnych "mężczyzn sukcesu" nie leczy, jak pełne życia młode dziewczyny..... może bez wzniosłych uczuć, ale ze sponsoringiem.... hehehe.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika axell69

Poważny artykuł   o bardzo

Poważny artykuł   o bardzo powaznej   sprawie dotyczącej   zasobów  ludzkich w tzw,  sządach   , minusy  mnie  nie interesują  plusy też nie ,  fakty to fakty  i nie ma z nimi  co dyskutować  ,   a to co wyczytacie w tym tekście o  nierządzie  chamerykańskim  znajdziecie  w  swoim    , własnym,   wiem  że większość wie   ale   to  dopiero początek  tego   schematu    -   ja po zapoznaniu się z  tym artem   straciłem na chwilkę    słowiańską  moc   , następonie  zrozumiałem że  to dopiero początek naszej wspólnej  pracy nad  uporządkowaniem  naszej zagrody 

PS 

Pierwszego minusa  ,  którego mam oczywiscie w dupie :   zaliczyłem z farmy Inschtalatora    ,  jest tak gdyż  oni  , ci w czarnych sukniach plus koloratka  chcieli by  , by ich dozgonna  jasność panowała  na wieki wieków   itd   

wstęp 

"Ten esej zawiera listy Żydów zajmujących stanowiska w rządzie federalnym USA, wraz z towarzyszącą im dyskusją na temat zakresu i charakteru kontroli, jaką Żydzi posiadają i sprawują nad polityką wewnętrzną i zagraniczną USA. Informacje tutaj są prezentowane w nadziei, że dadzą czytelnikom lepsze zrozumienie sił społecznych kształtujących nasz świat."

https://www.bluemoonofshanghai.com/politics/11353/

kto ma powody   by się bać  niech nie klika  , kto ma powody by się  nie  bać   o Naszą Polskę  niech  czyni swoja powinność  ,  a kutas to zawsze będzie kutas   i zapoda  minusa  - i jemu też c**j w co bądź 

Ps 

znajdujemy sie od wieków   miedzy młotem   a kowadłem . Młot jest prawdziwy  a kowadło masywne  , piąta kolumna   jest tym czego  nie umieliśmy zrozumieć  ,  piąta jest  bo jest szósta   i siódma  i kolejna oraz  czwarta    też czeka   w kolejce a kolejka   długa , jak za Peerelu  za papierem w kiosku ruchu . Stoją czekają    sapią  i pocą się ,bo się denerwują , kto by niechaciał  na darmową  kasę rzucić się jak hiena  na  padłego zwierza. Tak było z !!! filarem   tak jest z  ZUSem  i tak dzieje się z naszymi podatkami , wyprowadzają nasze dobrodziejstwa  kiedy chcą i jak chcą  i gdzie   chcą . Czy o tekem Polskę  , drugą Japonię , drugą Irlandię  my  walczyliśmy ??

Zapomnieli my wszyscy , tylko ja nie ,   o tym ze dobrostan  kraju zależy od  dobrostanu   obywatela !!

Kłócimy się   wszyscy  na kazdym kroku , o nic !! , jednak to się dzieje   każdego dnia  i nocy  ...wciąż i ciągle 

Wyeleminować  z  tego portalu   skubańców  podszywających się  pod nas  .......   hennnn do Zagubinowa  

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Portret użytkownika axell69

Epstain Gates  i Rosjanka -

Epstain Gates  i Rosjanka - jakie  cudowne połączenie  nieszczęścia  , cały świat   zwariował    ,  zwariował nie od szczepionek i covida   mordującego miliony  , zwariował    od narracji    powielanej   szydowskim zwyczajem   , to my Polacy   mamy polskie Obozy  Zagłady , to my   braliśmy idział w  eksterminacji   iluś milionów   wybranego ludu  - w prasie tym czasem  . próba   wciągnięcia   Bila w  romans   z Rosjanką    którą uratował ten co już  zdechł   (niby)   

Jakie to wszystko jest   banalnie proste i oczywiste że aż dech zapiera taka nieszczęsliwa  niefortunność   tych  którzy  nam  zgotowali koniec świata     za  elektroniczny pieniądz CBDC  .....

Admin , co z nami  będzie ??  sądzę  że  nie kto inny ale ty już wiesz 

i kto ciebie   wtedy poczyta  gdy wszyscy padniemy  od tej  narracji  szydowskiej i szumu etertu   jak w onecie  wp  i innych interiach ??

„Dopóki nie staną się świadomi, nigdy się nie zbuntują, a dopóki się nie zbuntują, nie mogą stać się świadomi”.
-George Orwell, 1984

Skomentuj