Japońscy naukowcy stworzyli seks robota dla kobiet

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Japońscy naukowcy opracowali realistycznego seks robota, który imituje młodego człowieka. Urządzenie, zdaniem naukowców, ma idealne parametry. Popyt na robotyczne kobiety systematycznie rośnie, więc japońscy inżynierowie postanowili stworzyć cyborga, który zaspokoi potrzeby większej liczby osób. Twórcy twierdzą, że nadali robotowi idealne cechy, głównie chodzi  o proporcje ciała i wielkością narządu rodnego.

 

Cena robota seksualnego powinna wynosić około 1700 dolarów. W październiku media na świecie pisały  o człowieku o imieniu Zheng Jiajia, który jako były pracownik Huawei poślubił domowego robota seksualnego i planował wprowadzenie ich do masowej produkcji. Firma wynalazcy planuje produkcję takich urządzeń, które będą w stanie rozpoznać swoich mistrzów za pomocą głosu, wyglądu twarzy i odcisków palców.

 

Specjaliści od bezpieczeństwa cybernetycznego martwią się jednak rosnącą popularnością lalek erotycznych i przewidują wczesną epidemię morderstw popełnianych przez roboty ze sztuczną inteligencją. Nie wolno zapominać, że posiadają one umiejętność łączenia się z Internetem. Ekspert Nick Patterson twierdzi, że ataki hakerów na gadżety erotyczne mogą być poważniejsze niż hakowanie komputerów i telefonów komórkowych. Osoba atakująca, która przejmie kontrolę nad robotem, będzie mogła wymyśleć dowolne polecenia aż do rozkazu zabicia swojego pana włącznie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Komentarze

Portret użytkownika POPO2

Najpierw ludzi oddzielono od

Najpierw ludzi oddzielono od siebie,( komunikują się za pomocą technologii) to teraz jeszcze zamiast normalnej kobiety, blaszako gumowe zabawki mają zastąpić to co naturalne, to jakaś paranoja.

Robi się coraz ciekawiej na świecie tylko mój umysł tego nie ogarnia,może jestem za stary a to ma tak być bo to takie nowoczesne jest, a ja ze starej daty.

Skomentuj