Jasny błysk rozświetlił niebo nad Sajanogorskiem

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niemal całą południową Chakasję i Kraj Krasnojarski rozświetlił jasny błysk, podaje Chakasja Inform. Informowaliśmy o tym wcześniej, ale w sieci pojawia się coraz więcej filmów, dokumentujących to zdarzenie.

 

 

Według Ministerstwa Środków Nadzwyczajnych Federacji Rosyjskiej ok. godz. 18:50 (czasu lokalnego) w południowych regionach Republiki Chakasja zaobserwowano na niebie świetlisty obiekt latający - prawdopodobnie meteor.

 

Ciało niebieskie spłonęło w gęstych warstwach atmosfery. Zdarzeniu towarzyszył jasny błysk i charakterystyczny dźwięk. Wydarzenia na pewno nie należy wiązać z upadkiem statku kosmicznego, co sugerują niektórzy mieszkańcy ww. regionów.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Pantałyk

OLAĆ ciepłym moczem te ich

OLAĆ ciepłym moczem te ich zagrywki i scenariusze powstałe na łamach miałkich filmów i gier! My mamy swoje życie, swoje potrzeby i swoją wizję na przyszłość tej planety. I to bez nich i ich chorych i ciągle tak samo przewidywalnych gierek. W ogóle o tym nie myślcie ludzie, a wtedy gówno wielkie nam zrobią.

Portret użytkownika MiamiVibe

Coraz więcej takich zjawisk,

Coraz więcej takich zjawisk, moim zdaniem jest to niepokojące i zauważyłem wspólną cechę tych błysków i meteorów do fabuły kilku dużych gier komputerowych. Schemat fabularny w nich jest ten sam: ogromne zagrożenie z nieba w skali globalnej, któremu też towarzyszy masa meteorów i zjawisk błyskowych > następnie okazuje się, że powstrzymać to może tylko osoba o nadnaturalnych mocach (mesjasz), w trakcie gry jednoczy on rasy/państwa występujące w grze, które wspólnie pokonują zagrożenie i następuję NWO. Oto kilka przykładów gier, gdzie najlepiej to widać (wszystkie wysokobudżetowe, aby trafiły do jak najwiekszej liczby odbiorców):

Dragon Age: Inkwizycja

Diablo 2 oraz 3

Starcraft 2: Heart of the swarm oraz Legacy of the void

Wiedźmin 3

Mass Effect 3

Jest ich więcej, ale nie pamiętam już. Wydaje mi się, że programują na coś ludzkość, może na jakiś fałszywy atak z kosmosu obcych ras. Poza tym jest ogromny wysyp filmów science fiction oraz filmów dokumentalnych o obcych rasach.

Skomentuj