Jarosław Kaczyński chętnie ujrzy silną militarnie Unię Europejską

Kategorie: 

Źródło: wikipedia.org/CC BY 2.0

Prezes Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu niemieckiemu dziennikowi "Frankfurter Allgemeine Zeitung" przy okazji zbliżającej się wizyty w Polsce kanclerz Angeli Merkel. Poruszane w nim kwestie dotyczyły głównie sytuacji politycznej w Niemczech oraz Unii Europejskiej. 

Jarosław Kaczyński wzywał w wywiadzie do reformy UE, którą opisywał jako sukces, aż do czasu podpisania traktatu lizbońskiego oraz kryzysu uchodźców. Kładł tutaj nacisk na kwestię reformy politycznej w połączeniu z utworzeniem sił zbrojnych, które miałyby stać się przeciwwagą dla wojsk rosyjskich w Europie - wyszczególnił przy tym, że  Unia powinna zostać prawdziwym supermocarstwem atomowym. Były polski premier podkreślał, że:

Należy wzmocnić państwa narodowe raz ograniczać kompetencje Unii Europejskiej. Musimy bronić się przed monocentryzmem, na którym korzystają tylko Niemcy, a inne państwa już nie.

Zapytany o kwestię zbliżających się za Odrą wyborów prezes PiS uznał Angelę Merkel za najlepszego dla spraw polskich kandydata na stanowisko kanclerza. Wyraził się o niej jako o sprzyjającej sprawom polskim o wiele bardziej, niż pozostali kandydaci.

Jako najgorszą opcję przedstawił za to Martina Schulza, któremu zarzucił przesiąknięcie ideologią lewicową oraz pieniactwo. Dodatkowo, zdaniem Kaczyńskiego, były szef Parlamentu Europejskiego ma słabość do Rosji, która nie sprzyja interesom Europy w klimacie narastającego napięcia między Wschodem a Zachodem. 

Wizji dotyczącej militaryzacji UE towarzyszyły słowa polskiego posła o konieczności bycia przygotowanym do konkurencji z Rosją, której imperialistyczne zapędy są coraz bardziej niepokojące. 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (4 votes)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

PiS nie jest idealny, ale

PiS nie jest idealny, ale przynajmniej odzyskujemy Polskę, w wyborach trzeba wybrać ONR do sejmu byśmy odzyskali Polskę w 100% !!! Dlatego wszystkie lewaki opluwające PiS powinny się przyznać że chcą powrotu złodziejstwa ! "W Polsce, w ciągu ostatnich 27 lat straciliśmy 5 milionów miejsc pracy, 75% sektora przemysłowego, 85% sektora bankowego, co zostało sprzedane w ręce kapitału zagranicznego, za 4,5% do 5% wartości odtworzeniowej i poszło to, za około 400 do 500 milionów dolarów łapówek dla około 1 tysiąca osób ! "Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz lub jej zastępca w 2008 roku mieli przyjąć korzyść majątkową w wysokości 2,5 mln zł – podał onet.pl. Jak wynika z zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa chodzi o 2,5 mln zł i zaniechania w tworzeniu planu zagospodarowania przestrzennego terenu na Saskiej Kępie. Postępowanie w sprawie przyjęcia łapówki wszczęła Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga"

Oprócz agentur NWO mamy w Polsce polskojęzycznych iluminatów gotowych mordować szczepionkami i innymy metodami mordu rytualnego jak aborcja nienarodzonych dzieci, wiadomo że to są ofiary składane Molochowi, bogu iluminatów, który wymaga dla ich mocy magicznych ofiar z dzieci ! Tym bardziej powinniśmy prosić Maryję, Jezusa i Ducha świętego o interwencję w sprawy tajnych bractw !

