Japonia odrzuciła 99% wniosków uchodźców o azyl

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Japonia ewidentnie nie odczuwa ducha solidarności w kwestii przyjmowania uchodźców i jakoś nikt jej za to nie potępia. Choć w kraju regularnie składane są wnioski o azyl, niemal każdy z nich spotyka się z odmową. Tylko nieliczni uchodźcy otrzymują możliwość pozostania w tym kraju.

 

W całym 2016 roku, w Japonii złożono ponad 10 900 wniosków - tj. więcej o ponad 3,3 tysiąca niż w roku poprzednim i jest to rekordowa liczba. Co ciekawe, wnioski jedynie 28 osób zostały pozytywnie rozpatrzone. Dla porównania, w 2015 roku Japonia również przyjęła tylko 27 osób plus dodatkowe 97 z przyczyn humanitarnych. Kraj Kwitnącej Wiśni, mimo starzejącego się społeczeństwa, jest bardzo sceptyczny w kwestii przyjmowania obcokrajowców.

 

Niemcy posiadają szeroko otwarte drzwi dla migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Niektórzy politycy uważają, że jest to konieczne aby uniknąć katastrofy demograficznej. Japonia posiada dziś populację liczącą około 127 milionów ludzi, lecz zgodnie z przewidywaniami, do 2060 roku liczba mieszkańców spadnie do 87 milionów.

 

Japoński rząd uważa, że uchodźcy chcą przybyć do tego państwa wyłącznie z przyczyn ekonomicznych. W przypadku tego państwa, alternatywą dla przyjmowania obcokrajowców może być powszechna automatyzacja zawodów. Japonia przeznacza ogromne środki finansowe w rozwój robotów i sztucznej inteligencji - systemów, które będą mogły zastąpić ludzi w pracy na wielu stanowiskach, począwszy od obsługi maszyn po obsługę klientów w bankach czy hotelach.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Andrzej DuBa

a szkoda - mogli by ich

a szkoda - mogli by ich rotacyjnie umieszczać w strefie zamkniętej prefektury Fukushimskiej... nie trzeba nic budować, wszystkie lokacje wolne - a i szybko by zwalniały się na następnych kłamców/zabijaków...

Portret użytkownika adiringo

problem w tym ze Imperium

problem w tym ze Imperium rzymskie istnieje i ma sie dobrze, niszczenie naszej kultury i starej wiedzy zaczelo sie wlasnie w tedy. Rzymsko katolickie wyznanie jest religia najezcow, i wtedy to wlasnie Niemcy (krzyzacy) mieczem nas nawracali a teraz mamy to samo tyle ze inne wyznanie. Stara wiedza to wedy bo nawet mitogia skandynawska jest na nich oparta i to jest dowod ze przed katolicyzmem mielismy wiare wedyjska a jak wiadomo Wedy to wiedza ktorej oni nam zabraniaja. Pozdrawiam 

Portret użytkownika Maras

Ludzi starajacych sie o azyl

Ludzi starajacych sie o azyl japonczycy biora ich do najniebezpieczniejszych prac miedzyinnymi pod ziemia po zakonczeniu projektu wywalaja. Wiekszosc teraz pod tokio wykonuje projekty pod olimpiade 2020. Pozdro z osaki 

Portret użytkownika inzynier magister

Moim zdaniem aby wygrać z

Moim zdaniem aby wygrać z ufonautycznymi organizacjami sorosowców należy powołać jednostki ONRu które będą wyłapywać niebezpieczne organizacje działające na rzecz stworzenia państw ufonautycznych które już obowiązują na zachodzie ! na zachodzie już zrealizowano plan wymieszania wszystkiego co się da i zniszczenia państw narodowych i chrześcijańskich ! zgodnie z tym co ustalono i odkryto ! tu do przeczytania !

http://popotopie.blogspot.com/2017/05/tajemnicze-czwarte-krolestwo-tuz-przed.html

