Izraelski rząd zaakceptował projekt ustawy uważanej za rasistowską

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Izraelską sceną polityczną wstrząsnął kolejny fundamentalny spór polityczny. Tym razem poszło o uznanie Izraela za "państwo żydowskie". Przeciwnicy premiera Netanjahu twierdzą, że to oburzające i rasistowskie prawo, które jest wymierzone w nieżydowskich obywateli Izraela.

 

Jak wiadomo, o Żydach nie wolno pisać źle, a każdy, kto zwerbalizuje o nich coś krytycznego, choćby miał rację, jest obwołany domyślnie przebrzydłym antysemitą, z którym w najlepszym wypadku nie ma sensu dyskutować, a nawet trzeba takiego izolować. Doprowadziło to do takiej sytuacji, że publicyści na świecie, albo piszą o Izraelu dobrze, albo w ogóle i generalnie boją się pisać jak jest.

 

A jest tak, że naród, który był jeszcze niedawno bestialsko mordowany przez niemieckich narodowych socjalistów, zaczyna się niebezpiecznie upodabniać pod wieloma względami do swoich oprawców sprzed 70 lat. Na terenie Izraela mamy przecież pełnowymiarowe getto porównywalne do tego warszawskiego - Strefę Gazy.

 

I teraz być może będziemy mieli też prawo na wzór znanego mieszkańcom wojennej Warszawy prawa "Nur fur Deutsche", dzielące obywateli na lepszych – wtedy aryjskich, dzisiaj żydowskich i gorszych, czyli całą resztę. Wyobraźmy sobie jaki jazgot pojawiłby się w polskich mediach, gdyby parlament planował ustawowo określić, że Polska to kraj tylko dla Polaków. Oburzeniu nie byłoby końca, ale skoro sprawa dotyczy Izraela...

 

Premier Benjamin Netanjahu odpiera zarzuty o próby budowy "żydowskiego apartheidu" twierdząc, że ustawa stwierdzająca, że Izrael to "państwo żydowskie" nie ma za zadanie dzielić społeczeństwa. W państwie Izrael jest jego zdaniem równość zagwarantowana dla wszystkich obywateli. Jednak Netanjahu sformułował również takie pojęcie jak "prawo narodowe", które jest jego zdaniem przywilejem wyłącznie dla Żydów.

 

Doprawdy trudno nie dostrzegać tutaj pewnych analogii, a gdy jeszcze przeanalizuje się doktrynę zwaną "syjonizmem", to dopiero można nabawić się niebezpiecznych skojarzeń, o których dla bezpieczeństwa, lepiej w dzisiejszych czasach nie pisać zbyt wiele.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika aenwu

Obejrzyjcie sobie film

Obejrzyjcie sobie film "system działania pasożytów".To idealnie odzwierciedla żydowską naturę podniesioną do n-tej potęgi.Żyd od wieków żeruje na żywicielach,problem w tym,że żywiciele są jakby pod wpływem hipnozy,częściowo uśpieni,nie zdają sobie sprawy,że ktoś ich wykorzystuje ktoś im kreuje taką a nie inną rzeczywistość,tworzy takie a nie inne prawo,bo ten pasożyt działa w ukryciu,dobrze się maskuje,kamufluje.Po prostu nie widać jego bezpośredniej szkodliwości,uciążliwości,terroru,reżimu,dyktatu,jego wpływu,ingerencji na cokolwiek.Ludzie nie widza tej skomplikowanej pajęczyny,siatki z mnóstwem przynęt i wabików.Nie mogą i nie potrafią sobie tego nawet wyobrazić,uzmysłowić.

Portret użytkownika qismo

Bardzo dobre

Bardzo dobre stwierdzenie. 
Ja natomiast przytoczę zdanie nawiązujące w pewnym sensie do żydów, mianowicie: "Największym sukcesem szatana było wmówienie ludziom, że nie istnieje."

" Znam twój ucisk i ubóstwo - ale ty jesteś bogaty -
i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
a nie są nimi, lecz synagogą szatana. "
Ap 2:9
 

Portret użytkownika arli

Przeciez ci w Izraelu o nie

Przeciez ci w Izraelu o nie sa Zydzi ! To sa Chazarzy, z teranow tureckich ktorzy przyjeli wiare zydowska ! 
Antysemityzm właściwie rozumiany winien być niechęcią,  nawet nienawiścią do wszystkich narodów semickich, to znaczy niechęć lub nienawiść do 93% narodów arabskich w tym także Palestyńczyków i 7% żydów!!!!!!!!!!!!!!!: ! Jesli Antysemitą jest wróg większości Semitów to wnioski mogą być nader ciekawe - wrogowie Żydów nie mogą być antysemitami, bo są wrogami kilku % Semitów a zatem największymi antysemitami są Żydzi - odwieczni i śmiertelni wrogowie ArabówSlowo semityzm  wymysli Wilhelm Marr w 1879 roku..
 
"Kto wymyślił słowo antysemityzm? dla kogo jest ono tak naprawdę obraźliwe dla Żydów czy dla Arabów? Kto świadomie wprowadził w błąd ludność świata?

