Jak będzie wyglądał paszport szczepień

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych opublikował w zeszłą środę pierwsze zdjęcia karty szczepień Covid-19 i zestawów szczepień. Karty szczepień będą używane jako „najłatwiejszy” sposób śledzenia szczepień przeciwko Covid-19, powiedziała dr Kelly Moore, zastępca dyrektora Immunization Action Coalition, wspierającą pracowników oddolnych, którzy będą szczepić przeciwko Covid-19.

 

„Każdy otrzyma pisemną kartę, którą ludzie będą mogli włożyć do portfela, na której dowiesz się, co mieli i kiedy przypada kolejna dawka” - powiedziała Moore. „Zróbmy najpierw coś prostego i łatwego. Każdy to dostanie”.

 

Kliniki szczepień będą również zgłaszać do krajowych rejestrów szczepień, jaką szczepionkę podano, aby na przykład organizacja mogła uzyskać dane, jeśli nie będzie zorientowana, gdzie pacjent otrzymał pierwszą dawkę.

 

Moore powiedziała również, że wiele instytucji planuje prosić pacjentów o dobrowolne podanie numeru telefonu komórkowego, aby mogli otrzymać wiadomość tekstową z informacją, kiedy i gdzie planują podać kolejną dawkę. Każda podana dawka zostanie zgłoszona do Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, powiedziała Claire Hannan, dyrektor wykonawczy Association of Immunization Managers. CDC nie odpowiedział natychmiast na zapytanie CNN, czy taka baza danych zawierałaby dane wszystkich szczepionych.

 

Jeśli chodzi o zestawy szczepionek, będą one zawierać kartę, igłę i strzykawkę, waciki nasączone alkoholem i maskę. Operacja Warp Speed obejmuje 100 milionów zestawów szczepionek gotowych do użycia, jeśli szczepionka na koronawirus zacznie się upowszechniać, powiedział w zeszłym miesiącu generał Gustav Perna, dyrektor operacyjny Warp Speed.

 

Dwie firmy, Pfizer i Moderna, są zaangażowane w dostarczanie szczepionek, które oczekują na zezwolenie na użycie w sytuacjach nadzwyczajnych (EUA) w Stanach Zjednoczonych. Grupa, kierowana przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków, ma omówić zatwierdzenie EUA w dniach 10 i 17 grudnia br.

 

Jeśli Pfizer i Moderna otrzymają zgodę, pierwsze dostawy szczepionek mogą nastąpić odpowiednio 15 i 22 grudnia br., zgodnie z dokumentem wydanym przez rząd federalny w ramach Operacji Warp Speed. Początkowe dostawy w USA będą ograniczone, a ogólna populacja nie będzie miała dostępu do szczepionek do początku 2021 roku. We wtorek zespół CDC zalecił podanie pierwszych szczepień ratownikom medycznym i pracownikom opieki długoterminowej. Jednak, jak powiedział w środę główny doradca operacji Warp Speed, Moncef Sloughi, do lutego 100 milionów Amerykanów może zostać zaszczepionych przeciwko koronawirusowi.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 369

jaki paszport? baza danych w

jaki paszport? baza danych w chmurze jest robiona, a nie jakaś kartka do portfela 

prawka już nie musisz mieć przy sobie

podajesz służbom imie nazwisko albo nawet nie tylko zdjęcie ci zrobią i wszystko się im wyświetla o tobie na ekranie supersmartfona

Portret użytkownika syriues

odrzucajcie to co pochodzi od

odrzucajcie to co pochodzi od 666,czyli od czlowieka.bestia rowniez ma ten sam numer,a wiec stworzona przez czlowieka by czlowieka meczyc.a wiec skoro produkuja madness to powiedzmy jasno

Jezeli sie boicie,to spadajcie na wlasne wyspy i sobie tam siedzcie mozni i bezbozni bo i tak nikt z nas tego nie wezmie.

Postawcie sobie sprawe jasno,miliarderom to im obojetne czy straca kase,wiedza w jaki sposob ja odzyskac.najwazniejsza dla nich jest wladza,a wy ja podajecie na talerzu.nie godzcie sie na to.bo wladza do nich przestanie nalezec i co wtedy zrobicie?

oni dobrze wiedza bo im ich diabelek powiedzial,ze maja malo czasu i teraz kompletnie b malo im zostalo wiec nie poddawac sie i podniesc garde.

Z Bogiem

Portret użytkownika Obserwzrok

Procedura dopuszczenia

Procedura dopuszczenia szczepionki do obrotu to 5 lat wszyscy lekarze i naukowcy o tym wiedzą .
Ta szczepionka powstała w 6 mcy i CO....... to ma być wiarygodne ? Politycy robią Nas w ciula...... wszyscy.

Portret użytkownika MPW

To może działać tak (tylko

To może działać tak (tylko teoria). Szczepienia są dwuetapowe i odbywaja się cyklicznie (pewnie co roku) po zaproszeniu konkretnej osoby do punktu szczepień. Szczepionek jest kilka rodzajów. Najprawdopodobniej każda z nich jest raczej nieszkodliwa sama w sobie ale być może niektóre kombinacje są śmiertelne. Na przykład jeżeli dostaniesz w pierwszej fazie szczepionkę a trzy tygodnie później szczepionkę b to nic ci nie będzie ale jeżeli zamiast b podadzą Ci C to niedługo potem dostaniesz np. Raka albo udaru i po tobie. To dało by możliwość decydowania władcom tego systemu kto i kiedy powinien umrzeć np. Póki pracujesz dostajesz nieszkodliwe kombinacje a jak idziesz na emeryturę i stajesz się obciążeniem dla systemu dostaniesz śmiertelną (no pewnie nie wszyscy od razu bo lemingi mogły by coś zwąchać). Albo jesteś przeciwnikiem systemu (można to stwierdzić np po analizie aktywności w sieci) to szybko dostaniesz jakąś kombinacje która wywoła raka i po tobie. W dobie sieci o dużej przepustowości i Big Data o tym kto będzie żył a kto nie będzie mógł zdecydować automatyczny algorytm programu dobierającego szczepionki i nawet nie trzeba wielu ludzi wtajemniczać w spisek.

Strony

Skomentuj