Janusz Korwin-Mikke zadał Billowi Gatesowi kilka pytań o pandemię COVID-19 i szczepionki

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Poseł Janusz Korwin-Mikke, postanowił zapytać Gatesa o kilka spraw związanych z obecnie naczelnym problemem cywilizacji, jakim jest pandemia koronawirusa.

Korwin-Mikke zwrócił się do twórcy Microsoftu za pośrednictwem Twittera po angielsku. Pierwszą kwestią, którą poruszył parlamentarzysta Konfederacji, jest problem przeludnienia planety.

Załóżmy, że COVID jest naprawdę tak zabójczy, że bez szczepionki zabije 50 proc. ludzkości. Ale chcesz zmniejszyć populację - więc DLACZEGO Cię to obchodzi?

Drugie pytanie pada w związku z ideą społecznego darwinizmu

Nie wierzysz w Darwina i przetrwanie najlepiej przystosowanych? Pandemia uczyniłaby ludzkość lepszą - tak jak Czarna Śmierć w 1350.

Raczej trudno spodziewać się, że w zalewie korespondencji i wpisów z całego świata, Gatesa zainteresuje akurat to, o co pyta Korwin-Mikke. Prawda jest jednak taka, że poseł Konfederacji zadaje bardzo celne pytania, które unaoczniają brak konsekwencji w działaniach jednego z najbogatszych ludzi świata.

 

Myślę, że gdyby te pytania padły w czasie jakiejś debaty, np. w Davos albo na forum ONZ, to Gates miałby spory problem, aby się wybronić i nie ujawnić prawdziwych powodów, dla których tak bardzo wspiera narrację o COVID-19 i globalną akcję szczepień.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Kill bill to jakby ktoś komu

Kill bill to jakby ktoś komu odpadla zawleczka w trakcie montazu na lini.

Ten człowiek to falszywy prorok. Prorok wielkiej nierzadnicy.kolejny siedzi w who ,a ich super koleś falszywy Mesjasz to nie jak melon mózg  vel cyborg. To kolesie z psychicznymi chorobami na poziomie zaawansowanym.

Nierzadnica nie ma pomysłu na lepszy przyjazny swiat,bo jest gorzka,zepsuta i obludna jak wielka sodomitka ktora uwaza sie za boginię. 

Ale juz ,juz,juz.poczekajcie.lada chwila. I zniknie. Schowa sie pod ziemią i niestety czekac beda az szczypkowanie zaraza sie i spadnie na nich choroba.tp juz niedlugo.ttzeba naprawde byc idiota by tego nie zauwazyc.

Do baranów, to wam daleko.seinie z was rzadne. Ludzie zachowują  sie w sposób nie do pojęcia. Oglupieni naiwniscia swojego nowego smartfona jakby nic innego nie istniało i jakby tylko to moglo istnieć. Welcone to matrix.

 

Portret użytkownika moon fake

To oczywiste że ktoś o

To oczywiste że ktoś o humanizmie na poziomie ameby myśli portfelem . Zwłaszcza że to uczniak z USA i jedyne relacje społeczne jakie wykształcił to: użytkownik - interfejs, interfejs- użytkownik. Więc jaki w tym sens skoro odpowiedzi znamy zanim padną pytania?

"Kto ma rację dzień wcześniej od innych , ten przez dobę uchodzi za idiotę"

https://magnetartechproject.blogspot.com/

          https://youtu.be/HkzdoMGq0rY

Strony

Skomentuj