Semici (za wikipedią) to umowna nazwa, pochodząca od imienia biblijnego Sema, grupy ludów posługujących się językami należącymi do rodziny języków semickich. Do Semitów zaliczają się m.in.: Akadowie, Arabowie, Asyryjczycy, Babilończycy, Fenicjanie, Izraelici.

Więc również Arabowie są Semitami i stanowią większość populacji, a na dodatek są liczniejsi od Żydów i ci ostatni nie stanowią nawet 10% Semitów

Jeśli wiec założymy ze, antysemitą jest wróg większości Semitów to wnioski mogą być nader ciekawe - wrogowie Żydów nie mogą być antysemitami, bo są wrogami kilku % Semitów a zatem największymi antysemitami są Żydzi - odwieczni i śmiertelni wrogowie Arabów

Po co to wszystko? Aby nie pojawiło się słowo antysyjonizm."
Wiecej w linku:
http://katalogi.pl/232459-kto-wymyślił-antysemityzm?.html

Portret użytkownika tomasz26

wypieliscie sie wespol z

wypieliscie sie wespol z balwanami rzymskimi na   jedynego wladce zeimi teraz macie czelnosc nauczac ludzkosc o swoim prymacie wobec boga  ..pan was wygladzi jak to robil przed wikami z  czcicielami balwanow  i zasiadzie i bedzie rządzil zydami  (tymi ktorzy maja obiecne wybawienie) a reszta zeimi zobaczy ze los ktory spotkal zydow to czyn boga i jego wola

Portret użytkownika Zenek :)

  http://wolna-polska.pl/wiad

 
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holobujda-zydowska-promocja-perwersji-2014-11
 
"Holobujda i żydowska promocja perwersji" czyli
 
TRESURA BEHAWIORALNA gojów w rytm pary
 
BODZIEĆ (seksualna podnięta) i KŁAMSTWO (do zapamietania).
 
Podobną techniką Pawłow tresował psy swego czasu, podobnymi technikami się tresuje w programach typu MONARCH. Typowe nazistowskie PRANIE MÓZGU by śliniąc się z oczekiwania na PODNIETĘ poddany jej osobnik wykonywał to co każe mu wykonywać bodziec. I wcale tu nie musi być "seks", dla innych bodźcem są pieniądze, możliwość pooddawania się "boskiej" pedofilii ("nauki" tory) z jakimś podludzkim małolatem, sadyzm skierowany wobec bezbronnego .... byle DOPAMINOWY SZTORM wywołać w organiźmie. Orgazm jako ZWIEŃCZENIE TRESURY i najlepszy preparat POWODUJĄCY SKUTECZNE ZAPAMIĘTANIE BODŹCA (formułki do wkucia).
 
Ważne jest iż potem (na głodzie) taki wytresowany osobnik sam szuka ofiar by starać się zasłużyć u swojego tresera na nagrodę  (wyuczony tresurą wzorzec zachowania). Tak się tresuje psychopatów i te techniki są przekazywane z pokolenia na pokolenie w czymś co się zwie biblia bo w torze i jej suplementach. Techniki wyzyskiwania frajerów i robienia z nich użytecznych narzedzi do zdobywania religijnej i politycznej włądzy poprzez MANIPULOWANIE ICH ODBIOREM RZECZYWISTOŚCI POPRZEZ PROGRAMOWANIE BEHAWIORALNE.
 
ARMIA BOGA - (a w rzeczywistosci "armia sadystycznych dziadyg (kapłanów)uzurpujących sobie role boga na ziemii") motłoch spełniający życzenia swojego kapłana jaki wmawia ludowi "to co bóg od nich wymaga". Motłoch jakiemu Europa zawdzięcza religijne rzezie "bo yahwe obiecał cały świat żydom" więc tresują kolejne pokolenia w umysłowej tępocie i szczują wzajemnie na siebie by poprzez sponsorowanie holokaustów podludzi budować swoją potegę jak to zrobili chociażby w okresie 2 wojen swiatowych i sponsorując obie strony konfliktu jak i samemu rozpalając jego zaistnienie.
 
 
W podobny sposób jako zorganizowany PAŃSTWOWY PROGRAM szkoli się kolejne pokolenia iSSraelskich żydków w nienawiści do Polski i Polaków bo kiedyś tam przyjdzie pora do wykorzystania ich w walce o wywłaszczenie Polaków z ich Ojczyzny tak jak się właśnie na Ukrainie wywłasza, rekami zidiologizowanych przygłupów, Ukraińców pod budowę nazistowskiej Judeopolonii.
 
Czy propaganda w rytm której "Polacy mają zoologicznie nienawidzieć Ruskich" bo to jest "jedyne w pełni demokratyczne zachowanie wzorowego członka gejropy". Bo ktoś zaplanował użyć skatolicyzowane czy spolitykowane Polactwo jako mięso armatnie by wyludnić Polske z niechcianych, przez żydów, Autochtonów. I chochoły tańczą w rytm wrogiej im nazistowskiej propagandy płynącej różnymi kanałami z Londynu bo mózg i sumienie już dawno dawno temu oddano za "krzyż", I-Diota.... czy inne "kolorowe" podniety.
 
Świat zombie czyli motłoch idealny do wojowania na rozkaz. Z dowolnego celu, także takiego by się pozabijać dla rozrywki swoich behawioralnych programatorów.
 

Strony