Jean-Claude Juncker poucza prezydenta elekta Donalda Trumpa

Kategorie: 

Jean-Claude Juncker - źródło: 123rf.com

Eurolewacy są jednak niereformowalni. Nie dość, że byli tak pewni zwycięstwa swojej koleżanki Hillary Clinton, że w trakcie kampanii obrażali jej kontrkandydata nominowanego przez Republikanów, Donalda Trumpa, to teraz jeszcze po jego sensacyjnej wygranej, zaczęli go pouczać, sugerując, że muszą go nauczyć czym jest Europa. Doprawdy trudno sobie wyobrazić gorsze rozpoczęcie wzajemnych relacji niż to, które zaprezentowali zaskoczeni lewacy z Donaldem Tuskiem i Jean-Claude Junckerem na czele.


Najpierw popisał się Tusk, który jeszcze przed wyborami ironizował, że jeden Donald w zupełności wystarczy. Teraz kiedy jest dwóch, powstaje pytanie, który powinien zniknąć. Dla światowego lewactwa wybór Donalda Trumpa na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych, jest wielkim ciosem. Teraz na stanowisku prezydenta najpotezniejszego kraju świata stoi człowiek, który publicznie wątpi w zmiany klimatu nazywając je "chińskim oszustwem".

"Będziemy musieli nauczyć Trumpa czym jest Europa i jak działa" - powiedział szef Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker

Okazuje się, że nasi niewybrani demokratycznie przywódcy w UE, niczego się nie nauczyli po Brexicie i nadal są arogantami, przeświadczonymi o własnej wyższości. Z takiej pozycji Juncker poucza Trumpa mówiąc, że szkoda mu czasu aby "czekać dwa lata zanim pan Trump objedzie cały świat ze swoim tournee".

 

Szef Komisji Europejskiej oświadczył dodatkowo, że chce się dowiedzieć co będzie dalej z negocjowanym potajemnie traktatem o wolnym handlu TTIP. Wiadomo przecież, że Trump krytykował nie tylko TTIP, ale i NAFTA, czyli traktat o wolnym handlu w Ameryce Północnej. Dodatkowo Juncker oświadczył, że trzeba wyjaśnić co dalej z NATO. Eurokrata oświadczył, że to musi być wyjaśnione w ciągu następnych kilku miesięcy.


 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Konfederacja Słowiańska

„A ponieważ dzisiejsze

„A ponieważ dzisiejsze kierownictwo Niemiec całkowicie podlega finansistom, Hilarii Clinton, podobnie jak i Bruksela, to z tego powodu ustalenia co do tego, gdzie będzie przebiegać granica pomiędzy strefą Berlina i strefą Moskwy, będą zapadać w rezultacie porozumień między Trumpem i Putinem.” (Michał Chazin, współpracownik Dugina).
Zob.: Michał Chazin: Trump i Putin podzielą świat http://polski.blog.ru/222835267.html

Portret użytkownika Kimbur

Junker uważa, że 2 lata są

Junker uważa, że 2 lata są konieczne aby wprowadzić Trumpa w tajemnice dotyczące zarządzania światem, które to skryte są przed zwykłymi obywatelami a nawet przed kandydatami na prezydenta SZA. Junker daje znać, że on te tajemnice zna i działa zgodnie z tajemnicami. Są to więc ciemne tajemnice, związane z planem wybicia zwyklych obywateli!

Portret użytkownika Q090090

niepełnosprawy admin albo

niepełnosprawy admin albo inny jonny usuwa moje komentarze, więc zapodam jeszcze raz

"chciałbym widzieć taki obrazek: - 1000 tęgich kibiców lubiących się napier&@lać, wpada do tego euro kołchozu i napierdala nimi wszystkimi aż latają jak kukły pod sufit"

typowy polak

 

Portret użytkownika NS69

Ordynarny ale jednak dobry

Ordynarny ale jednak dobry scenariusz na polską komedię... wyobraziłem sobie strach w oczach tych pajaców...i dialogi : dawać mi tu tego Klunkiera i razem z Volksdeutschem na taczkę, i szukać blondyny, może Korwin ją widział...szefie przyjechała miejscowa policja, wpuścić i prać czy wyjść i wpierdal na zewnątrz.

Portret użytkownika Eva11

a tam juz bys zobaczyl ...

a tam juz bys zobaczyl ....juz wszystko zostalo w tyle ...

chyba ,ze cofnal bys sie o 20 lat do tylu ..wtedy to moze ci kibice cos by poradzili ,

teraz to jedynie miesniaki na sterydach i dodatkach ,stara gwardia przyglada sie z politowaniem...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj