"Jedyna prawdziwa droga prowadząca do wolności poprzez stałą normalność" !

Kategorie: 

Źródło: internet

Większość świadomych Polaków zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje w przestrzeniu medialnej "ułudy kowidiańskiej". Za chwilę, gdy rozpoczną globalną akcję tzw. "czwartej fali 233", będziemy świadkami kolejnego faszerowania "kowidian" informacjami o końcu świata, milionach zakażeń, ale i o zaletach wstrzyknięcia sobie, dobrowolnie albo pod przymusem, nieznanych genetycznych substancji.

Jak informuje w znakomitym, dołączonym tu programie, redaktor Sommer, w Izraelu dochodzi do logicznych absurdów: Gazeta Israel Times informuje, albo wmawia Izraelczykom, że genetyczne "szpryce pomagają dzieciom w łonach matek" !

Co oznacza "pomagają dzieciom w łonach matek" pozostaje tajemnicą, może chodzi o jakiś ukryty przekaz "neomaltuzjański" ?! Tego wykluczyć nie można. Jednak Izrael i ichnie służby "medyczne" przebijają służby niemieckie ! We wspomnianym programie jeden z redaktorów, na stałe mieszkający w RFN, opisuje wyczyny "niemieckich Horbanów".

Doszło już do tego, że wspomniani niemieccy zachwalacze "szpryc" rozsyłają ulotki, w których piszą następujące zdanie: "Jedyna prawdziwa droga prowadząca do wolności poprzez stałą normalność (niem. "noje normalitet")" - zapewne chodzi o to, że "niemieccy horbanowie" chcą dzięki wstrzyknięciu szprycowemu osiągną "stałą normalność", bo normalność sprzed pandemii nie jest normalnością, jedyna normalność, to "stała normalność szprycowa", uzyskiwana poprzez ciągłe wstrzyknięcia ! Nie można uzyskać normalności, zwłaszcza stałej, jeśli stale nie wstrzykują...

Aż strach pomyśleć co się będzie działo już za chwilę w Polsce, bo przecież wiadomo, że to co się wyprawia w Niemczech, jest bardzo szybko wdrażane w naszym umęczonym kraju... Zapraszamy do obejrzenia wspomnianej audycji, do póki jeszcze można ją obejrzeć.

Ozdyk, Sommer: Czy oni wszyscy biorą w łapę? Szpryc katastrofa w Izraelu!

https://www.youtube.com/watch?v=zLP4MsKRheQ

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Widzę magister , że masz

Widzę magister , że masz "wiele do powiedzenia" - pięć komentarzy pod własnym tekstem ... nie licząc wtórnych osobowości . Może jednak zamiast ilości przestawiłbyś się na JAKOŚĆ - rezygnując jednocześnie z głupich fotomontaży co ? 

Że też kary na to nie ma .. 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj