Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział, że ludzie, będą bali się oddychać

Kategorie: 

Źródło: collage

Najpopularniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski już od wielu lat ostrzega Polaków przed nadchodzącymi katastrofami, a nawet pomaga policji w odnajdywaniu osób zaginionych. Podczas niedawnego wywiadu udzielanego telewizji internetowej STUDIO - VTV1 sam Jackowski przypomniał o jednej ze swoich starszych przepowiedni z 2015 roku. Okazuje się, że całkiem precyzyjnie (z perspektywy dzisiejszych wydarzeń) ostrzegał on, że: „Polacy będą bali się oddychać”.

Podczas gdy praktycznie co roku opowiada on o kolejnych oznakach nadchodzącej wielkiej wojny, która zmieni cały świat, ostrzeżenie tego typu nie pojawiało się nigdy przed ani po 2015 roku. Pojawiła się ona podczas wywiadu dla telewizji internetowej tagentv, która pytała Jackowskiego o ważne wydarzenia nadchodzące w 2016 roku. Jasnowidz w klasyczny sobie sposób znów opowiadał o zbliżającym się konflikcie zbrojnym jednak nagle zaczął opowiadać o swojej rozmowie z córką.

 

Zgodnie z jego historią, rozmowa miała miejsce krótko po tym gdy Jackowski przewidział kryzys finansowy z 15 września 2008 roku, który został przez niego wskazany z dokładnością co do dnia. Córka jasnowidza pytała się go do czego to wszystko prowadzi, na co ten stwierdził że do wielkiej wojny, a później ostrzegł ją że w niedalekiej przyszłości „Polacy będą bać się oddychać powietrzem”. Oto jego dokładne słowa:

„Wiesz co Monika, coś ci powiem… Pamiętaj, że w Polsce się właściwie nic nie stanie. Ale pamiętaj jedno. Ludzie, będą bali się w Polsce oddychać.”

Krzysztof Jackowski w nagraniu z 2016 roku twierdził, że sam nie rozumiał dlaczego uważał że dojdzie do jakiejś niezidentyfikowanej katastrofy, której rezultatem będzie strach przed oddychaniem. W dalszej części wywiadu jasnowidz opowiadał o tym, że ostrzegł swoją córkę, aby pozostała w Polsce. I zaznaczył, że jeśli musiałaby ona uciekać gdziekolwiek najlepiej aby udała się w stronę Bułgarii albo Węgier.

Źródło: Wikipedia, Grzegorz Gołębiowski

Sam Jackowski nie wiedział dlaczego skierował swoją córkę akurat w ten rejon świata, jednak przypomnijmy, że spodziewał się on wojny. Co za tym idzie zbliżanie się do Bliskiego Wschodu, który stanowi potencjalny zapalnik wojny wydawało się absurdalne. Jednak w dobie dzisiejszego kryzysu spowodowanego koronawirusem, patrząc na mapkę zachorowań, zarówno Bułgaria jak i Węgry to kraje o śmiesznie niskim wskaźniku zakażeń. Pod tym względem, są one bezpieczniejsze nawet od Polski, która w porównaniu do skali kryzysu dostrzegalnej w państwach Europy Zachodniej, jest w naprawdę dobrej sytuacji.

 

Oczywiście dopatrywanie się w tej starej przepowiedni ostrzeżenia przed trwającą obecnie pandemią może być jedynie życzeniowym myśleniem. Jest to tym bardziej wątpliwe wyjaśnienie, że zestaw przepowiedni na 2020 rok udostępniony na oficjalnym kanale Jackowskiego nie sugerował, że dojdzie do realizacji tej predykcji. Sceptycy uważający więc te przepowiednie za ślepy strzał, mają co do tego pełne prawo.

 

Jackowski ma na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni, takich jak choćby zestrzelenie ukraińskiego samolotu pasażerskiego nad Ukrainą (co przewidział jeszcze w 2009 roku), rozpoczęcie bombardowań Syrii przez Stany Zjednoczone no i oczywiście wspomniany już wyżej kryzys gospodarczy, który zgodnie z jego przewidywaniami rozpoczął się w połowie września 2015 roku.

