Jak rozpoznać prawdziwie polskie ugrupowanie polityczne ?

Kategorie: 

Źródło: internet

Jak rozpoznać prawdziwie polskie ugrupowanie polityczne ? Niektórzy uważają, że jest to partia która pomaga Polakom finansowo, dając im "pińcet plus" oraz budując tu bazy obcych. Inni wierzą w zbawczą moc Unii Europejskiej, a poprzez to w zbiorcze ugrupowanie, które ma nas tam "ponownie wprowadzić", bo jeszcze za mało do niej weszliśmy. Znajdą się nawet tacy, którzy zostaną przekonani przez stronnictwo homoseksualistów, finansowane z niewiadomych źródeł. Powstaje więc pytanie, która partia jest tą jedynie prawdziwie propolską, narodową i chrześcijańską ?!

Odpowiedź może być bardzo prosta, mianowicie będzie to grupa ludzi otwarcie i głośno mówiąca "nie" dla roszczeń żydowskich, która, gdyby doszła do władzy, natychmiast odwoła zdradziecką ustawę 1066-6 oraz ustanowi nadrzędność polskiej konstytucji nad prawem unijnym (eurosowieciarzy) !

Tak jak to zrobili Niemcy, u Niemców prawo niemieckie stoi prawnie ponad unijnym ! Podsumowując, wszystkie te cechy wypełnia Konfederacji KORWiN, Braun Liroy-Jakubiak i Narodowcy i tylko ona może być uznana za w pełni polski alians. Niestety problemem konfederacji jest mały rozgłos. Prawie wszystkie media blokują informacje o prawdziwych Polakach. Parę minut o niedawno odbytej konwencji pojawiło się w Tv Trwam, a w sobotę wieczorem w programie TVP "Studio Polska", ktoś z publiczności starał się przedrzeć do opinii, ale szybko został "wycięty", i na tym koniec.

Jest dużo Polaków, którzy w ogóle nie słyszeli o Konfederacji, a gdy się ich informuje, że taka istnieje, że chcą zablokować żydowskie roszczenia i wprowadzić do polskiej polityki chrześcijańskie zasady od razu przechodzą na stronę tej formacji. Jeśli informacje o jedynej formacji politycznej Polaków nie przedostaną się do szerszej opinii publicznej, to mamy małe szanse na wygraną, a przecież stoimy jako Naród przed ogromnym zagrożeniem ze strony terrorystów finansowych "cztery cztery siedem" oraz wprowadzanej do szkół ideologii zła, nie wspominając niebezpiecznych politruków od ACTA ! Dlatego wszyscy chrześcijanie powinni sięgnąć po różaniec Maryi i wspierać Konfederatów swoją modlitwą.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.4 (5 votes)
Opublikował: inzynier magister
Portret użytkownika inzynier magister

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Niezły news ! Ostatnio admin

Niezły news ! Ostatnio admin coś pisał o polin, a teraz polin jest już w Watykanie ! "W dniach od 7 do 9 maja Papieski Instytut Biblijny wraz z Uniwersytetem Gregoriańskim przy wsparciu Global Jewish Advocacy, episkopatu włoskiego oraz portalu VERBUM organizuje drugą część Międzynarodowej Konferencji „Jezus i faryzeusze: ponowna ocena interdyscyplinarna”. Kilka dni temu odbyła się pierwsza jej część, poświęcona omówieniu książki żydowskich redaktorów, którzy napisali „Adnotowany Nowy Testament Żydowski”. Autorzy zabiegają o… rehabilitację faryzeuszy.Konferencja ma skupić m.in. żydowskich, protestanckich i katolickich uczonych z Argentyny, Austrii, Kanady, Kolumbii, Niemiec, Indii, Izraela, Włoch, Holandii i Stanów Zjednoczonych. Poświęcona będzie – jak czytamy na stronie gregorianfoundation.org – źródłom i znaczeniom określenia  „faryzeusz” w różnych językach. Następnie uczestnicy mają zbadać różne starożytne źródła dotyczące faryzeuszy (od Józefa Flawiusza poprzez dane archeologiczne po „Nowy Testament” i literaturę rabiniczną)."

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Gdy widzę tego pana z muszką

Gdy widzę tego pana z muszką , to od razu robię ; w tył zwrot !. To on pospołu z Maciarewiczem  a nie kto inny , postawił premierowi Olszewskiemu przeszkodę nie do pokonania  , w postaci moralnego przymusu porwania się na agenturę komunistyczną wtedy gdy jeszcze nawet nie poczuł stołka pod sobą .. Inaczej byłby odczytany przez społeczeństwo jako zdrajca narodowy .Najgorszy wróg to nie ten co nadchodzi z naprzeciwka , ale ten co stoi za plecami  !. Ten ruch Konfederatów porywa się z motyką na słońce , bo jak powinno być to większć ludzi wie , ale trzeba robić to co jest możliwe na obecną sytuację . A oni żyja w utopii , bo od razu chcieliby " zbudować Kraków " , a to nie tędy droga . Oddanie na nich głosów to głosy zmarnowane , bo są odrealnieni i przeciągają strunę .

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Nie potrzeba nam w PE

Nie potrzeba nam w PE ekscentryków , którzy zaogniają sytuację i obracają przeciwko nam nawet tych umiarkowanie myslących eurparlamentarzystów  ! - w ten sposób robią " krecią robotę " , a sami cieszą się poklaskiem głupiej gawiedzi w Polsce ! . Tam potrzeba  przebiegłych i " kutych na cztery łapy" reprezntujących polski interes posłów , którzy mniej kłapią gębą a więcej robią . Tylko naiwny człowiek wierzy w to ,że mówienie prawdy do kogoś , kto zakulisowo knuje przeciw Polsce niecne plany , cokolwiek poprawi sytuację . Tam potrzeba takich , którzy umieją to przewidzieć i udaremnić - jeśli nie wprost to innymi sposobami ! .

Portret użytkownika dd

Trochę mylisz pojęcia.

Trochę mylisz pojęcia. Lokalnie musisz mieć silną Polskę i Polaków. A dopiero drugim etapem jest gadanie z np. UE. W Twoim rozumieniu słaby kraj, rozbity wewnętrznie, skłócony i skutecznie prowokowany przez obce wywiady może cokolwiek znaczyć na aranie międzynarodowej? Dla każdego partnerem jest ktoś kto jest na podobnym poziomie. Dzisiaj PL jest traktowana jak lump spod sklepu, który za parę złoty zrobi niemal wszystko.

Najpierw silna, stanowcza i skuteczna Polska potrafiąca pokazać, że umie być samodzielna a potem gadanie z innymi.

Strony

Skomentuj