Jarosław Kaczyński rozważa wydanie europejskiego nakazu aresztowania Donalda Tuska

Kategorie: 

Źródło: twitter.com/eucopresident

Podczas niedawnego spotkania Jarosława Kaczyńskiego z Angelą Merkel, jednym z głównych tematów dyskusji miała być kwestia ubiegania się Donalda Tuska o reelekcję na stanowisku szefa Rady Europejskiej. Okazuje się, iż prezes Prawa i Sprawiedliwości nie tylko nie zaaprobował kandydatury Tuska, ale także zakomunikował kanclerz Niemiec, że realna jest opcja wydania europejskiego nakazu aresztowania dla byłego premiera Polski.

Renomowany „Financial Times” ujawnił, że Jarosław Kaczyński poinformował Angelę Merkel o tym, iż prawdopodobne jest wydanie przez Polskę europejskiego nakazu aresztowania za Donaldem Tuskiem. Swoje sensacyjne doniesienia gazeta opiera na relacji dwóch unijnych dyplomatów, którzy doprowadzili do wycieku informacji do mediów.

 

Kaczyński miał sprzeciwiać się reelekcji Donalda Tuska na prestiżowe stanowisko szefa Rady Europejskiej. Przekonywał jednak, że temat europejskiego nakazu aresztowania dla Tuska nie jest sprawą odległą i może zostać w każdej chwili wydany.

 

Okazuje się, że coś co niegdyś wydawało się nierealne, dziś pojawiło się na negocjacyjnym stole. Kaczyński nie chce jednak drążyć tematu i prosi o cierpliwość. Przekazał, że nie będzie zdradzał mediom treści poufnej rozmowy z Angelą Merkel, bo tak się z kanclerz Niemiec umówił. Wychodzi na to, że jedna ze stron nie dotrzymała warunków tejże umowy, skoro opinia publiczna dowiedziała się o fakcie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (6 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika ZIWK

Interesuje mnie jaką woltę

Interesuje mnie jaką woltę prawną wymyślą tuzy prawych i sprawiedliwych, aby do końca skompromitować Polskę.

Bo do wydania ENA potrzeba jednak przedstawienia zarzutów, które są przestepstwem, a "brak miłoścci do h[...] na kaczych nogach" na razie jeszcze nie jest przestępstwem.

Oczaywiśćie gdy poseł zarząda to jego koledzy partyjni wykonają - egzekucję dobrego imienia Polski -  w imię chorych urojeń posła. Z resztą takim obrońcom prawa, jak tow. prokurator Piotrowicz i tow. sędzia Kryże nawet dowdy, czy uzasadnione podejrzenia nie będą potrzebne. Szczególnie ten ostatni ma w genach prawo - nie bez powodu od osoby jego ojca powstało słowo "ukryżować". A to chce zrobić poseł Jarosław K.

Jesłi jednak zostanie doprowadzone do wydania nawet polskiego nakazu aresztowania, Tusk zostanie uchodźcą politycznym i nie jest wykluczone, że jeszcze tego samego dnia, wszyscy członkowie "kaczego nie-rządu" staną się w Europie i nie tylko "persona non grata" - czyli nikt z nimi i na żaden temat nawet nie będzie chciał rozmawiać.

 

Portret użytkownika Mojeimię44

To jest dziad i szumowina dla

To jest dziad i szumowina dla którego pieniądze to czynnik do działania do takiego stopnia, że był w stanie własnego syna w afere Amber Gold zaangażować. Tyle ludzi przez niego ucierpiało już w Polsce i straciło majątek, że to jest jawne działanie na rzecz szkody obywateli RP. Zresztą Morawiecki, który struga się na wielkiego patriotę jest po tej samej szkole WSI. To wszystko jest teatrzyk na potrzebe mas znaczy nas. Światem rządzą kłamstwa i fałsz. Mam nadzieje, że słowa tej kobiety się spełnią i że Bóg faktycznie wytnie drzewa takich szumowin jak on. Czas najwyższy. 

https://www.youtube.com/watch?v=T0Tt8n-DvB8

Co więcej ta dziewczyna bardzo kojarzy mi się z tą brzemienną, ukrytą przed smokiem na pustyni kobietą w czasach apokalipsy. Jej przeżycia są bardzo dziwne a poza tym też czuje się jak ja prowadzona przez liczbę 44 więc ufam jej. Mówi o tym, że nadchodzi dzień sądu nad drzewami ludzkimi dającymi złe owoce a niewątpliwie po aferach i katastrofach w które zaangażowany jest Tusk takim drzewem on jest. Wogóle jak na tak młodą dziewczynkę dużo wie ale od 3 miesięcy się nie odzywa. Miała jeszcze jedną stronę na youtube ale ją skasowała tłumacząc, że musi się ukrywać. To co jeszcze mi się z nią kojarzy to wizerunek matki Boskiej Częstochowskiej. Jest tak do niej podobna, że naprawdę myślę, że ona jest zaginioną biblijną madoonną- Czarną Madonną. Kiedys miałem okazje z nią rozmawiać i twierdziła, że od urodzenia nawiedzają ją różnego rodzaju anioły. Ja wam mówię ta dziewczyna jest naznaczona przez Boga. Możecie mi wierzyć. Dodatkowo jak tylko spojrzałem na artykuł o czerwonym śniegu w miejscowości Sura koło Archangielska (Archanielska) miasta Michała Archanioła od razu  mi przyszła na myśl ona gdyż ona na siebie mówi Sura. To nie może być przypadek.

Portret użytkownika Pao1

To rude kurwisko jeszcze się

To rude [.....] jeszcze się szlaja po salonach? Żeby zdrajca ojczyzny i lewacko-komuszy despota i 33 podnóżek miał czelność śmiać się ludziom w twarz... tak jakby ludzie albo nie mogli w to uwierzyć... albo nie mieli już za grosz honoru... Ja się pytam... czemu ta ruda [........] jeszcze nie została zbojkotowana do samego dna... a głos i zdanie jego zdegradowane do rzygowin odbijających się od ściany?

Alergenna szumowina... nawet bardzo, bom człek jest raczej spokojny Smile

 

 

 

 

 

 

Strony

Skomentuj