Jasna kula ognia rozświetliła niebo nad wschodem USA

Kategorie: 

Źródło: AMS

Jeszcze 8 czerwca 2020 roku, kula ognia pojawiła sie na nocnym niebie nad kilkoma z amerykańskich stanów. Widziano ją między innymi w Illinois, Indianie, Kentucky, Maryland, Michigan, Ohio, Pensylwanii, Tennessee, Wirginii i Wirginii Zachodniej.


Sama obserwacja miała trwać dość krótko i zdaniem świadków, obiekt zniknął po około 3 sekundach od rozbłyśnięcia zielonym światłem. Amerykańska organizacja AMS (American Meteor Society) otrzymała wiele zgłoszeń, a nawet kilka nagrań tego incydentu. Dzięki temu zdołali oni stworzyć mapę ukazującą trajektorie jaką przemieszczał się wspomniany obiekt.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika ronin

jeszcze mi nikt sesownie nie

jeszcze mi nikt sesownie nie wytlumaczyl co to jest ta wielka jasna planeta nubiru ktora czesto pojawia sie na nocnym niebie nie tylko naszym bo widzialem ja i mw anglii i w afryce tak samo jasna ktora czasem miga a czasem swieci jak prawdziwa planeta i pojawia sie co noc w roznych miejscach niebosklonu i tak mi sie wydaje ze z miesiaca na miesiac jest coraz wieksze to nubiru. i propo zachowuje sie jak na jowisz nie przystalo.

Portret użytkownika KApella66

że tak powiem.. co ty

że tak powiem.. co ty pieprzysz, jeszcze mi powiedz że tylko ty to widziałeś. Założę się że gdyby śmigała sobie na niebie, mnóstwo ludzi obserwowało by ją różnymi przyrządami, robili zdjęcia. Więc o jakiej ty planecie pieprzysz cycu? Ja nic dziwnego nie widzę na niebie, mam wrażenie że wy tutaj ludzie coś mocnego ćpacie.

Skomentuj