Izraelskie MSZ wezwało ambasadora Rosji po słowach Ławrowa o Żydach i Żełenskim

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Izrael jest oburzony wypowiedziami rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa na temat Żydów w wywiadzie dla włoskiej telewizji Mediaset. Izraelskie MSZ w poniedziałek 2 maja br. wezwało ambasadora Rosji do wyjaśnień.

 

 

W rozmowie z telewizją włoską szef rosyjskiej dyplomacji został poproszony o wyjaśnienie, w jaki sposób oskarżenia Federacji Rosyjskiej o nazizm pod adresem Ukrainy mają związek z faktem, że ukraiński prezydent Władimir Żełenski jest Żydem.

 

Ławrow odpowiedział w odpowiedzi: „Mogę się mylić, ale Hitler miał też żydowską krew. To absolutnie nic nie znaczy. Mądry naród żydowski mówi, że najbardziej zagorzałymi antysemitami są z reguły Żydzi, czyli rodzina, jak mówimy”.

 

Według rosyjskiego ministra schwytani członkowie batalionów Azow, Aidar i innych „noszą na ubraniach, na ciele symbol i tatuaże swastyki, batalionów nazistowskich”, co wskazuje na obecność nazizmu na Ukrainie.

 

Izraelski minister spraw zagranicznych Yair Lapid powiedział, że uwagi jego rosyjskiego odpowiednika były „nie tylko niewybaczalne i oburzające. Są także strasznym historycznym błędem. Żydzi nie zabili się podczas Holokaustu”.

 

Według Lapida oskarżanie samych Żydów o antysemityzm to „najniższy poziom rasizmu”.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (4 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika oldkfjbvgol

No to niech żydzi odpowiedzą,

No to niech żydzi odpowiedzą, kto dawał pożyczki hitlerowi jak nie amerykańscy żydzi?Dlaczego amerykańscy żydzi zrobili wszystko aby nie przyjąć statku ze współwyznawcami z niemiec dzięki czemu zostali odesłani spowrotem na śmierć? I wiele innych. Zrobili całopalenie znaczy złożyli swojemu baalowi ofiarę. Przypominam że socjalizm wymyślili żydzi!Narodowy socjalizm hitlera i komunizm lenina, teraz idą w nastepny komunizm ogólnoświatowy.Biada nam śpiący goje!!

Portret użytkownika Q

Według obecnej "normy"

Według obecnej "normy" antysemitą - a poprawnie mówiąc ANTY ŻYDEM , bo arabowie to też semici - są nie ci co żydów nie lubią ale ci których nie lubią żydzi .. Kto trochę historię współczesną pamięta ten wie , że żydzi byli nadzorcami w obozach zagłady - choć nikt im przecież nie kazał , mogli odmówić bycia KAPO - nie powinni się więc zatem oburzać o prawdę historyczną .. bo żydzi dręczyli , wydawali i bili żydów oraz kolaborowali z niemcami a także budowali komunizm i jego służby bezpieczeństwa w przecieństwie do Polaków , którzy nigdy się do podobnych ochydztw nie zniżali . 

Portret użytkownika Q

A kogo to masz na myśli ? Bo

A kogo to masz na myśli ? Bo użyłeś liczby pojedynczej a więc nie w odniesieniu do całego narodu - tak to wygląda. Od razu mówię , że nijakich demonów nie ma .. są za to choroby psychiczne polegające na wykształceniu mnogich osobowości  które mogą być agresywne czyli "złe". Jeśli jednak dystansujesz się od Polaków to kim w takim razie jesteś ? Czy uważasz , że Polska robi coś złego , czy my mamy się czego wstydzić ?

Portret użytkownika ARTUR

Jaki może być następny krok w

Jaki może być następny krok w wojnie gospodarczej ? Np. zatopienie masowca wypełnionego cementem na podejściu do Kanału Sueskiego , zablokowanie Zatoki Perskiej lub wszczęcie wojny w rejonie Zatoki , trzeba mieć " ptasi móżdżek " aby myśleć że gazowce i tankowce zaopatrzą Europę w paliwa .

Portret użytkownika Q

Po takiej wypowiedzi to

Po takiej wypowiedzi to ciebie powinno się zamknąć w jakimś odizolowanym kojcu w dużą dawką codziennej ciężkiej pracy aby zmęczenie fizyczne pozwoliło twojemu mózgowi się zregenerować po trudach bezpłodnego "myślenia".

Portret użytkownika ARTUR

Nie sztuką jest zamknąć coś

Nie sztuką jest zamknąć coś lub kogoś lub pozbawić go dostępu do informacji . Najważniejszą rzeczą jest myślenie głową a nie inną częścią ciała i słuchanie różnych opinii , skupianie się na jednej opcji zawsze prowadzi do tragedii bo dopiero analiza przyczynowo - skutkowa pozwala właściwie zarządzać domem , powiatem , krajem czy też Unią . Tego uczą czy też uczyli już w szkole analizując lektury np. problem kary i winy Antygony .

Portret użytkownika aaahaaa

nie no artur, my się szanujmy

nie no artur, my się szanujmy, wiadomo, że zmiany na ziemi to zbiorowisko ruskich trolli. tylko komentarze związane z obecnym konfliktem mają po parędziesiąt lub po paręset komentarzy, w innych artykułach cisza. ruskie onuce zbiegają się jednocześnie do jednego artykułu, robią tak pokolei wszędzie gdzie sieją swoją propagandę. 

Portret użytkownika drako_tr

︻デ═一_________⤜(⚆ᗜ⚆)⤏________

︻デ═一_________⤜(⚆ᗜ⚆)⤏________

@ aaahaaa wy się szanujecie???... hahaha, a to dobre Lol ktoś, kto nie ma szacunku, do innego człowieka, nie ma go też dla samego siebie i dla tego zrobi dla pieniędzy wszystko, jak zwykła qrwa, zwykła prostytutka ma dla siebie i innych więcej szacunku... Czy to nie z braku jakichkolwiek argumentów, musisz pisać pod wieloma nickami?... żeby tylko stworzyć wrażenie mnogości, hę? Smile marginesie.

Strony

Skomentuj