http://popotopie.blogspot.com/2017/01/uwaga-ksiadz-natanek-dzieki-przekazom-z.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika slaweeek

oj cosik mi się wydaje, że

oj cosik mi się wydaje, że ruskie trolle w majtkach naszych narodowców nieźle sobie strzeliły w stopę lansując PIS. zaraz się okaze, że kaczka tak nabuntuje europę, że kacapom zostaną już tylko wódka i ziemniaki do straszenia tak im rozwinie się gospodarka. a jedynym ich towarem eksportowym będą gaz, ropa i onuce :D.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Za CETA, 1066, INSTLACJE W

Za CETA, 1066, INSTLACJE W REDZIKOWIE POD SŁUPSKIEM I SPROWADZENIE TU USMAŃCÓW NIE UFAM TAM JUŻ NIKOMU !!!
Gdyby to ode mnie zależało kazał bym ich publicznie pozabijać - lub na stadionie urządził bym koloseum i zrobił transmisję na żywo dla całego świata - żeby patrzeli co się robi ze zdrajcami własnego narodu...

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Ja jestem PRAWDZIWYM POLAKIEM

Ja jestem PRAWDZIWYM POLAKIEM więc mnie nie zrównuj z tym tałatajstwem o którym piszesz. Choć Rosjan nigdy nie miałem specjalnie za wrogów - a w zasadzie to żałuje że wyjechali z Polski bo jak tu byli to inne folksdojcze i żydy bały się Polski tykać, więc wypraszam sobie.

Portret użytkownika Pola2

Admin, jasne, że to nie jest

Admin, jasne, że to nie jest blog. Moje przejęzyczenie.

TVN-enu nie oglądam od kilku lat. Na Onet nie wchodzę, Wyborczej nie czytam. Dbam o higienę duchową. Odnoszę wrażenie, że na twoim portalu zebrali się sami Rosjanie z polskim obywatelstwem. Bronią Rosji jak niepodległości. Chamsko atakują osoby o przeciwnych poglądach. A reakcji twoich brak. Ciekawiło mnie zatem, czy ty również jesteś Rosjaninem. Odpowiedzi nie uzyskałam.

Ps.Prowadzisz interesujący portal, wklejasz ciekawe tematy. Na pewno masz wielu czytelników. Szkoda tylko, że dyskusja pod artykułami jest jednokierunkowa.

 

Portret użytkownika John Moll

Ale ja nie admin, ja jestem

Ale ja nie admin, ja jestem tylko moderatorem Wink

Komentarze na tym portalu są przede wszystkim odbiciem tego, co dzieje się na świecie. Dlaczego portal miałby blokować wpisy tylko dlatego, że są niezgodne z myśleniem innych? Wiem, że niektórzy przeżyją teraz szok, bo nie wpiszę się w mainstream, ale może Rosja też ma po części rację w niektórych sprawach?

Nie wiem jakie kto ma pochodzenie i jakie opcje popiera - to nie powinna być moja sprawa.

Portret użytkownika janina

Ciesz się zdrajco Polski ,że

Ciesz się zdrajco Polski ,że admin  wypuścił twój paszkwil i nie skomentował, bo takie padliny z PISu jak ty  wszędzie wszczynaja burdy i zamieszki, nawet słowne!!!!!!!!!!!! Tu piszą Polacy a nie zdrajcy Polski jak ty ........tu piszę się prawdę ,której nigdzie nie znajdziesz. A jak ci sie nie podoba możesz nie wchodzić na ten portal.Żyj nadal w obłudzie ,kłamstwie i strachu.

Portret użytkownika Zenek ;)

banderoPISci są tak samo

banderoPISci są tak samo "prawicowi" jak "prawicową" była LEWICOWA NarodowoSocjalistyczna Partia Niemiec (NSDAP) jaka wespół ze swoim kfaczusiem żydem A Hitlerem WDRAŻAŁA .... WIELKI JUDEJSKI KRAJ RAD w Europie, takie NWO w wersji 3.0....

PISdzielcy to LEWICA....   kłamliwa udająca prawicowców żydłacka (banderowska) LEWICA....

 

Strony

Skomentuj