Janusz Korwin-Mikke uważa, że koronawirus to „polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości”

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W momencie, gdy cały świat zastanawia się nad tym jak bardzo szalejący wirus zaszkodzi społeczeństwu, polski polityk wydaje się czerpać satysfakcję z tego, że Natura pokazuje ludziom, kto tu rządzi.

Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego, śmiercionośny wirus to powód do... radości, bo w związku z rozprzestrzenianiem się zarazy „umierają najsłabsi i najmniej przezorni”, a sam koronawirus to „nie broń biologiczna, lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości”. Co zrozumiałe, słowa posła Konfederacji wywołały burzę.

 

Jego kontrowersyjny wpis na Twitterze sprowokowany był opinią dr Doroty Gałczyńskiej-Zych, dyrektor Szpitala Bielańskiego w Warszawie, która w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolitą” stwierdziła, że „koronawirus to biologiczna III wojna światowa”. Korwin-Mikke zarzucił lekarzom niski poziom wykształcenia i podkreślił, iż wirus zabijający 10% zarażonych nie może być bronią biologiczną.

 

Korwin-Mikke nie po raz pierwszy daje się poznać jako arogancki bufon, któremu wydaje się, że z każdego jest w stanie zrobić durnia. Szkoda, że swoją bezkompromisowość wykorzystuje w taki tabloidowy sposób. Nic dziwnego, że politycy Konfederacji starają się go „chować”, bo to co mówi i pisze, wpływa na wyborcze poparcie, a raczej jego brak.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Lommo

Można  z dużą dozą

Można  z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć że źaden rząd na świecie by tak naprawdę  w skrytości nie zmartwił się ubytkiem emerytów czy tym bardziej osobników przewlekle chorych. Taka zaraza to naturalna (?) akcja w modelu T4. W moim mieście już w XIV wieku magistrat nie ukrywał że epidemia rozwiązała kwestię leprozorium (trędowaci), i kwestię przytułku. Gorzej będzie gdy Covid pójdzie wzorem Hiszpanki która miała 3 fale ale drastycznie zwiększała się morderczość zarazków w miarę mutacji.

Portret użytkownika Slashi

Przykre, że tak mało ludzi

Przykre, że tak mało ludzi rozumie co Pan Korwin ma na myśli. Nie popieram tego, że wygłasza swoje poglądy w taki sposób, bo ludzi są niestety zbyt mało dokształceni i "kumaci". Korwin nie napisał, że cieszy się z tego i o jak super, że słabi umrą. Stwiedził fakt. Broń bilogiczna zabijałaby wszsytkich po kolei, ten wirus zabija najsłabszych. Selekcja nautralna to właśnie wymieranie słabszych w stadzie i pozostawienie najsilniiejszych. (Strzał w głowe czy ''puszczanie ludzi z dymem'' w krematoriach to nie jest selekcja nautralna, więc tego nieporównujmy, bo nie o tym tu mowa. ) Jedynie mogłabym się nie zgodzić z tym, że to nie polepszy puli genowej, bo zwykle umierają osoby starsze, czyli już nie wydające potmostwa... 

Portret użytkownika euklides

Cały rozwój bierze się z

Cały rozwój bierze się z ryzyka, a nie z bezpieczeństwa! Kiedyś jedną z najważniejszych wartości było ryzyko. Mnie uczono, a to jeszcze było za komuny, że kto nie ryzykuje, ten nie je, dzisiaj zaś uczy się młodych, że przezorny zawsze ubezpieczony. Ameryka właśnie na ryzyku zbudowała swój dobrobyt – człowiek sprzedawał swoje dobra i jechał do Stanów Zjednoczonych – ryzykował, człowiek zakładał firmę – ryzykował, wynalazca poświęcał swój czas na opatentowanie nowego urządzenia – ryzykował.

 

Poziom wykształcenia lekarzy!! Wirus zabijający 10% zarażonych to nie "broń biologiczna" lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości (bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni)!!

Kowrin-Mikke i jego spójność poglądów.... Jest tego więcej. Wszystko jest według niego lepsze prywante, ale nie wiedzieć cemu policja i wojsko muszą być państwowe.

Według mnie policja i wojsko powinny być narodowe. Państwo nie jest bytem narodowym. To ogranizacja stworzona przez okupantów na potrzeby ciemiężenia lokalnej ludności. Jest to oczywiste kiedy zdacie sobie sprawę z tego, że jesteśmy siłą niewoleni w tej organizacji, gdyż ta organizacja nam nie służy. Od zarania dziejów było to narzędzie wyzysku, Mieszko I był renegatem, a potem było jeszcze gorzej - królami zostawali jacyś Litwini, Francuzi, Szwedzi, Niemcy... Dzisiaj rządzi jakaś mieszanka Chazarów i innych dziwnych ludzi, którzy pokazują wam codziennie od kilku tysięcy lat, że mają was w d...., a wy ciągle liczycie, że to się da uzdrowić i naprawić....

 

Portret użytkownika antyPOPiS

Korwin to zakała prawicy,

Korwin to zakała prawicy, skrajny nihilista, pozbawiony empatii. Mimo iż ma te 3-4% stałego elektoratu który pozwala mu żyć z polityki, niczego nie osiągnął i nie osiagnie. A świerzb jadaczki który zmusza go do wypowiadania się na każdy temat, bez względu na to czy ma coś sensownego do powiedzenia, ..sprawia że zniechęca do Konfederacji po trzykroć więcej potencjalntch wyborców niż ma zwolenników...

Strony

Skomentuj