 

 

Jego zdolności są więc dość imponujące, co w dalszym ciągu nie zmienia faktu, że do tej pory nadejścia III wojny światowej nie zgadł nigdy. Jeśli wspominamy o jego sukcesach to nie wolno również zapomnieć o spektakularnych pomyłkach takich jak zapowiedź upadku Unii Europejskiej z 2017 roku lub zjednoczenia się Sejmu które miało mieć miejsce w wyniku jakiejś narodowej tragedii. O tym co myślicie o tej odkopanej przepowiedni Jackowskiego i czy faktycznie opowiadała o rozgrywających się właśnie wydarzeniach, zadecydujcie już sami.

 

Fragment o którym mowa pojawia się w okolicy 14 minuty

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Irman z Polonisza

Klasyka   Jasnowidzenia 

Klasyka   Jasnowidzenia  wspolczesnego    u  kultowego poliniackiego"geniusza"  ...sluzbowa Zona... i  Kasa  Fiskalna ....kolo taryfikatora Uslug !!!    Widzial co Nadchodzi .....ale sie Sam i bliznich ....nie zabezpieczyl  ....   biadoli i  utyskuje....... nad uciazliwosciami   terroru .

Noe ....okazal wiecej Rozsadku   ....albo Wiedzial  w przeciwienstwoie do  wygibasow myslowych Serwowanych  gromkim Glosem wieszcza ...narodu skundlonego.

Portret użytkownika Ftaq

nie wiem czemu, ale zawsze

nie wiem czemu, ale zawsze uważalem i to się sprawadzało że ludzie maja charakter i osobowość wypisana na twarzy i w oczach, i jak patrzę na Jackowskiego to raczej pasuje mi do szarlatanów i kombinatorów. Kiedys miałem mozliwość poznania osobiscie ojca Klimuszko i to było pioronujece wrażenie, człowieka opanowanego i uczciwego, w przypadku Jackowskiego tego nie widzę, widzę za to awanturnika i zarozumialca, może kiedyś w życiu coś mu się udało i na tym bazuje, to wszystko

Portret użytkownika elala

Przepowiednie Jackowskiego

Przepowiednie Jackowskiego znakomicie się sprawdzają  ale po fakcie.*yes3* Przed pandemią koronawirusową  która opanowła praktycznie cały świat nie ostrzegła żadna Wróżka ani jasnowidz,

w związku z czym uważam ich wszystkich za kombinatorów i naciągaczy. A oni sami NIC nie wiedzą tylko kasę wyłudzają.

Portret użytkownika MAx12345

Skoro takie artykuly sa tutaj

Skoro takie artykuly sa tutaj piane o kacykach ktorzy trzepia kase na luckiej glupocie, niczym wrozki wrozace z kart czy kuli to swiadczy o tym jak glupie i zacofane jest spoleczenstwo.. mozna mu wcisnac ze zacmienie ksiezyca to gniew bozy... Myslalem ze 21 wieku spoleczenstwo bedzie coraz madrzejsze atu debilizm nastal na kazdym kroku.. 

Jedynym i niezaprzeczalnym cudem jest Bóg.
Reszta to tylko nasza niewiedza.
Jacenta.

Portret użytkownika SurvivorMan

Nic nie mam do Pana

Nic nie mam do Pana Jackowskiego, ba, szanuję go... Ale to co on uprawia to nie jest żadne jasnowidztwo.
To tylko prawdopodobieństwo wystąpienia jakiegoś wydarzenia w przyszłości, jako wypadkowej wydarzeń z teraźniejszości...
Takim "jasnowidzem" może być właściwie każdy z nas... Każdy kto śledzi wydarzenia na świecie i analizuje, do czego one mogą doprowadzić...
Możemy się tu luźno zabawić w jasnowidzów...
Mój czterowiersz dla człowieka cywilizowanego brzmi:
"Ogień, woda, powietrze i ziemia, zaatakują jednocześnie.
Strach przed brakiem wody, strach przed znalezioną wodą.
Strach przed brakiem pożywienia, strach przed znalezionym pożywieniem.
Strach przed samotnością, strach przed napotkanym człowiekiem.
"

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Groot

W XXI wieku wierzyć w

W XXI wieku wierzyć w jasnwidzów? To co stosuje Jackowski to rachunek prawdapodobieństwa na podstawie obserwacji otaczającej nas rzeczwistości można "przewidzieć" co się może zdarzyć, a nie żadne jasnowidzctwo. Jak się sonduje ocean to wcześniej czy później trafia się na rybę. Nikt nie zna przyszłości, bo ta w dużej mierze jest zależna od teraźniejszoości.

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Strony

Skomentuj