Agentura ufonautyczna antynarodowa i antyludzka działa na wielu frontach ! W Polsce ma się dobrze, jest opłacana przez zródła antypolskie i antynarodowe ! Polska i grupa wyszechradzka musi się jednoczyć przed atakiem ufonautów sorosa i jemu podobnych, wyznawców Nachasza !!! Aby się uratować przed cywilizacją ufonautyczną musimy wzmocnić obronę modlitewną Maryi Dziewicy, następnie silnie się modlić koronką do Miłosierdzia Boskiego Jezusa oraz do Ducha Świętego ! Inaczej przegramy i zostaniemy zasymilowani przez siły zła, tak jak to się stało na zachodzie eurokołchozu !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Andrzej DuBa

E ty chojecki ! UFO przybyszy

E ty chojecki ! UFO przybyszy w te swoje dyrdymały nie mieszaj bo nie dorastasz im do pięt. AMR ma rację i nie tyle że zgadzam się ze wszystkim co napisał ale napisał coś na co mam własny dowód że to prawda.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Przestań [email protected]ć o

Przestań pier***** o koronkach i nie nawołuj do tworzenia jezuckiej organizacji zabójców. Sam sie tam módl do swoich demonów a nas nie nawołuj propagandzisto diabła...

 To, że istnieje demoniczna cywilizacja UFO wiem od co najmniej 25 lat, kiedy ty dopiero kajałeś się do ludożerstwa pod czujnym okiem demonicznej Maryi...

Demoniczną cywilizację możemy zniszczyć swoją świadomością pochodzącą od Boga a nie od podejrzanych ksiąg i postaci biblijnych.

 Lecz aby to osiagnąć musi zniknąc wiara pochodząca od Szatana Rzymu i pojawić się świadomość istnienia Boga w nas, czyli jego cząstki jako naszej świadomej duszy, z którą nasz umysł musi nauczyć sie rozmawiać.

 "Walka cywilizacji ufonautycznej z chrzescijaństwem jest walka pozorną, mającą na celu wzmocnić uzależnienie od kanibalistycznej eucharystii..."    AMR

Portret użytkownika Kimbur

Nachodźcy są sprowadzani do

Nachodźcy są sprowadzani do Unii niemal na siłę - wysyła się po nich statki, przemytników puszcza się wolno i nawet nie rekwiruje się pontonów. Przecież to działanie celowe, ukierunkowane na zniszczenie Unii poprzez islamistów, poprzez rozbicie panstw narodowych, o czym jawnie mówi nawet sam "sponsor" tego procederu, czyli Soros.

Sorose, Rotszyldy i Rokefelery oraz ich marionetki typu merkelowskiego - od samej Merkel po Tuska, Junkera, Timermansa aż do Schetyny - robią wszystko dla zniszczenia Unii, mówiąc - oczywiście wbrew faktom - że Unię scalają. Dążą do wojny i ciemiężenia narodów europejskich, mówiąc o wolności.

Japonia w tym względzie, podobnie jak Australia, zachowała trochę samodzielności. Unia - nie. Dlatego spodziewajmy się kolejnych wieści o tym, że służby unijne i patrole italiańskie wyłowiły i uratowały kolejne tysiące migrantów tuż przy wybrzeżu Libii i zwożą je na koszt obywateli unijnych do Unii.

Portret użytkownika inzynier magister

Turecka Fundacja ds. Badań

Turecka Fundacja ds. Badań Politycznych, Ekonomicznych i Społecznych (SETA) od dwóch lat publikuje raporty na temat tzw. islamofobii w Europie. Zarówno w pierwszej edycji opracowania – za 2015 rok, jak i w najnowszej (2016) portal PCh24.pl oraz dwumiesięcznik „Polonia Christiana” zostały wymienione jako media przyczyniające się do szerzenia „islamofobii”.

Socjolog winą za zmianę nastrojów obarcza także Kościół i obecność katolicyzmu oraz pamięć o bohaterach narodowych w przestrzeni publicznej. Przywołuje pojęcie „sakralizacji społeczeństwa” i przytacza stanowisko Michała Buchowskiego, któremu przeszkadzają krzyże w szkołach, pomniki bohaterów narodowych, religia w szkołach, „restrykcyjne” prawo aborcyjne. Wszystko to ma się przyczyniać do rozwoju czegoś w rodzaju nacjonalizmu katolickiego, dla którego islam jest zagrożeniem.http://www.pch24.pl/raport-o-islamofobii-w-polsce--czyli-jak-powoli-wprowadzac-prawo-szariatu,51212,i.html#ixzz4gODypdkb

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj