Jasny spiralny obiekt zaobserwowany w Mongolii

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Jasny spiralny obiekt zaobserwowano w co najmniej trzech prowincjach Mongoli. Na nocnym niebie wyglądało to zupełnie niesamowicie. Mongolskie sieci społecznościowe zapełniły się nagraniami i zdjęciami tego fenomenu.

 

Tego typu spirale są obserwowane od czasu do czasu w różnych miejscach świata. Zawsze wywolują liczne komentarze ze względu na wyjątkowo niezwykły kształt. Niektórzy sugerują, że to zjawiska paranormalne, ale wytłumaczenie tej anomalii może być zupełnie przyziemne.

Okazuje się, że spirale na niebie to najczęściej rezultaty wystrzelenia rakiet kosmicznych. Po prostu kręcą się tak odrzucone stopnie rakiety. Gdy wystrzelenie odbywa się wieczorem pewny jest taki spektakl. W przeszłości takie spirale widywano już w Izraelu czy w Bułgarii ale również w wielu innych krajach świata. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Okazuje się, że spirale na

Okazuje się, że spirale na niebie to najczęściej rezultaty wystrzelenia rakiet kosmicznych

A w pozostałych przypadkach?

 

Po prostu kręcą się tak odrzucone stopnie rakiety

 

Kręci to się adminowi w głowie po wczorajszym...

Skomentuj